Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
brzeczyszkiewicz123

Zmiana ustawień klawiszy, a raczej problem z nią.

3 comments in this topic

Question

[E--C]
Players
814 posts
13,187 battles

Słuchajcie, mam taką sprawę.

Zmieniłem ustawienia klawiszy do blokowania AA/pomocniczej i wyboru strefy AA, z P i O/~ (odpowiednio) na ~ i spację (w tej kolejności).

I o ile z blokowaniem pomocniczej/AA nie ma problemu, wybór strefy muszę przestawiać na każdej łajbie osobno, ponieważ zostaje przypisany do standardowego O.

Dlaczego tak?

Edycja: Ok, nie chodzi o łajbę. Muszę tą cholerną spację przy zmianie sektora za każdym razem po włączeniu gry ustawiać.

Ktoś? Coś?

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Modder
4,868 posts
22,117 battles
On 10/4/2019 at 3:10 PM, brzeczyszkiewicz123 said:

Edycja: Ok, nie chodzi o łajbę. Muszę tą cholerną spację przy zmianie sektora za każdym razem po włączeniu gry ustawiać.

Ktoś? Coś?

W takich rzeczach obawiam się, że tylko ja mogę pomóc ;-) Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale poniższy sposób na pewno zadziała.

Wypakuj najpierw podany plik /command_mapping/preset_keyboard_1.xml z gry używając tego narzędzia: https://forum.worldofwarships.eu/topic/113847-all-wows-unpack-tool-unpack-game-client-resources/  Pliki mogą się zmienić z wersji na wersję i jeżeli po porównaniu wielkości pliku nowego z poprzednim, zauważysz zmianę, to trzeba edytowac go od nowa. Ale to sekunda roboty.

zamień w /command_mapping/preset_keyboard_1.xml

<CMD_SWITCH_ATBA_AIRDEFENSE context="alive">
            <VALUE key="KEY_P"/>
        </CMD_SWITCH_ATBA_AIRDEFENSE>

na:

<CMD_SWITCH_ATBA_AIRDEFENSE context="alive">
            <VALUE key="KEY_SPACE"/>
        </CMD_SWITCH_ATBA_AIRDEFENSE>

Tutaj masz najnowszy plik z ta zmianą: mod.zip. Rozpakuj i przekopiuj cały katalog res_mods do głownego katalogu z grą.

Pozdrawiam !

• 0
[E--C]
Players
814 posts
13,187 battles

Doszedłem do tego już. Musiałem właśnie w plikach gmyrać. :cap_haloween:

I przy okazji. Nie do końca o to mi chodziło, jak napisałeś. Twój sposób ustawia pod spację blokadę AA/pomocniczej. Mi chodziło o przestawienie priorytetu sektora AA na spację. 

Tak czy siak, dzięki za reakcję. Może komuś się przyda w przyszłości.

Sign in to follow this