Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

0.8.8 Dárky a odměny: Jak získat vše

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
372 posts
5,610 battles

Kontejnery.

Když tak proklikávám prémiový obchod a blikají na mě nabídky všech možných kontejnerů, které si mohu zakoupit a doufat, že mi z nich něco potřebného vypadne, nedá mi se nezptat - vážně to někdo kupuje? Zajíce v pytli? Pokud kontejner získám jako odměnu ve hře, budiž. Ale abych vzal reálné peníze a koupil si za ně velkou neznámou - to opravdu funguje? :cap_yes:

[IDDQD]
Privateer
3,866 posts
5,394 battles
1 hour ago, MPosp said:

Kontejnery.

Když tak proklikávám prémiový obchod a blikají na mě nabídky všech možných kontejnerů, které si mohu zakoupit a doufat, že mi z nich něco potřebného vypadne, nedá mi se nezptat - vážně to někdo kupuje? Zajíce v pytli? Pokud kontejner získám jako odměnu ve hře, budiž. Ale abych vzal reálné peníze a koupil si za ně velkou neznámou - to opravdu funguje? :cap_yes:

funguje a nejenom v lodičkách

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,964 posts
13,834 battles
2 hours ago, MPosp said:

Kontejnery.

Ehmm v jakem to svete zijes prosim? Tema "lootboxu" je propirane tema uz snad nekolik let.

• Cool 1

Players
372 posts
5,610 battles
47 minutes ago, Sigimundus said:

Ehmm v jakem to svete zijes prosim? Tema "lootboxu" je propirane tema uz snad nekolik let.

No právě. Co si pamatuju, že jsem četl, tak to hráči kritizují a provozovatelé her od těchto praktik upouštějí. Pak vlezu do lodí a je to tu samá bedna ... a zjevně to vynáší, když je jich tolik. Já to nechápu, jsem si v životě nekoupil ani výherní los :cap_haloween:
Když něco chci, tak si to pořídím/koupím přímo a ne přes nějakou okliku "kdyby možná třebas náhodou".

Sign in to follow this