Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

VI Ark Royal

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
372 posts
5,274 battles

Nádherná loď.
Ikonické Fairey Swordfish na palubě, jak na torpédování, tak bombardování. Shazují 3 torpéda naráz, tedy jako letadlovky VIII. úrovně! Jsou ale pekelně pomalé, čili je více než vhodné se držet poblíž hlavního svazu a postupovat s ním, udržovat si co nejkratší dolet k soupeřům.
Víc zatím nevím. Koupil jsem jí v akci se slevou jako exponát pro mé virtuální muzeum SKUTEČNÝCH LODÍ a prvních 8 bitev v randomu jsem ani jednou nevyhrál (0% WR). Počkám tedy, až dohraju Hermese a budu přecvičovat kapitána na Furious, zda se štěstněna nevrátí. Teď nemám odvahu do toho znovu vlézt, zvláště když mám co hrát.
Pocitově ale na japonská CV nemá ani náhodou, ta se hrají s lehkostí, Ark Royal je dřina ...

GL

Spoiler

WoWS_ArkRoyal.thumb.jpg.7dc12caf5dd3d860e20dbf204bad6828.jpg

• Cool 1

Players
1,622 posts
9,455 battles

Tohle bych nedoporučil ani svému nepříteli. Zábavnost nula, dřina a těžká práce s tím vůbec něco nahrát. Spot to má horší jako Hakuryu. Logika by říkala, držet se co nejdál a za cílema lítat. Jenže dvojplošníky IV úrovně to neumožní. V základu 100 uzlů, neohrabané, více než jeden drop se nedá udělat, jak mají malo HP, Jsou pomalé, tak to prostě nejde. Raketové letadla jsou o něco rychlejší V úrovně. Mizerná výdrž a penetrace na raketách je staví do role spotovacích letadel. Na některých mapách svítíte prakticky ze spawnu (průliv). Mizerná AA obrana velí nepřátelské CV vás zničit hned v první polovině bitvy. Ryujo vám dává torpédy okolo 10k na drop, Ranger bobama také okolo 10k a když váš dropne bombama jiný Ark, tak je po půlce HP. V VIII, kde končíte 40% bitev si nezahrajete vůbec. Je to jen na koukání do přísavu. Nevím jak se vůbec něco podobného mohlo vydat. Těžké zklamání a koupi nedoporučuji.

Sign in to follow this