Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Just_Octo

Status reworku IFHE

44 comments in this topic

Recommended Posts

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles

Na czym stanęła sprawa z reworkiem IFHE?  Bo najpierw było hasło że jest OP będą go nerfić, a potem że nie jest to ich priorytetem, czy ktoś zna jakieś aktualne "newsy" ?  :cap_cool:

• Cool 1

[DK-PL]
Players
2,442 posts
28,218 battles

Również jestem ciekaw, ale z tego co ostatnio mówili wynika że sprawa odłożona na później, więc skoro nie ma jakichś nowych przecieków to można bezstresowo jeszcze cieszyć się z mielenia krążków i BaBeczków z 100mm pukawek Akiklonów :Smile_trollface: 

• Funny 1

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles
Just now, mickecobra said:

Również jestem ciekaw, ale z tego co ostatnio mówili wynika że sprawa odłożona na później, więc skoro nie ma jakichś nowych przecieków to można bezstresowo jeszcze cieszyć się z mielenia krążków i BaBeczków z 100mm pukawek Akiklonów :Smile_trollface: 

No właśnie chodzi mi o to, czy warto kupować permakamo na Harugumo :Smile_coin:

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles
15 minutes ago, Just_Octo said:

No właśnie chodzi mi o to, czy warto kupować permakamo na Harugumo :Smile_coin:

nie

Zresztą po co ci perm camo???????

przy obecnym zatrzęsieniu kamuflaży, to kupowanie permów to sorry i bez obrazy głupota

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles
6 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

nie

przy obecnym zatrzęsieniu kamuflaży, to kupowanie permów to sorry i bez obrazy głupota

Pytałem o IFHE a nie o Twoje zdanie o kamuflażach, może jakieś merytoryczne wiadomości na ten temat ?

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles

merytorycznie to oni teraz mają zajęcie nad dwoma rzeczami

1) testy okrętów podwodnych

2) kwestie związane z balansowaniem ww.

O IFHE usłyszymy zapewne po 8.9 coś więcej, chyba że wcześniej coś wypłynie

chyba że brak informacji możemy traktować że z tego się wycofali w co raczej nie wierzę

BTW. ok mam ostatnie info na dev blogu było 18.08

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles
5 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

merytorycznie to oni teraz mają zajęcie nad dwoma rzeczami

1) testy okrętów podwodnych

2) kwestie związane z balansowaniem ww.

O IFHE usłyszymy zapewne po 8.9 coś więcej, chyba że wcześniej coś wypłynie

chyba że brak informacji możemy traktować że z tego się wycofali w co raczej nie wierzę

BTW. juz chyba z miech minął jak był ostatni news na ww temat???

No właśnie to się jakoś rozeszło po kościach i zapadła dziwna cisza. Może coś komuś się jeszcze przypomni, bo chyba w jakimś Q&A chyba poruszali ten temat, tylko nie mogę tego znaleźć

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles
2 minutes ago, Just_Octo said:

No właśnie to się jakoś rozeszło po kościach i zapadła dziwna cisza. Może coś komuś się jeszcze przypomni, bo chyba w jakimś Q&A chyba poruszali ten temat, tylko nie mogę tego znaleźć

Pamiętaj że w 8.9 wchodzą włosi z SAP, może po tym coś się więcej dowiemy

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles
17 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

O widzisz,  już wiem gdzie to widziałem, w Q&A z Sub_Octavianem

" P: Czy są jakieś informacje o proponowanych zmianach w IFHE?
O: Ciągle w opracowaniu i to bardzo wstępnie. Na pewno nie w 0.8.8 czy 0.8.9 – z tego co wiem. Gdy wybierzemy/ustalimy ostateczny projekt wtedy podzielimy się z wami wiadomościami. Do tego czasu można tylko teoretyzować. "

I druga wypowiedź

P: Dlaczego nerf IFHE został zepchnięty w dół kolejki? Szybkostrzelność spammerów pociskami OB jest bardzo toksyczna dla gry i trzeb się nią zająć tak szybko jak to możliwe.
O: Nie uważamy, że to źle i trzeba na szybko wprowadzić zmiany, to zależy od perspektywy. Te zmiany będą dość poważne i nie chcemy się z nimi spieszyć – wolimy dobrze przetestować i właściwie je dograć.

Czyli SOONTM 

• Cool 2

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles
5 hours ago, Just_Octo said:

O: Nie uważamy, że to źle i trzeba na szybko wprowadzić zmiany, to zależy od perspektywy. Te zmiany będą dość poważne i nie chcemy się z nimi spieszyć – wolimy dobrze przetestować i właściwie je dograć.

dlaczego mam durne wrażenie że się skończy jak z reworkiem:Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 2

[DK-PL]
Players
2,442 posts
28,218 battles
6 hours ago, Just_Octo said:

O widzisz,  już wiem gdzie to widziałem, w Q&A z Sub_Octavianem

Pamiętam dokładnie to samo o IFHE i to było ostatnie, zarazem najświeższe info o tych zmianach. Czyli na razie w sumie nic nie wiadomo.

6 hours ago, AhmedDetonujBoom said:

A mnie się wydaje że właśnie specjalnie zastępują na tych krążkach HE > SAP, dzięki temu dostają dwie rzeczy:

1. Brak kolejnych IFHE spamerów, które zafałszowałyby z pewnością od dłuższego czasu zbierane dane do tabelek exela.

2. SAP może być takim pseudo-alpha testem HEków wykastrowanych z podpalania, wyobraźmy sobie np. że perk IFHE po zmianach będzie czystym trade-offem likwidującym do 0 % szansę na podpalanie za znacznie zwiększenie peny, a przecież to już w czystej postaci właśnie SAP !

• Cool 4

[DOREE]
Beta Tester
1,722 posts
12,690 battles
16 hours ago, AhmedDetonujBoom said:

nie

Niektóre spoko wyglądają. Własciwie, to wszystkie. A już na pewno lepiej, niż większość kamów z "zatrzęsienia"...

• Cool 3

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles
11 minutes ago, Korsarz_87 said:

Niektóre spoko wyglądają. Własciwie, to wszystkie. A już na pewno lepiej, niż większość kamów z "zatrzęsienia"...

jak będzie mi dawać dobre bonusy to i anime i różowymi mogę pływać

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

[DK-PL]
Players
2,442 posts
28,218 battles
8 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

Gdybym chciał pływać z kamo nieprzypominającym okręty wojenne to raczej grałbym po prostu w inną grę... Zaś dla fanów anime-okrętów stworzono takie gry jak Azur Lane. 

Rozumiem że to mmorpg z całym swoim expieniem, levelowaniem, boostami do zarobków itp... ale litości, kto by grał w WoWa osadzonego w świecie fantasy z założonymi skinami na postacie ze Star Treka czy Star Warsów ? To już chyba lepiej pograć sobie w mmorpg osadzonym w świecie Star Treka lub Star Warsów...

Osobiście gdybym miał wybrać kamo dające ujemne staty, za to będące 100% odwzorowaniem oryginalnego malowania historycznego, wybrałbym właśnie takie, gdyż dokładnie odwzorowane modele okrętów w tej grze są kluczowe w oddaniu klimatu bitew morskich, a z tego co czytam w opisie tej gry o tym ona niby jest. 

• Cool 6

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles
3 hours ago, Korsarz_87 said:

Kupiłem sobie za pół ceny kamosy na kilka niszczarek 9 tieru i bardzo to sobie chwalę, jak będą znowu za pół ceny to na bank sobie kupię na Z-46 i Mogadora. Kamuflaży z zatrzęsienia mam multum (dobrze ponad 1000 tych "za golda"), ale jak się patrzy na niektóre to "oczy krwawiom"moim "ulubieńcem" jest tutaj kamuflaż halloween :cap_fainting: 

Poza tym bonusy z permacamo dla X są naprawdę duże jeśli grasz danym okrętem (prawie) codziennie :cap_rambo:

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles
15 minutes ago, Just_Octo said:

Kupiłem sobie za pół ceny kamosy na kilka niszczarek 9 tieru i bardzo to sobie chwalę, jak będą znowu za pół ceny to na bank sobie kupię na Z-46 i Mogadora. Kamuflaży z zatrzęsienia mam multum (dobrze ponad 1000 tych "za golda"), ale jak się patrzy na niektóre to "oczy krwawiom"moim "ulubieńcem" jest tutaj kamuflaż halloween :cap_fainting: 

Poza tym bonusy z permacamo dla X są naprawdę duże jeśli grasz danym okrętem (prawie) codziennie :cap_rambo:

jak grasz co dziennie to ta ja nie mam takich okrętów.

A kupić bt mi8eć to mi się nieopłaca

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
1,080 posts
27,303 battles
19 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

jak grasz co dziennie to ta ja nie mam takich okrętów.

A kupić bt mi8eć to mi się nieopłaca

U mnie jest w porcie kilka takich, którymi gram prawie codziennie, nie zamierzam kupować kamuflażu w celach kolekcjonerskich, tylko "praktyczno-ekonomicznych"  :cap_like:  

[ISEN]
Beta Tester
4,655 posts
14,155 battles
1 hour ago, Just_Octo said:

U mnie jest w porcie kilka takich, którymi gram prawie codziennie, nie zamierzam kupować kamuflażu w celach kolekcjonerskich, tylko "praktyczno-ekonomicznych"  :cap_like:  

no to widzisz doszliśmy do porozumienia:

Jeśli komuś potrzebne bo ciagle pływa ok nie neguje dobra sprawa

Jeśli wypłynę okrętem raz na miecha to po co mi tracić dublony

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
5 hours ago, mickecobra said:

Gdybym chciał pływać z kamo nieprzypominającym okręty wojenne to raczej grałbym po prostu w inną grę... Zaś dla fanów anime-okrętów stworzono takie gry jak Azur Lane. 

Rozumiem że to mmorpg z całym swoim expieniem, levelowaniem, boostami do zarobków itp... ale litości, kto by grał w WoWa osadzonego w świecie fantasy z założonymi skinami na postacie ze Star Treka czy Star Warsów ? To już chyba lepiej pograć sobie w mmorpg osadzonym w świecie Star Treka lub Star Warsów...

Osobiście gdybym miał wybrać kamo dające ujemne staty, za to będące 100% odwzorowaniem oryginalnego malowania historycznego, wybrałbym właśnie takie, gdyż dokładnie odwzorowane modele okrętów w tej grze są kluczowe w oddaniu klimatu bitew morskich, a z tego co czytam w opisie tej gry o tym ona niby jest. 

To jeden punkt widzenia. Inny - mój - jest taki, że mam gdzieś jak okręt wygląda, ważne aby dobre bonusy dawał.

• Cool 1

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,199 posts
18,705 battles
13 hours ago, Greyshark said:

To jeden punkt widzenia. Inny - mój - jest taki, że mam gdzieś jak okręt wygląda, ważne aby dobre bonusy dawał.

Czy tak samo masz gdzieś wygląd okrętu, kiedy płyniesz Nelsonem?

[-SBF-]
8,315 posts
15 minutes ago, Pshemozz said:

Czy tak samo masz gdzieś wygląd okrętu, kiedy płyniesz Nelsonem?

Hm, no jakoś trudno jest mi znaleźć powód, dla którego pod względem przewagi bonusów wynikających z kamuflażu nad ich walorami estetycznymi Nelson miałby być jakimś wyjątkiem. Więc odpowiedź na Twoje pytanie brzmi tak, o ile kamuflaż zapewnia dobre bonusy, także w przypadku Nelsona mam gdzieś, jak ten kamuflaż wygląda.

[-SBF-]
8,315 posts
9 minutes ago, Pshemozz said:

Ale to Nelson wygląda...

HMS Rodney był moim drugim w życiu sklejonym modelem statku, więc wiesz, choćby z sentymentu  mi się podoba... :)

[DK-PL]
Players
2,442 posts
28,218 battles
23 hours ago, AhmedDetonujBoom said:

17 hours ago, Greyshark said:

To mam coś idealnego dla was, prawdziwy hit, tylko trzeba dać znać WG że jest na takie zapotrzebowanie :Smile_honoring:

W pakiecie do kupienia w prem szopie proponuje taką reklamę:

"Zamień swoją flotę w pływające KUPY !!! Niespotykane do tej pory bonusy, nareszcie pękła niczym guma w majtach bariera ponad 1000% XP ! Skin KUPA zamienia każdy z Twoich okrętów w porcie w strzelające bobkami i sikające KUPY, dymki z niszczycieli niczym prawdziwe pierdy ! Wbij swoją całą flotę w porcie dziesiąte levele w dwie godziny ! Wszystkich kapitanów na 19 perkowych w trzy godziny i SKOŃCZ GRĘ nieskańczalną World of Warships ! (następnie zawsze możesz zresetować sobie od nowa wszystkie drzewka w Agencji Badawczej i zacząć zabawę od nowa). Dla prawdziwych fanów śmierdzących gadżetów pakiet 5D Extreme: paczką którą dostarczy Ci Twój listonosz prosto do domu, dostaniesz dodatkową kolekcję przedmiotów, w eleganckim, woreczku z jedwabiu prawdziwy miks kup prosto z pup naszych pracowników ! Byś lepiej poczuł (dosłownie) klimat gry tym nowym, niesamowitym skinem ! 

PS. Sorki, nie mogłem się powstrzymać :Smile_trollface:

skin kupa.jpg

• Funny 7
  • Boring 1

[-SBF-]
8,315 posts
6 minutes ago, mickecobra said:

To mam coś idealnego dla was, prawdziwy hit, tylko trzeba dać znać WG że jest na takie zapotrzebowanie :Smile_honoring:

W pakiecie do kupienia w prem szopie proponuje taką reklamę:

"Zamień swoją flotę w pływające KUPY !!! Niespotykane do tej pory bonusy, nareszcie pękła niczym guma w majtach bariera ponad 1000% XP ! Skin KUPA zamienia każdy z Twoich okrętów w porcie w strzelające bobkami i sikające KUPY, dymki z niszczycieli niczym prawdziwe pierdy ! Wbij swoją całą flotę w porcie dziesiąte levele w dwie godziny ! Wszystkich kapitanów na 19 perkowych w trzy godziny i SKOŃCZ GRĘ nieskańczalną World of Warships ! (następnie zawsze możesz zresetować sobie od nowa wszystkie drzewka w Agencji Badawczej i zacząć zabawę od nowa). Dla prawdziwych fanów śmierdzących gadżetów pakiet 5D Extreme: paczką którą dostarczy Ci Twój listonosz prosto do domu, dostaniesz dodatkową kolekcję przedmiotów, w eleganckim, woreczku z jedwabiu prawdziwy miks kup prosto z pup naszych pracowników ! Byś lepiej poczuł (dosłownie) klimat gry tym nowym, niesamowitym skinem ! 

PS. Sorki, nie mogłem się powstrzymać :Smile_trollface:

skin kupa.jpg

Brałbym.

• Funny 2

Sign in to follow this