Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Misiuuuu

Premki t8

30 comments in this topic

Question

Players
1,363 posts
7,567 battles

Nie było mnie rok więc uznajmy, że jestem nowym graczem. ;)

Jakie premki (za dublony) t8 teraz brylują? Mam uciułane dublony, leżą i się marnują. Odpowiada mi każdy styl gry poza amerykańskimi deskami i wszystkim co nosi sowiecką banderę.

29 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[GRAY]
Supertester
248 posts
27,054 battles

@Misiuuuu polecam bierz Massachusetts zrobiony pod dodatkową czyni, że gra nim sprawia dobrą frajdę. :cap_like:

• Cool 1
  • Funny 1

• 0
[WOB]
Players
4,755 posts
15,206 battles

Bier Vanguarda z pancków. Z krążków Bayard, ale nie ma go za dublony, tylko trzeba wyłożyć $$$. Chyba nic innego ciekawego na 8T się przez ostatni rok nie pojawiło. Chyba, że chcesz azjatyckiego klona Kutuzowa bez dymku, to jeszcze Irian.

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
8 hours ago, PanNickt said:

Chyba nic innego ciekawego na 8T się przez ostatni rok nie pojawiło.

Pojawiła się Wichita, nawet jest za dublony.

No i jak rok czasu w tył liczyć, to jeszcze Cossack się chyba łapie jako "nowy".

• 0
[WOB]
Players
4,755 posts
15,206 battles
4 godziny temu, rtfm_pl napisał:

Pojawiła się Wichita, nawet jest za dublony.

Masz odwagę komuś zaproponować by sobie kupił Witchitę? To proponuj. Ja się boję.

• 0
[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,137 battles
6 minutes ago, PanNickt said:

Masz odwagę komuś zaproponować by sobie kupił Witchitę? To proponuj. Ja się boję.

Wichita opiera się na podobnych założeniach co zaproponowany przez Ciebie Vanguard, a więc dobre kamo+przestawianie steru. Potwierdzam, obie te premki są ok, choć Vanguardowi jak na T8 ciut brakuje siły ognia, ale w sumie to zgodnie z historycznym profilem, jest jak gdyby "niedozbrojony" :Smile_honoring:

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Masz odwagę komuś zaproponować by sobie kupił Witchitę?

Ja kupiłem. Fakt, że póki co niespecjalnie nią gram, bo na T8 mam akurat "w robocie" Fantasque i zresetowanego Edynburga, ale ogólnie okręt dość fajny.

No ale jak bardzo lubię Baltimore (i lubiłem go na T9) więc może to ze mną coś nie tak.

• 0
[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,137 battles
3 hours ago, rtfm_pl said:

No ale jak bardzo lubię Baltimore (i lubiłem go na T9) więc może to ze mną coś nie tak.

Wichita jest znacznie lepsza od Balitomora. Zresztą też zupełnie inaczej się nią gra. Baltimor to wielki, nieruchawy kloc do lobowania zza górki, Wichita to mała, zwinna, szybka bestyjka, do manewrowej walki w ciągłym ruchu, taka Kuma na T8. Nawet cytadela jest podobnego kształtu, czyli króciutka ale podniesiona, w sumie wychodzi na plus, bo ciężej ją trafić niż taką długą nawet jeśli jest niżej. Brak naprawki (bo przecież większość krążków premek na tym tierze ją ma), nadrabia właśnie ciężką do trafienia cytadelą. 

• Cool 1

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
58 minutes ago, mickecobra said:

Brak naprawki (bo przecież większość krążków premek na tym tierze ją ma), nadrabia właśnie ciężką do trafienia cytadelą.

Eee czekaj, na T8 to naprawkę mają zdaje się tylko Atago, Eugen i Brytol. Niby jeszcze jest Atago B i Takao, co wśród premek może nawet być większością. Choć nie, jeśli liczyć Kutuzowa, to prem krążków bez naprawki jest 5, a jeśli nie liczyć, to wychodzi po równo.

• 0
[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,137 battles
2 minutes ago, rtfm_pl said:

Eee czekaj, na T8 to naprawkę mają zdaje się tylko Atago, Eugen i Brytol. Niby jeszcze jest Atago B i Takao, co wśród premek może nawet być większością. Choć nie, jeśli liczyć Kutuzowa, to prem krążków bez naprawki jest 5, a jeśli nie liczyć, to wychodzi po równo.

Może nie tyle o samą naprawkę chodzi co o jakiś specjalny, osobny konsumabl niedostępny dla okrętów drzewkowych. Chodzi o to że na "papierze" Wichita nie różni się niczym od Baltimora, ale w tym przypadku "diabeł tkwi w szczegółach", takich jak znacznie mniejszy promień skrętu + przestawianie steru, krótka cytadela i jeszcze dobre kamo dające krótki gap między spotem, a zasięgiem radaru (mimo że ten jest tylko 9km jak na lekkich krążownikach).  

• Cool 1

• 0
Players
1,987 posts
13,042 battles
9 minutes ago, JenkinsSP said:

A czemu w ogóle chcesz grać prem 8 skoro można mieć zarabiarkę na wyższych tierach?

Bo ma 200 baniek kredytów? Bo nie ma T9 za debilony, a tych mu się nazbierało?

• 0
Beta Tester
441 posts
20,100 battles

Ogólnie bym powiedział, że Lenin i Le Terrible, ale skoro nic co z sowiecka banderą to z dostępnych w zbrojowni tylko Le Terrible. Reszta nudna.

• Cool 1

• 0
[1DF]
Players
424 posts
19,110 battles

Fakt, pytanie ile kolegi nie było, może ma wungiel odskładany, a może nie wie, że co takiego jak wungiel jest :D Mój błąd :)

• 0
Players
1,363 posts
7,567 battles
3 godziny temu, JenkinsSP napisał:

A czemu w ogóle chcesz grać prem 8 skoro można mieć zarabiarkę na wyższych tierach?

T8 bo nie mam co robić z dublonami. ;)

9 godzin temu, mickecobra napisał:

Wichita jest znacznie lepsza od Balitomora.

Jaką amunicję ma Wichita? Podobno ma mieć płaską trajektorię, a charakterystyczne dla amerykańców superciężkie PP do tego nie pasują. Bardzo lubię amerykańskie CA właśnie za te ich pociski robiące miazgę ze wszystkiego.

Z opisów bardzo podoba mi się Roma, tyle że podobno rzuca kartoflami zamiast strzelać.

• 0
[PLO]
Players
370 posts
7,060 battles
2 hours ago, Misiuuuu said:

Jaką amunicję ma Wichita? Podobno ma mieć płaską trajektorię, a charakterystyczne dla amerykańców superciężkie PP do tego nie pasują. Bardzo lubię amerykańskie CA właśnie za te ich pociski robiące miazgę ze wszystkiego.

za LMW

Wichita shares her heavy cruiser plight with Baltimore but without Baltimore's full gunnery toolkit.  They're nearly similar -- Wichita clones Baltimore's gun performance with the same range, reload time and gun handling.  Her AP shells have the same improved autobounce characteristics.  However, she uses New Orleans' higher velocity and lower shell-weight AP shells from a tier lower.  These do less damage and have less penetration than Baltimore's.  Wchita has tier seven-and-a-half heavy-cruiser firepower at tier VIII.  Well, maybe seven-and-three-quarters.  While spamming HE, these two tier VIII American cruisers are identical, after all.  It's only in slinging AP that they differ but it's a distinct lack.

• Cool 1

• 0
[MORIA]
Players
7,301 posts
35,971 battles
11 hours ago, mickecobra said:

Wichita jest znacznie lepsza od Balitomora. Zresztą też zupełnie inaczej się nią gra. Baltimor to wielki, nieruchawy kloc do lobowania zza górki, Wichita to mała, zwinna, szybka bestyjka, do manewrowej walki w ciągłym ruchu, taka Kuma na T8. Nawet cytadela jest podobnego kształtu, czyli króciutka ale podniesiona, w sumie wychodzi na plus, bo ciężej ją trafić niż taką długą nawet jeśli jest niżej. Brak naprawki (bo przecież większość krążków premek na tym tierze ją ma), nadrabia właśnie ciężką do trafienia cytadelą. 

Ale Balti ma dużo lepsze pociski PP niż Wichita która ma je z T7. 

• 0
[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,137 battles
3 hours ago, Misiuuuu said:

T8 bo nie mam co robić z dublonami. ;)

1 hour ago, Porezowy said:

za LMW

Wichita shares her heavy cruiser plight with Baltimore but without Baltimore's full gunnery toolkit.  They're nearly similar -- Wichita clones Baltimore's gun performance with the same range, reload time and gun handling.  Her AP shells have the same improved autobounce characteristics.  However, she uses New Orleans' higher velocity and lower shell-weight AP shells from a tier lower.  These do less damage and have less penetration than Baltimore's.  Wchita has tier seven-and-a-half heavy-cruiser firepower at tier VIII.  Well, maybe seven-and-three-quarters.  While spamming HE, these two tier VIII American cruisers are identical, after all.  It's only in slinging AP that they differ but it's a distinct lack.

Prościej napisać po prostu że Wichita ma artylerię oraz pociski identyczne z "krążownikami traktatowymi", czyli Pensa, Nowy Orlean, Indi, tylko reload taki sam jak Baltimor (9s). A więc nie ma tam AP SHSów co jest na minus, na plus że parabola jest ciut lepsza bo prędkość początkowa tych pocisków większa.

• 0
[KLON]
Players
403 posts

Zastanawiałeś się nad Massachusetts? W sumie to sam potrzebuje rady w sprawię jej zakupu, więc dołączę do Twojego postu i może jakiś fan Massy coś ciekawego na ten temat mi doradzi.

Z jednaj strony bardzo mi się podoba styl na Georgi, z jej szybko przeładowującymi się naprawkami i mocną pomocniczą, ale w porównaniu z Massą ma ona jednak znacznie mocniejsze i celniejsze działa, oraz dodatkowe przyśpieszenie o 15%, więc nie wiem czy warto zainwestować w jej młodszą siostrzyczkę.

Jeśli chodzi o Romę, to mam całkiem niezłe wyniki na niej jak na moje pancernikowe granie (67% WR i 88K DMG przy 26 grach), ale mimo wszystko trudno mi polecić ten okręt - zbyt dużo tutaj RNGesus mieszai trudno mieć zaufanie do tego okrętu.

• 0
[WIDMO]
Players
53 posts
7,375 battles

Ja poleciłbym Ci Tirpitza zrobionego na full dodatkową 11.3 km z tego co pamiętam oraz Kutuzowa. Dlaczego ? Tirpitz w ostatnich aktualizacjach został poprawiony pod względem celności głównej baterii oraz prawdopodobnie nadal najlepiej zarabia na 8t. Jeżeli chodzi o kutuzowa to po przerwie dobrze powinno Ci się grać na tym okręcie ze względu na jego statyczność oraz z zasięgiem dział na 19.1 km. Posiada dym i torpedy 8 km oczywiście. 

• 0
[KLON]
Players
403 posts
1 hour ago, BaronCBD said:

Jeżeli chodzi o kutuzowa to po przerwie dobrze powinno Ci się grać na tym okręcie ze względu na jego statyczność oraz z zasięgiem dział na 19.1 km. Posiada dym i torpedy 8 km oczywiście. 

Jak można go kupić za dublony lub za cokolwiek innego?

• 0
[WIDMO]
Players
53 posts
7,375 battles
4 minutes ago, Firkines said:

Jak można go kupić za dublony lub za cokolwiek innego?

Aktualnie nie można go kupić w grze ani w sklepie premium na stronie wowsa. Jakby był to jest na prawdę warto :)

• 0
[KLON]
Players
403 posts
19 minutes ago, BaronCBD said:

Aktualnie nie można go kupić w grze ani w sklepie premium na stronie wowsa. Jakby był to jest na prawdę warto :)

Wiem o tym, ale autor tematu pyta o okręty premium za dublony, a Ty mu reklamujesz okręt, którego nie można nigdzie kupić.

• 0
[WIDMO]
Players
53 posts
7,375 battles
1 hour ago, Firkines said:

Wiem o tym, ale autor tematu pyta o okręty premium za dublony, a Ty mu reklamujesz okręt, którego nie można nigdzie kupić.

To pozwij mnie za to, że poleciłem mu dobry okręt na który warto jest poczekać lub kupić go jako następny jak będzie taka możliwość. 

• Funny 1

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
20 hours ago, BaronCBD said:

To pozwij mnie za to, że poleciłem mu dobry okręt na który warto jest poczekać lub kupić go jako następny jak będzie taka możliwość. 

Wiesz, pozwać to nie ma o co, ale zwyczajnie wprowadzasz w błąd.

Kutuzow został na stałe usunięty ze sklepu przy okazji zmian mechaniki spotowania w dymie. I nic nie wskazuj na to, żeby kiedykolwiek miał wrócić. Oczywiście z WG nigdy nic nie wiadomo do końca, ale radzenie komuś, żeby poczekał aż wróci do sklepu, to nie jest dobra rada.

• Cool 3
  • Boring 1

• 0
[BAWY]
Players
125 posts
20,433 battles

Ostatnio za dublony kupiłem Massachusetts zrobiłem pod dodatkową i na sprincie całkiem fajnie się grało. Troszkę ma mały zasięg ale rekompensuje go sobie samolotem zwiadowczym na jednej z bitew miałem ponad 100k z dodatkowej(wliczając pożary bo z głównej naparzałem tylko z pp).

Sign in to follow this