Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Veřejný test: Podzimní sezóna

11 comments in this topic

Recommended Posts

[BPCZ]
[BPCZ]
Players
28 posts
10,848 battles

Mě nějak zmizel testovací server který sem měl nainstalovaný přes dva roky nevi se o tom nic:-)

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
477 posts
12,063 battles
20 hours ago, The_Bismarck_1941 said:

Ahojte a co mam ako ze testovat ked ma nechce pustit do hry

Ahoj. Tady je info k testovacímu serveru. Je nutné si jej nainstalovat (prostě druhé lodě). A termíny testů se zveřejňují na hlavní stránce. Momentálně test neběží.

Bývá tak jednou do měsíce.

https://worldofwarships.eu/cs/content/pt-guide/

Players
101 posts
3,002 battles

Ved stale ked je oznamenie ze sa bude testovat novy vychytavky v hre tak mi to naistaluje dobre a test server ide dobre ako teraz je  v oznameni ze bude Verejny test aktualizace 0.8.9: 1.kolo

Players
101 posts
3,002 battles

Nerozumiem ake druhe lode co si mam vlastne naistalovat ked mam komplet stiahnuteho celeho klienta na beta server a hrajem na tom test beta klientvoví uz dlhe roky a ziadna chyba nebola v aktualizacii az teraz.

[SALIS]
Players
726 posts
15,637 battles

Já naivně myslel, že tyhle akce (jako podzimní sezóna) mají nalákat hráče aby hráli test servery. První mise mě svojí nesmyslností od toho spíše odrazuje. 150k dmg do letadlovek v náhodných bitvách T8+... Testservery nikdy nebyly ukázkou dobrého gameplaye, ale takováhle mise která lidi v podstatě nutí yolovat enemy CV tomu rozhodně neprospěje (a že to tam podle toho vypadá :-/ ) a už vůbec neprospěje chuti člověka tam něco testovat, nebo zkoušet nějaké nové featury a eventy, když by si zároveň chtěl vygrindit tuhle odměnu … :fish_nerv::Smile_sad:

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár
2,569 posts
1,059 battles

Jo, tyhle mise jsou peklo. Pak se divime, ze jezdi DDcka kraje mapy a hledaji letadlovku. 

Doufam, ze do ostre verze ten ukol nedaji..

[SALIS]
Players
726 posts
15,637 battles
10 hours ago, Dave6 said:

Já naivně myslel, že tyhle akce (jako podzimní sezóna) mají nalákat hráče aby hráli test servery. První mise mě svojí nesmyslností od toho spíše odrazuje. 150k dmg do letadlovek v náhodných bitvách T8+... Testservery nikdy nebyly ukázkou dobrého gameplaye, ale takováhle mise která lidi v podstatě nutí yolovat enemy CV tomu rozhodně neprospěje (a že to tam podle toho vypadá :-/ ) a už vůbec neprospěje chuti člověka tam něco testovat, nebo zkoušet nějaké nové featury a eventy, když by si zároveň chtěl vygrindit tuhle odměnu … :fish_nerv::Smile_sad:

Tak jsem rád, že jsem se na ten test včera po chvíli vykašlal. 

Ten úkol již změnili, ta část na dmg do letadlovek už tam není :cap_haloween:Sice tu misi předělali a zvedli ostatní požadavky (minimálně celkovou dmg). (A prý lidem sebrali část postupu v této misi, to já nevím; tolik jsem tam toho včera nenahrál):Smile_trollface:

Players
372 posts
5,610 battles
10 hours ago, Wolffnstein said:

Doufam, ze do ostre verze ten ukol nedaji..

Tenhle úkol na sebe berou mnozí hráči na nižších tierech dobrovolně. Často teď s CV jezdím na IV. a hlavně VI. tieru a DD jsou pro mě primárním cílem - všechny odhalit a pomoci je zlikvidovat. Nebývá vůbec neobvyklé, že jedno (nebo dvě v četě) ne a ne najít, aby se minutu před koncem bitvy vynořilo 6km za mým zadkem a s velkou slávou konečně začalo sbírat dmg ... :Smile_facepalm:

Sign in to follow this