Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
miMi_90

Critical Error Occurred - už nevím

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
833 battles

Zdravím, nevíte co s tím ? po instalaci čisté hry, již 2x přeinstal a stále to samé, už fakt nevím. co s tím.

error.png

[IDDQD]
Korzár
2,397 posts
176 battles
Před 34 minutami miMi_90 řekl/a:

Zdravím, nevíte co s tím ? po instalaci čisté hry, již 2x přeinstal a stále to samé, už fakt nevím. co s tím.

error.png

Zkus opravu integrity hry. Pokud mas game center, je to v nastaveni.

Pokud to nepomuze, hod ticket na podporu - screen + dmp soubor ze slozky crashes.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,579 posts
12,553 battles
14 hours ago, miMi_90 said:

error.png

Jak uz tu zaznelo pust check integrity a pripadne napis na podporu https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/help/

Players
11 posts
23,714 battles

no tohle resim uz vic jak 4 mesice i s podporou WG A PORAD NIC VYZKOUSEL JSEM VSE CO MI NAPSALI A PROBLEM PRETRVAVA ,VE FINALE mi napsali ze jejich tym na tom neunavne pracuje aby to opravili.No podle me za tak dlouhou dobu by to uz meli mit hotove ale to ne problem pretrvava a oni neustale vymysli dalsi a dalsi blbosti a pridavaji je do hry aniz by to predem poradne vyzkouseli.Myslim ze soudruzi v Petrohradu by se meli nad sebou poradne zamyslet a zacit delat veci poradne,protoze tak jak to delaji jen hrace utvrzuji v tom co se vzdycky rikalo po nas potopa jen hlavne at vodka tece proudem

Players
1,595 posts
9,416 battles
Před 35 minutami miguel19631_sniper řekl/a:

no tohle resim uz vic jak 4 mesice i s podporou WG A PORAD NIC VYZKOUSEL JSEM VSE CO MI NAPSALI A PROBLEM PRETRVAVA ,VE FINALE mi napsali ze jejich tym na tom neunavne pracuje aby to opravili.No podle me za tak dlouhou dobu by to uz meli mit hotove ale to ne problem pretrvava a oni neustale vymysli dalsi a dalsi blbosti a pridavaji je do hry aniz by to predem poradne vyzkouseli.Myslim ze soudruzi v Petrohradu by se meli nad sebou poradne zamyslet a zacit delat veci poradne,protoze tak jak to delaji jen hrace utvrzuji v tom co se vzdycky rikalo po nas potopa jen hlavne at vodka tece proudem

Jednoi za cas, kdyz chci pustit hru tak se mne ten eror objevi. Pres spravce hru ukoncim a znova spustim a jede. Tim nechci rict ze to rozjedes, protoze si myslim ze mas jeste "nadstavbu" tohohle problemu, ale jen to ze hra neni stabilni ani omylem.

• Bad 1

Sign in to follow this