Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
__Elessar_

YUDACHI

6 comments in this topic

Recommended Posts

[MORIA]
Players
7,301 posts
35,991 battles

Sporo go widziałem zwłaszcza jak wyszedł. Teraz już mniej nim ludzie pływają. Niestety jego torpedy - spot 1.9 - są mało użyteczne. Dopiero jak wystrzelisz 16 w coś co prawie stoi (Richelieu) to trafi. Spot średni bardzo, 5 dział i reload 9 sec na T7 to jakieś nieporozumienie. Dość wolny jest do tego.

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
16 hours ago, MacArthur92 said:

Sporo go widziałem zwłaszcza jak wyszedł.

Jak każdą nowość.

Niestety jego torpedy - spot 1.9 - są mało użyteczne. Dopiero jak wystrzelisz 16 w coś co prawie stoi (Richelieu) to trafi.

Podobno jak się je skróci i przyspieszy perkiem, to nawet zaczynają trafiać. No ale premka T7 na którą trzeba robić specjalnego kapitana, to taki sobie koncept (Belfasta nie liczę, bo jest OP).

Spot średni bardzo, 5 dział i reload 9 sec na T7 to jakieś nieporozumienie. Dość wolny jest do tego.

To jest stara Shira (z reload boosterem na osobnym slocie), tylko że ma inne torpedy i wyraźnie gorsze camo. Taki okręcik dla Siemko-20-kilometrowców.

A tak w ogóle, to jak toto zobaczyłem, to w pierwszej chwili przeczytałem jego nazwę jaki Yahagi i już się szykowałem do wydania kasy. A prawie od roku nic nie kupiłem od Wargamingu.

Kurde, jak już robili premiowego Shiratsuyu, to mogli zrobić Shigure. Nie kumam tego, nic by ich to przecież nie kosztowało. A jakby zrobili super zestaw z unikalnym dowódcą, to już w ogóle.

• Cool 1

[P-W-C]
Players
220 posts
5,425 battles
4 godziny temu, rtfm_pl napisał:

Kurde, jak już robili premiowego Shiratsuyu, to mogli zrobić Shigure. Nie kumam tego, nic by ich to przecież nie kosztowało. A jakby zrobili super zestaw z unikalnym dowódcą, to już w ogóle.

Obawiam się, że mniej jest takich którzy kojarzą Harę Tameichi, niż takich którzy wiedzą o co chodzi gdy krzykniesz POI! :Smile_Default:

• Cool 1

[O-R-P]
Players
2,177 posts
20,383 battles
6 hours ago, rtfm_pl said:

W ogóle dobór premkowych niszczycieli IJN jest dziwny. Kamikaze - ok, okręt rozpoznawalny przez swój pojedynek z tym okrętem podwodnym co odstrzelił rufę Myoko oraz z udziału w ostatnich rejsach trzech krążowników z tego typu. Fujin to Halloween więc go nie wliczam. Shinonome - praktycznie w ogóle nie znany o zerowym szlaku bojowym zatopiony w pierwszych dniach wojny na Pacyfiku. Yukikaze AL - no ok okręt znany, jedyny Kagero jaki przetrwał wojnę ale doboru do postaci z Azur Lane nie rozumiem bo o ile kojarzę na pewno nie jest to popularna postać w tamtej grze ale IJN jest traktowana tam specyficznie. Praktycznie w każdym typie niszczycieli IJN dało by się znaleźć przynajmniej jeden słynny okręt na premkę. Yudachi - niezbyt znany w porównaniu do Shigure ale tak jak przedmówca powiedział chodzi tylko i wyłącznie o popularność a raczej zjawisko popkulturowe, którym jest postać z japońskiej karcianki Kantai Collection na collab z którą podobno nie zgodzili się japońscy deweloperzy.

Sam kiedyś pogrywałem w ową karciankę i jeśli jest kilka rzeczy, których ja nie zrozumiem nigdy na świecie, to jedną z nich jest na pewno nadal trwająca popularność owej produkcji, tak samo jak i fakt, że tak fatalnie pod każdym względem prowadzona gra ( tutaj serio krytycy WoWs'a powinni przebadać community tamtej gierki bo to jest fenomen godny Psa Pawłowa przy którym przeciętny wallet warrior zza Odry jest bardzo wymagającym klientem ) jest w stanie istnieć już wiele lat na rynku i zarabiać ogromne pieniądze.

[ARES-]
Players
200 posts
14,302 battles

Mi się dobrze gra tym niszczycielem. Aczkolwiek szkoda, że perk kapitański przyśpieszający torpedy jest niezbędny - zasìęg torped się sporo zmniejsza i nie jest już tak imponujący jak na papierze. 

Sign in to follow this