Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Alfabet okrętów: A jak Akizuki

27 comments in this topic

Recommended Posts

[WOB]
Players
4,804 posts
17,121 battles

Na początek bohaterem będzie Akizuki.

W tym temacie proszę o wrzucanie zgłoszeń (screeny umieszczone jako spoilery).

Startujemy 1.10.2019 godz. 0:00.

Koniec 15.10.2019 godz. 0:00.

Minimalna liczba zgłoszeń do rozstrzygnięcia konkursu - 10.

• Cool 2

[1DF]
Players
426 posts
19,607 battles

no to i ja, dołączam się do pytania, można więcej screenów? czy podmieniać w zgłoszeniu?

ok, dzięki za odpowiedź, zostawiam w takim razie poniżej tylko screeny z najlepszym wynikiem, dzięki.

Players
1,363 posts
7,567 battles
4.10.2019 o 21:11, Wuuush napisał:

nietypowe zgłoszenie 0 samolotów i 6 trafień torpedami :P 

btw można zgłosić więcej bitew?

Nie doczytaliście - w konkursie punktowane są otrzymane trafienia torpedami, a nie trafienia torpedami. :Smile_honoring:

Mi zostało jeszcze kilka bitew na Shitatsuyu, mam nadzieję, że zdążę dotrzeć do Akizuki przed końcem.

• Cool 1

[WOB]
Players
4,804 posts
17,121 battles
4.10.2019 o 21:11, Wuuush napisał:

nietypowe zgłoszenie 0 samolotów i 6 trafień torpedami :P 

btw można zgłosić więcej bitew?

Jak najbardziej można.

Tylko licząc punkty według zasad: liczba zestrzelonych samolotów x1 + liczba otrzymanych trafień torpedami x10 dostajemy wynik: 0x1 + 0x10 = 0 punktów

Boje się, że na 1 miejsce może zabraknąć, ale na nagrodę pocieszenia jak najbardziej masz szansę.

5.10.2019 o 10:59, JenkinsSP napisał:

no to i ja, dołączam sie do pytania, mozna więcej screenów? czy podmieniać w zgłoszeniu?

Jedna osoba, jedno zgłoszenie (prosiłem by screeny były w spoilerze), bo nas leśniczy moderator pogoni z lasu forum. Podmieniać można do końca trwania konkursu.

• Funny 1

[TF16]
Players
420 posts
8,294 battles
12 hours ago, PanNickt said:

Jak najbardziej można.

Tylko licząc punkty według zasad: liczba zestrzelonych samolotów x1 + liczba otrzymanych trafień torpedami x10 dostajemy wynik: 0x1 + 0x10 = 0 punktów

Boje się, że na 1 miejsce może zabraknąć, ale na nagrodę pocieszenia jak najbardziej masz szansę.

Jedna osoba, jedno zgłoszenie (prosiłem by screeny były w spoilerze), bo nas leśniczy moderator pogoni z lasu forum. Podmieniać można do końca trwania konkursu.

lol. nietypowość mojego zgłoszenia zaskoczyła nawet mnie :D

Players
1,363 posts
7,567 battles

27 zestrzeleń, 0 otrzymanych trafień torpedami (miałem okazję ale się powstrzymałem :P).

Spoiler

shot-19_10.09_18_14.53-0998.thumb.jpg.e2008723dcb1f4168cca7d65fdb20d86.jpgshot-19_10.09_18_15.01-0921.thumb.jpg.a1213b23728125f05b3beef1c1e93fdc.jpg

• Cool 1

[WOB]
Players
4,804 posts
17,121 battles

Z przykrością muszę odwołać konkurs. Bardzo przepraszam za zamieszania.

Jeśli w założonym czasie (tj. do końca dzisiejszego dnia) będzie jednak 10 zgłoszeń, to sam ufunduję nagrodę zwycięzcy (nie będzie to kontener CCT, ale coś ze sklepu premium). Jeśli 10 zgłoszeń nie będzie, to na tym zakończymy zabawę i nie wyłonimy zwycięzcy.

[TF16]
Players
420 posts
8,294 battles
21 hours ago, PanNickt said:

Z przykrością muszę odwołać konkurs. Bardzo przepraszam za zamieszania.

Jeśli w założonym czasie (tj. do końca dzisiejszego dnia) będzie jednak 10 zgłoszeń, to sam ufunduję nagrodę zwycięzcy (nie będzie to kontener CCT, ale coś ze sklepu premium). Jeśli 10 zgłoszeń nie będzie, to na tym zakończymy zabawę i nie wyłonimy zwycięzcy.

nie będzie.

[TF16]
Players
420 posts
8,294 battles
54 minutes ago, dragonfly33 said:

Już nawet ludziom nie chce się brać udziału w konkursach ;/

za dużo zachodu - zalogować się na forum i jeszcze trzeba coś napisać, wkleić obrazek albo nawet dwa. najlepiej jakby w grze pojawiało się powiadomienie, a później automatycznie, po potwierdzeniu chęci uczestnictwa w konkursie, sama wysyłała zrzuty ekranu. po zakończeniu nagrody też byłyby dodawane automatycznie. to może byłby większy odzew, ale też nie na 100% ... :cap_fainting:

[JHF]
Players
196 posts
5,062 battles

Może nie to że się nie chcę ale to że konkurs jest sprowadzony do grania jednym konkretnym okrętem sprawia że jest mało zgłoszeń. Nie każdy ma akizuki, nie każdy lubi grać niszczarkami, w końcu też nie każdy lubi grać akizuki :P Ja, na przykład nie mam jeszcze tego okrętu bo niszczarkami gram stosunkowo rzadko.

Players
205 posts

Ja tu widzę dwa problemy:

- co raz niższa aktywnośc społeczności WoWs,

- konkurs jest chyba skierowany do masochistów: DDki powinny trzymać się z dala od samolotów (nawet jeśli AA jest dobre, to przecież jesteśmy wyspotowani), nie mówiąc już o tankowaniu torped.

Inicjatywa oczywiście zacna i godna pochwały, ale zamysł trochę dziwny imo.

• Cool 1

[JHF]
Players
196 posts
5,062 battles

Tak. Tu masz rację, samoloty i niszczarka to bardzo złe połączenie, przyjmowanie torped to już w ogóle masochizm, można paść już po jednej. Takie świadome obniżanie szans na wygraną i osłabienie tym samym drużyny. 

Players
1,363 posts
7,567 battles

E tam, aktywność jest mała bo od dłuższego czasu konkursy występują dość rzadko i nikt się nie spodziewa, że jakiś będzie. Sam przez przypadek trafiłem do tego wątku.

[HOB]
Moderator
1,858 posts
8,017 battles

Zasięg był, 400-500 wejść też raczej narobiło więcej niż 10 osób.Choćby samo ogłoszenie na Kambuzie Warshipach miało większy zasięg - by chociaż zajrzeć.

Sporą przeszkodą było wybranie praktycznie losowego okrętu - Akizuki albo niezbadany lub trzeba do niego wracać (poprzez odkupienie). Jeszcze fajnie wyszkolić kapitana - dość spora inwestycja jak na szansę pudełka CC, a jak się później okazało - zupełnie nieopłacalna.

Druga część (Bismarck) mógłby mieć zdecydowanie więcej zgłoszeń.

Ale tutaj ilość zgłoszeń i tak całkiem spora.

[WOB]
Players
4,804 posts
17,121 battles

Silentraz, masz tupet. Osoba, której działanie były bezpośrednią przyczyną takiego, a nie innego zakończenia konkursu, uznaje za stosowne jeszcze się wypowiadać na temat "nieopłacalności". O tempora, o mores. Trochę to przypomina sytuację, kiedy ktoś wyrywa świeżo posadzone kwiatki na rabatce i gardłuje - "widzicie, nie opłacało się ich sadzić".

Idea całości była taka, by przez kolejne tygodnie bawić się okrętem, który istniał w rzeczywistości i jest dostępny dla każdego, tj. w drzewku. Stąd konkretna litera i konkretny okręt. Oprócz samego konkursu - rys historyczny , zdjęcia i poza-wowsowe odniesienia. Dlaczego akurat samoloty i otrzymane torpedy w przypadku Akizuki - bo z takimi wyzwaniami prawdziwy Akizuki musiał się zmierzyć w swoim ostatnim rejsie. Zadanie też było umieszczone w kontekście historycznym.

Ogólnie były przewidziane 24 litery, dla kilku kolejnych po Akizuki miałem już przygotowane mniej lub bardziej kompletne opisy. Zabawa miała być długoterminowa, ale za stary jestem na to, by robić coś pro publico bono i w zamian być szykanowanym przez tych, którym na pozytywnej aktywizacji społeczności powinno chyba zależeć.

Raz jeszcze przepraszam uczestników za taki, a nie inny finał. Ze swej strony mogę obiecać, że sytuacja już się nigdy nie powtórzy. To była moja ostatnia taka inicjatywa w WOWS.

• Cool 1

[1DF]
Players
426 posts
19,607 battles

Wyskakuj Pan z kontenera albo moja załoga z Akizuki schodzi na ląd i pokaże Ci jak zrobić sushi z d... :P

Mi się konkurs podobał. Była fajny, był trudny, było wyzwanie. Tak powinno być.

• Cool 1

[TF16]
Players
420 posts
8,294 battles
19 minutes ago, JenkinsSP said:

Mi się konkurs podobał. Była fajny, był trudny, było wyzwanie. Tak powinno być.

trudny by był gdyby było dużo zgłoszeń od dobrych graczy (trudno jednak oczekiwać żeby tacy się zainteresowali mając zdobyte w tej grze prawie wszystko) . na aki wcale nie jest tak trudno o te strącone samolociki. no chyba że rzuca Cię cały czas na 10t :crab:

@PanNickt nie wyszło i tyle. nie ma za co przepraszać :cat_bubble:

Sign in to follow this