Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů 0.8.9

44 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles
Před 11 minutami Serov řekl/a:

Co má být ta poslední informace o těch speciálních lodích? To jsem nějak nepobral.

Dle mého konečně filtr na dočasné lodě, které se testují, jsou půjčené v CW, zapůjčené po návratu na účet apod - bravo.

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

Kapitáni!

Omlouvám se za chybku v překladu. SAP granáty samozřejmě nezapalují. Tato chybka se objevila pouze v českém překladu.

Děkuji za pochopení

Players
4,955 posts
29,647 battles
Před 55 minutami Serov řekl/a:

Myslím že nás čeká souboj s op křižníky made by makaróni. :Smile_izmena:

Copak, podle nicku vadi konkurence pro jiste op neexistujici lode nejmenovaneho trpasliciho lodstva vycucane z prstu ?

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
1 hour ago, Serov said:

Myslím že nás čeká souboj s op křižníky made by makaróni. :Smile_izmena:

A proč by měli být op ? Kvůli 203 ? Nabíjí to +/- 15 vteřin ( nechce se mi zapínat hra ) . Je to kartonik . Na jiné křižníky stejně přebiješ AP . Proč mu mlasknout sapem za 5-6 tisíc , když ho můžeš vycitadelovat AP-čkem . Je sice pravda , že ty Sap-y jsou trochu silnější ( no trochu , když se trefíš , tak DD smažeš na salvu , jenže to umí i HE ) . A bitevkám to na čumák nakládá , ale jinak.... Ten pohyblivý smrad je jak sapy , taky situační . 

Těším se na Venezii , pokud ji WG moc nezmorduje , tak to bude dobrý křižník . Bavila mne .

• Cool 3

Players
1,627 posts
4,330 battles
57 minutes ago, ims21 said:

Copak, podle nicku vadi konkurence pro jiste op neexistujici lode nejmenovaneho trpasliciho lodstva vycucane z prstu ?

Vsechny lode ve hre maji charakteristiky vycucane z prstu =)

Ze se podobaji tem skutecnym na veci nic nemeni. Mnoho z nich si vystrelilo parkrat, nektere jenom ostrelovali pobrezi a nektere si ani nevystrelili v realnem boji a byly potopeny v pristavu.

---

On narazel na to, ze nove lode jsou vetsinou OP a pak je upravuji, vzdyt proto se taky nejdriv testuji.

---

Co mas proti rusum, ty budes asi nejaky "historik" =)

Vzdyt to vyjde na stejno, papirovej projekt vs lod co vystrelila par salv nebo si ani nevystrelila v realnem boji.

Vzdyt je to jenom hra.

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
Před 11 minutami M8ii řekl/a:

Ze se podobaji tem skutecnym na veci nic nemeni. Mnoho z nich si vystrelilo parkrat, nektere jenom ostrelovali pobrezi a nektere si ani nevystrelili v realnem boji a byly potopeny v pristavu.

---

On narazel na to, ze nove lode jsou vetsinou OP a pak je upravuji, vzdyt proto se taky nejdriv testuji.

---

Vzdyt to vyjde na stejno, papirovej projekt vs lod co vystrelila par salv nebo si ani nevystrelila v realnem boji.

Vzdyt je to jenom hra.

Mozna to je jenom hra, ale lide, co se o lode zajimaji, maji prectene nejake ty knihy a clanky mohou mit urcity vztah k historickym lodim.  Urcite mi hra nabudi lepsi atmosferu, kdyz se s Myokem utkam v souboji s Helenou, nez kdybych s nim strilel na Sinop. 

Co se SAP tyce.. do DDcek to porad dava bomby. Ale celkove ty lode OP nejsou. Docela dobre vybalancovana lajna. Akorat za mne osobne bych SAP granaty vymenil za HE. 

• Cool 5

Players
4,955 posts
29,647 battles
Před 13 minutami M8ii řekl/a:

---

---

Vzdyt je to jenom hra.

Zalez a starej se o sebe ... jeste ze je tu "ignore"

• Funny 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,159 battles

Taloši (pokud zůstanou tak jak jsou) budou dost těžcí na hraní. Jinak řečeno nebudou OP. Pouze dobří hráči budou schopní jiným zatopit (myslím pravidelně) a ti to dokáží s čímkoliv.
Jinak taky dávám více přednost reálným lodím před těma přepálenejma ruskejma blbinama. Až budou ruská CV, tak chci prosím pěkně něco ze star wars ano?

• Cool 3
  • Funny 3

[IDDQD]
Players
248 posts
10,240 battles

Zdá se mi to nebo je ten Halloween úplně stejný jako posledně?

Souhlasim s tím, že Italové budou na hraní výzvou....SAP jsou dobré, ale mají své limity. Osobně bych také uvítal spíše HE, ale to už je evidentně u WG pasé.

• Cool 1

[FIMRA]
Players
248 posts
10,750 battles
9 hours ago, TheComedian1983 said:

Taloši (pokud zůstanou tak jak jsou) budou dost těžcí na hraní. Jinak řečeno nebudou OP. Pouze dobří hráči budou schopní jiným zatopit (myslím pravidelně) a ti to dokáží s čímkoliv.
Jinak taky dávám více přednost reálným lodím před těma přepálenejma ruskejma blbinama. Až budou ruská CV, tak chci prosím pěkně něco ze star wars ano?

Vsak mas Californiu. Ta podla Bl4cka vyzera spredu ako imperial star detroyer :Smile_trollface:

• Funny 1

[PPH]
Players
582 posts
13,697 battles
1 hour ago, Sboot_cz said:

Souhlasim s tím, že Italové budou na hraní výzvou....SAP jsou dobré, ale mají své limity. Osobně bych také uvítal spíše HE, ale to už je evidentně u WG pasé.

Ano - letos si to naprosto ulehčili... zrecyklováno předchozí helloweenské... a zrecyklován i post apo torpedobeat...

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
16 minutes ago, BadManFTR said:

Cus.jde vam test server? me to pise ze je nedostupnej:/

Začíná až dnes večer

Začátek Čt. 26 Zář. 18:30 CEST (UTC+2) / váš místní čas: Čt. 26 Zář. 18:30

Konec Po. 30 Zář. 17:30 CEST (UTC+2) / váš místní čas: Po. 30 Zář. 17:30

1 hour ago, Sboot_cz said:

Opakují ty dvě "tradiční " operace (a přidali jim novou obtížnost, kterou pokud si dobře pamatuji neměly), tak jako poslední dva roky a k tomu přidávají jeden speciální režim - Nájezd na Hnus...

• Cool 3

Players
372 posts
5,267 battles

Uvítal bych možnost případnou vyježděnou kamufláž vyměnit za něco smysluplného - buď za standardní kamo, dostupné za dublony pro každou loď, nebo za nějaké zdroje. Osobně mám odpor k čemukoli, co vypadá jinak než historicky, už takhle je řada běžně získatelných jednorázových kamufláží na hraně použitelnosti (např. různé růžové/fialové atd.), ale úplné změny vzhledu s trvalými kamuflážemi z akcí (Haloloween, vesmírné, postapokalypsa ...) jsou pro mě fakt k ničemu.
Na druhou stranu si speciál chci vyzkoušet a pokud si z Hnusu přivezu i něco do svého přístavu, tak aby to bylo použitelné ... :cap_look:

Players
2 posts
7,340 battles
Před 1 hodinou Dave6 řekl/a:

Začíná až dnes večer

Začátek Čt. 26 Zář. 18:30 CEST (UTC+2) / váš místní čas: Čt. 26 Zář. 18:30

Konec Po. 30 Zář. 17:30 CEST (UTC+2) / váš místní čas: Po. 30 Zář. 17:30

Opakují ty dvě "tradiční " operace (a přidali jim novou obtížnost, kterou pokud si dobře pamatuji neměly), tak jako poslední dva roky a k tomu přidávají jeden speciální režim - Nájezd na Hnus...

Dekuji moc za odpoved,asi jsem blbe cetl,moje chyba ja vedel jen ze ve ctvrtek,sorry a dekuju':)

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,654 battles
Před 1 hodinou MPosp řekl/a:

Uvítal bych možnost případnou vyježděnou kamufláž vyměnit za něco smysluplného - buď za standardní kamo, dostupné za dublony pro každou loď, nebo za nějaké zdroje. Osobně mám odpor k čemukoli, co vypadá jinak než historicky, už takhle je řada běžně získatelných jednorázových kamufláží na hraně použitelnosti (např. různé růžové/fialové atd.), ale úplné změny vzhledu s trvalými kamuflážemi z akcí (Haloloween, vesmírné, postapokalypsa ...) jsou pro mě fakt k ničemu.
Na druhou stranu si speciál chci vyzkoušet a pokud si z Hnusu přivezu i něco do svého přístavu, tak aby to bylo použitelné ... :cap_look:

Např. u ARP lodí je možnost zobrazování kamufláže možné vypnout, což taky u South Dragona (Myoko) mám, ale bohužel ostatní kama, jako Svoboda, či jak se to kamo jmenuje (orlí kama na Cleveland, Baltimore, Démona) tu možnost nemají. To samé vesmírné kamufláže.

@YabbaCoe, můžeš prosím zkusit zjistit, zda se by WG bylo nakloněno změně, tj. že namontované kamo buď bude vidět nebo nebude (jako u ARP lodí), ale bonusy budu mít? Díky moc.

Players
4,955 posts
29,647 battles
Před 3 hodinami Ajax102 řekl/a:

Vsak mas Californiu. Ta podla Bl4cka vyzera spredu ako imperial star detroyer :Smile_trollface:

Milý mladý příteli, California byla skutečná loď třídy Tennessee viz zde

Players
4,955 posts
29,647 battles
Před 2 minutami cer243 řekl/a:

@YabbaCoe, můžeš prosím zkusit zjistit, zda se by WG bylo nakloněno změně, tj. že namontované kamo buď bude vidět nebo nebude (jako u ARP lodí), ale bonusy budu mít? Díky moc.

Jsem také pro. Např, na Benhama je možné použít to hnusné maskování ze šrotiště nebo je k němu i alternativní klasické se stejným bonusem.

Proč u perma camo za 6k dublonů musí můj Gearing vypadat jako loď z Vodního světa resp. ze šrotiště ?

Naštěstí jsem ji dostal v kontejneru, ale jezdit s ní musím, protože T10 a ekonomika.

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 29 minutami cer243 řekl/a:

Např. u ARP lodí je možnost zobrazování kamufláže možné vypnout, což taky u South Dragona (Myoko) mám, ale bohužel ostatní kama, jako Svoboda, či jak se to kamo jmenuje (orlí kama na Cleveland, Baltimore, Démona) tu možnost nemají. To samé vesmírné kamufláže.

To rozhodně nepůjde. Totiž když si tyto kamufláže skryješ, tak se ti skryjí i z možností jejich montáže. Tudíž pokud je máš na dané lodi, tak se demontují. Tím pádem pokud chceš využívat bonusy kamufláže, musíš ji mít danou na lodi.

Před 25 minutami ims21 řekl/a:

Jsem také pro. Např, na Benhama je možné použít to hnusné maskování ze šrotiště nebo je k němu i alternativní klasické se stejným bonusem.

Proč u perma camo za 6k dublonů musí můj Gearing vypadat jako loď z Vodního světa resp. ze šrotiště ?

Naštěstí jsem ji dostal v kontejneru, ale jezdit s ní musím, protože T10 a ekonomika.

Nemusí vypadat, jako ze šrotiště, jednoduše tu kamufláž můžeš odmontovat. Ta kamufláž má takovou vypočítanou cenu a právě za těchto podmínek si to hráči mohli pořídit. Že ti padla z kontejneru, dobře pro tebe. Ale rozhodně to nefunguje a nebude fungovat tak, že mám jednu kamufláž, tak ji vyměníš za jinou, která se ti líbí více.