Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Suchý dok: Großer Kurfürst

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
351 posts
9,337 battles

Video jsem  nevidel . O nemeckych valecnych lodich jsem precetl dost knizek.

ALE nikde a nikdy jsem necetl ze by mela nemecka bitevni lod trojdělové veze.

Od projektu H- 39 az po H-44 . 

Vždy a všude byla hlavni vyzbroj slozena z 4x2 !!

Scharnhorst und Gneisenau , jsou kvalifikovany jako BITEVNÍ KŘIŽNÍKY .......  Pro rejpaly :)

Tím padem me zajima KDO si ze soudruhu z petrohradu vymyslel ty trojdělovy veze hm ?

• Boring 5

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
22 minutes ago, Avalon1270 said:

Tím padem me zajima KDO si ze soudruhu z petrohradu vymyslel ty trojdělovy veze hm ?

Tak oni nikde nepíšou že je to reálná loď nebo že vychází z reálného projektu. :Smile_hiding:Dokonce tam je výslovně "Großer Kurfürst je hypotetickým projektem bitevní lodi Kriegsmarine a představuje jednu z možných vývojových variant bitevních lodí Projektu H". 

Takže ano je to zcela vymyšlená loď pouze "volně" vycházející z projektů H-class (stejně jako množství jiných lod, např. Conq; Henry, Republique, Hindy...); ono v době kdy Kurfurst přišel do hry tak WG podle mě nevědělo jak balancovat 8 dělové BB na T10 tak museli přijít s něčím co má víc děl a vzhledem k tomu, že Němečtí konstruktéři k ničemu takovému nedošli tak si to vymysleli; Až v poslední době se parametry lodí dostávají ještě více do arkádového stylu a je možný vybalancovat cokoliv, kdekoli :Smile_trollface::Smile_trollface:    

• Cool 4

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,689 battles
Před 1 hodinou Avalon1270 řekl/a:

Scharnhorst und Gneisenau , jsou kvalifikovany jako BITEVNÍ KŘIŽNÍKY .......  Pro rejpaly :)

A nedáš si říct a nedáš. Chceš mi snad naznačit, že sami němci si ve své oslavné knize vymýšlejí a schválně označují Gneis jako BB aka Schlaschiff? (zdroj Kampf auf den Meeren)

Spojler

P9300550.thumb.JPG.5b784d339d1edd4441a26057b2045213.JPG

• Cool 3

[KEKCZ]
[KEKCZ]
Players
3 posts
7,791 battles

No hlavně že ku prospěchu sssr udělali kremlinu 457mm když rusáci nikdy s ničím jiným než 406mm nepočítali. Ale proč ne přece nemůže všemocné rusko zůstat pozadu tak udělali loď která absolutně devastuje vše na co vystřelí jako většina ruských lodí ve hře 

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,397 posts
176 battles
Před 18 hodinami Avalon1270 řekl/a:

Video jsem  nevidel . O nemeckych valecnych lodich jsem precetl dost knizek

Tak to asi spatnych. Scharnhorst a Gneisenau jsou bitevni lode. V druhe svetove valce casto nazyvane "rychle bitevni lode" a to kvuli jejich vyzbroji. Nicmene.. i ta se mela menit, protoze puvodni navrh na 280ky byl docasny a jen diky vypuknuti valky nedoslo k prezbrojeni na 381 ( jak ma Gneisenau). Jinak pancerovani ma trida Schranhorst na urovni Bismarcku, ne-li lepsi. 

A pokud zachazis do detailu o presnosti wows jako takove.. ani GK nikdy nemel nest trojdelove veze, ale jak pise Dave, je to psano primo ve hre. Druha vec je, ze vetsina lodi ve hre ma vymyslenou konfiguraci vyzbroje. Graf Zeppelin take nemel nest letadla, co nese ve hre. Atago take nikdy neneslo onu vyzbroj v kombinaci s temi 127 mm. Atd atd.. tohle neni War Thunder. Tohle je arkada.

• Cool 10

Players
351 posts
9,337 battles
22 hours ago, cer243 said:

A nedáš si říct a nedáš. Chceš mi snad naznačit, že sami němci si ve své oslavné knize vymýšlejí a schválně označují Gneis jako BB aka Schlaschiff? (zdroj Kampf auf den Meeren)

Reveal hidden contents

P9300550.thumb.JPG.5b784d339d1edd4441a26057b2045213.JPG

Necetl jsem nemecky knihy v originale ..........

Sign in to follow this