Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BL4CK_SK

► BEAT THE SENSEI ◄► 1v1 ◄► PRAVIDLÁ & INFORMÁCIE ◄

BEAT THE SENSEI  

44 members have voted

1. 1. "Pravidelná súťaž" BEAT THE SENSEI

• ÁNO / Páči sa mi to
    • NIE / Nezúčastním sa

36 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Community Contributor
348 posts
22,134 battles

Haló? Haló? Je tu niekto?! Včera som na streame odhalil novú súťaž, ktorú chcem pre Vás spraviť - bola by na opakovanie - 1x za mesiac, prípadne, častejšie, podľa ehm... štatistiky (nazvime to tak 1f603.png:D )

Názov: "BEAT the SENSEI"

O čo ide? VY si zvolíte svoju obľúbenú loď a vyzvete senseia na súboj, keď ho porazíte dostanete odmenu = dublony. (Sensei si vždy zoberie rovnakú loď ako vy)
Jednak si môžete vyskúšať zabiť si MAJSTRA východných techník osobne za odmenu,jednak to robíte furt 1f61b.png:P a hlavne keď prehráte nič sa nedeje, môžete to skúsiť nabudúce.
Všetky lode sú povolené - všetky, ktoré mám v prístave od Tier 1 po Tier 10 vrátane prémiových ale aj CVčiek.
Hrať sa bude na jedno kolo, mapa oceán.
Je to plánované ako taký "FOR FUN" event, kde si môžete overiť svoj skill, vyskúšať si súboj 1v1, ktorý Vám pomôže aj v normálnej hre, pokiaľ pojdete na "close combat" k súperovi.
(pôvodne som povedal, že každému kto senseia porazí dostane 5k dublonov, ale budem do musieť skrátiť, lebo náhodou príde 10 porážok a 50.000 dublonov rozdať na streame, by bolo možné len, keby som vyhral loto 1f61b.png:P - prípadný sponzor sa nájsť môže, ale povedzme, že aspoň 2500 na výhru bude, nech sa máte prečo snažiť - prípadne 30dní premka = každému kto vyhrá - víťaz si vyberie)

Tak čo mali by ste záujem?

Inak súťaže ktoré prebiehajú stále sú:
- rozdávanie (
#GIVEAWAY) CCT / camo / Premium Kódy každý deň pre všetkých na streame
- špeciálna mesačná súťaž pre subov o 5x balíček v celkovej hodnote 140€ (kde si sami vyberiete začo a ako to chcete minúť)
- *nová* forma vďaka partnerovy Allkeyshop - koleso šťastia, včera sme to skúšali prvý krát, funguje, škoda, že padla tá malá cena

BtS_7.thumb.jpg.bd3aee2c96acc8d3701794a40a9b9667.jpg

• Cool 2

[IDDQD]
Beta Tester
293 posts
12,247 battles

o7 zaujimava sutaz iba par otazok: ake su podmienky pre ucast t.j. iba pre followerov alebo aj takto cez forum, ak to ma byt 1:1 tak mod epicentrum a kde sa regnut?:)

[BL4CK]
Community Contributor
348 posts
22,134 battles

Vzhľadom na záujem aj na ankete na FB

anketa.jpg.a293fb1cad59bd5d85ffc0467775776b.jpg

sa súťaž "BEAT THE SENSEI" bude KONAŤ. 

Presné pravidlá aj podmienky upresním, čo najskôr, aby sme mohli začať (predpokladaný začiatok je 13/10/2019 resp. 19/10/2019 pokiaľ nebudem mať povinnosti v KOTS (King of the Sea))

[BL4CK]
Community Contributor
348 posts
22,134 battles

Súťaž. č1: #BEATTHESENSEI 1v1

Vy si zvolíte loď a vyzvete ma na súboj, ja si zoberiem vždy rovnakú loď ako vy. Kto vyhrá hru - vyhrá 2.500 dublónov / 30 dní prémiového účtu - výhru si zvolíte sami.

Mapa: BIG RACE
Mód: Ranked Battle Epicentrum
Čas bitky: 10 minút

Kto sa chce prihlásiť, napíše názov lode a ideálne aj herný nick, dole do komentára alebo priamo na fórum SEM: https://forum.worldofwarships.eu/…/124676-%E2%96%BA-beat-t…/

Pokiaľ sa prihlási viac ako 10 ľudí, budem naživo losovať tých čo si zahrajú. V prípade, že by ste mali veľký záujem hrať, lebo za túto sútaž hlasovalo viac ako 100 ľudí, tak by som zmenil výšku odmeny na 500 / 1000 dublónov // 7/14 dní PÚ a mohli by sme to robiť každý týždeň. Ide len o Vašu ochotu sa zúčastniť.

Prihlásiť sa môžete hneď.

Prvé kolo bude 12.10 od 19:30.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles

Škoda, že je to tak brzy (mohl bych od 21hod.+). Rozcupoval bych tě s Mikasou. Tak snad příště.

• Funny 1

[IDDQD]
Beta Tester
293 posts
12,247 battles

o/ ako spravňy samuraj chrusto-saň vyzyvam samuraja BL4CK_SK-saň s jediňou mozňou lodou ňa teňto ucel a to Kamikaze/R v sobotu 12.10 o 19:30:)

post-504476241-0-09813800-1481843557_thumb.jpg

[CSNL]
Players
2 posts
5,702 battles

BigEsik a vezmu si Vladivostok.a v sobotu prosim. Snad jsem to napsal kam mam.

On 9/29/2019 at 5:03 PM, BL4CK_SK said:

Haló? Haló? Je tu niekto?! Včera som na streame odhalil novú súťaž, ktorú chcem pre Vás spraviť - bola by na opakovanie - 1x za mesiac, prípadne, častejšie, podľa ehm... štatistiky (nazvime to tak 1f603.png:D )

Názov: "BEAT the SENSEI"

O čo ide? VY si zvolíte svoju obľúbenú loď a vyzvete senseia na súboj, keď ho porazíte dostanete odmenu = dublony. (Sensei si vždy zoberie rovnakú loď ako vy)
Jednak si môžete vyskúšať zabiť si MAJSTRA východných techník osobne za odmenu,jednak to robíte furt 1f61b.png:P a hlavne keď prehráte nič sa nedeje, môžete to skúsiť nabudúce.
Všetky lode sú povolené - všetky, ktoré mám v prístave od Tier 1 po Tier 10 vrátane prémiových ale aj CVčiek.
Hrať sa bude na jedno kolo, mapa oceán.
Je to plánované ako taký "FOR FUN" event, kde si môžete overiť svoj skill, vyskúšať si súboj 1v1, ktorý Vám pomôže aj v normálnej hre, pokiaľ pojdete na "close combat" k súperovi.
(pôvodne som povedal, že každému kto senseia porazí dostane 5k dublonov, ale budem do musieť skrátiť, lebo náhodou príde 10 porážok a 50.000 dublonov rozdať na streame, by bolo možné len, keby som vyhral loto 1f61b.png:P - prípadný sponzor sa nájsť môže, ale povedzme, že aspoň 2500 na výhru bude, nech sa máte prečo snažiť - prípadne 30dní premka = každému kto vyhrá - víťaz si vyberie)

Tak čo mali by ste záujem?

Inak súťaže ktoré prebiehajú stále sú:
- rozdávanie (
#GIVEAWAY) CCT / camo / Premium Kódy každý deň pre všetkých na streame
- špeciálna mesačná súťaž pre subov o 5x balíček v celkovej hodnote 140€ (kde si sami vyberiete začo a ako to chcete minúť)
- *nová* forma vďaka partnerovy Allkeyshop - koleso šťastia, včera sme to skúšali prvý krát, funguje, škoda, že padla tá malá cena

BtS_7.thumb.jpg.bd3aee2c96acc8d3701794a40a9b9667.jpg

• Cool 1

[BIA]
Beta Tester
386 posts
4,295 battles

o7 mapa: Ocean, loď: Ishizuchi

Ale napíš mi tu (alebo na streame) trochu skôr (aspoň deň vopred)... pretože pred touto skúškou musím vystúpiť na chrámovú horu, podstúpiť meditáciu a celkovo sa pripraviť na duel s veľkým Sensei...

Poprosím do toho hudbičku:

• Cool 1

[BL4CK]
Community Contributor
348 posts
22,134 battles

#BEATTHESENSEI 1v1 1. kolo

1. BigEsik - Vladivostok - WIN SENSEI

2. Starky76 - Minoutaur - WIN PADAWAN - vyhráva 2.500 dublónov

3. Punisher1990_Naval - Massachussetts - WIN PADAWAN - vyhráva 2.500 dublónov

4. chrusto - KamikazeR - WIN SENSEI

5. jelida - Zao - WIN SENSEI

6. tomaslanger - Atlanta - WIN SENSEI

Všetkým zúčastneným ďakujem a výhercom gratulujem! 

Záznam z #BEATTHESENSEI 1v1 1.kolo je konečne na YT, bohužiaľ až teraz, 2 dni to YT blokoval, pretože som počas streamu použil soundtrack z filmu Skála a Disney, ktorý vlastní práva video zablokoval na celom svete, takže to nakoniec YT vyriešil tak, že vo všetkých dotknutých častiach vypol zvuk 😅 každopádne, aspoň môj koment a scény za výhru a prehdu idú..

inak je to ideálne do práce na poradu, aspoň nebudete nikoho rušiť 🤣🤣🤣 a kto chce mať aj zvuk pri bitkách, tak musí kliknúť sem: 

to je záznam z celého streamu. Inak kto by sa chcel prihlásiť a rád by vyhral dublóniky za porážku senseia tak tu: stačí napísať loď - čas konania a dátum 2.kola bude podľa počtu prihlásených 

KTO SA CHCE PRIHLÁSIŤ NA ĎAĽŠIE KOLO TAK MÁ MOŽNOSŤ 

(podľa počtu prihlásených buď zostane 1 kolo / mesiac s výhrou 2500 alebo 1x za týždeň s výhrou 500)

[BL4CK]
Players
134 posts
28,851 battles

Pokud se bude pokracovat tak 

Spojler

:Smile_child: Khabarovsk :Smile_popcorn:

Spojler

tenor.gif.42e4c81b9a81907d17673dc4285f58cd.gif

• Funny 1

[BL4CK]
Players
52 posts
28,759 battles

Dobrý den chtěl by jsem se přihlásit na vaši palubu pan Sensei

Spoiler

195535764_giphy(1).gif.269e0db959d88cf677fab91917d72d11.gif

a pokud bych si mohl vybrat lodičku 

Spoiler

681569647_giphy(2).gif.016c627807e8e84dd619457cf029622e.gifTitanic 〈Daring 〉

• Funny 2

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
4 posts
6,361 battles

Dávám ti možnost odvety, tentokrát s tvým prémiovým jmenovcem IX. úrovně, Black. :)

[IDDQD]
Beta Tester
293 posts
12,247 battles

o/ ak by bola mozňost takisto sa hlasim ňa reparat aby som ňapravil svoju posramoteňu samurajsku povest ňo teňtokrat by islo o suboj z WWI a to: Tachibaňa/Lima :)

[BL4CK]
Community Contributor
348 posts
22,134 battles

#BEATTHESENSEI 1v1 - Druhé kolo 10.11.2019 od 19:30

OZNAM na DNES (Nedeľa) #BEATTHESENSEI 1v1 sa odkladá, pretože, z 9 účastníkov, to pre povinnosti na klanovkách dnes nestíhajú 3, jeden je mimo PC a posledný ma iné povinnosti. Nakoľko by to boli len 4 "možný" hráči, tak to presunieme na budúci týždeň a dohodneme sa či to dáme v Piatok alebo Nedeľu počas dňa. Vzhľadom nato, že dnešný stream mal byť súťažný, tak dnes stream nebude, ja asi aspoň spravím day off a dorobím si doklady do roboty. Priateľia ďakujem za pochopenie a želám príjemný zbytok víkendu a úspešný začiatok nového týždňa :) papiky pa ☯️

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,159 battles

Erm. Haló? Potřebuji se trochu rozcvičit na ranked sprint a sensei by byl dobrej sparing partner a mohla by to být slušná šou.

Spojler

Loď... no co třeba Iwaki :Smile_trollface:? Kiev se nabízí, ale dal bych klidně i Blacka ať je to stylové nebo ať si ujo vybere sám.
@BL4CK_SK info s termínem vyšetření mi pošli prosím sem nebo do PM. Ksichta knížku nevedu, tak ať se nějak domluvíme :Smile_honoring: