Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dave6

Britské těžké křižníky

24 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles

Na devblogu byla oznámena linie těžkých křižníků pro Royal Navy

Spoiler

British Heavy Cruisers

We are pleased to present you a new branch in the UK tech tree - heavy cruisers:

- Hawkins, tier V: 7x1 190 mm guns; Torpedoes 2x2 533 mm; Armor belt 76 mm.
- Devonshire, tier VI: 4x2 203 mm guns; Torpedoes 2x4 533 mm; Armor belt 114 mm.
- Surrey, tier VII: 4x2 203 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 152 mm.
- Bedford, tier VIII: 3x3 203 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 152 mm.
- Drake, tier IX: 3x3 234 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 177 mm.
- Goliath, tier X: 4x3 234 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 203 mm.

As well as the above-mentioned new additions is the tier VI cruiser, London.

The initial concept, which will be tested, assumes that these ships will have good belt and deck armor, high-explosive and armor-piercing shells with high maximum damage, achieved by the caliber of the guns. For those of you that are familiar with Royal Navy cruisers, the new heavy cruisers from tier VIII-X will also have the branded "British" repair party.

Owners of British heavy cruisers will be able to choose between the "Defensive AA Defense Fire" and "Fighter" consumables. In a separate slot will be "Hydroacoustic Search" consumable, the characteristics of which will be similar to those of British destroyers: a short detection range and long action time. Such equipment is intended for protection against torpedoes.

So, to sum it up - high survivability, powerful guns, long-duration hydroacoustic search and the repair party, capable of repairing a huge amount of hit points, will make these ships good middle-range fighters.

Please note that the information in the Development Blog is preliminary and subject to change.

Začínají na tieru 5; měly by mít dobrý palubní pancíř i pancéřový pás, vysokou alfu na AP i HE munici (danou ráží děl; 234mm na tierech 9/10) ; britský superheal; dlouho trvající hydro jako mají UK DD; a výběr stíhačka/ defAA na dalším slotu - takže bez radaru...

T5 - třída Hawkins

T6 - Devonshire - třída County/London

T6 prémiák(?) London

T7 - Surrey - celkem známý projekt; v poslední vývojové variantě lépe chráněná třída County

T8 - Bedford (?) - Britové měli spoustu projektů pro 9*203mm dělový křižníky, nevím kterým se WG inspirovalo

T9 - Drake 

T10 - Goliath 

9 a 10 vychází pravděpodobně (teda alespoň jejich myšlenka, hlavní  výzbroj a pancíř; vzhled bude zcela určitě jiný) z projektů vzniklých kolem roku 1938, jedním z účelů jejich vývoje bylo deklasovat Německu třídu Deutschland; ale i Japonské těžké křižníky; přibližný výtlak byl až 22 000t a rychlost cca 33 uzlů - pravděpodobně dostanou od WG rozsáhlou modernizaci, s novými AAčky:cap_haloween:

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
Před 3 hodinami PanVeduci řekl/a:

Dalsia papierova vetva ako sovietske bitevky. Som zvedavy ake to bude mat slabiny, zatial pocuvam len o samych vyhodach

Tak lodi nebylo proste tolik, aby vznikali jen realne vetve. 

Nicmene ja treba nepotrebuju kazdou vetev do 10 tieru. Kdyby udelali vetev jen do 8ky, tsk je to v pohode. Na druhou stranu to WG psalo uz mockrat. Chteji splnit sen hracum, co maji radi papirove lode, a chteji stat na mustku Kremlinu a Smolensku a nicit vse, co se hejbe. Na jednu stranu sem za tohle rad, protoze jinak bych si nikdy nezahral Hindenburg. Na druhou stranu, jak jsem psal, nektere lajny ty 10ky nepotrebuji no. Viz. Harugumo lajna..

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
Před 9 minutami PanVeduci řekl/a:

sovietske bitevky este chapem, proste aby aj sovieti mali vsetky triedy k vyberu. ale briti uz krizniky maju tak naco to este silit... a ked je argument splnit hracom sen... priznam sa ze uz sa neviem dockat ponoriek :)

No vidis. To ja stale verim, ze nedojdou. Otto Kretschmer necht mi odpusti. :Smile_teethhappy: sto lidi, sto chuti. Nelze se zavdecit vsem no.

Players
372 posts
5,267 battles

Vzhledem k mému zaměření na historickou věrnost bych se přimlouval k rozvětvení všech těch stromů, které si to zaslouží a naopak k předčasnému ukončení (klidně např. na VI. tieru) těch, které dál nemají reálné pokračování. Proto ponorky chápu (ač je ve hře nechci) daleko víc než ruské zkazky, které tu nemají co dělat. Ať si mužici straší děti s Aurorou a neobtěžují mezi legendami 2. sv.v., kde nemají vůbec co pohledávat.

[KIMI]
Beta Tester
246 posts
7,521 battles

Já sem naopak rád, že přidávají i tyhle nepostavené projekty. Je tak i vidět, jak se vyvíjela podoba finálního projektu lodě, který byl přerušen třeba kvůli válce, financím nebo změně konceptu námořního válčení.

• Cool 1

Players
12 posts
10,719 battles

Naprosto nesouhlasím s vymyšlenýma  loděma. Byl to přesně ten důvod co mi znechutilo Tanky. Na mořích plulo dost rozličných lodí a nevidím důvod proč by měly bejt jednotlivé větve až do 10. Klidně ať mají jediného zástupce. 

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
15 hours ago, PetrCZ said:

Naprosto nesouhlasím s vymyšlenýma  loděma. Byl to přesně ten důvod co mi znechutilo Tanky. Na mořích plulo dost rozličných lodí a nevidím důvod proč by měly bejt jednotlivé větve až do 10. Klidně ať mají jediného zástupce. 

Tp jsi si vybral špatnou hru  :Smile_trollface::Smile_trollface: Tady byly projekty úplně od začátku a vzhledem k množství projektů, které tu už je (mám pocit že pouze 4 linie jsou jenom ze skutečných lodí, z toho dvě jsou CV),  asi nemá cenu řešit jestli mají přidat další nebo ne, prostě je přidají:Smile_sceptic:

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
On 9/25/2019 at 1:27 PM, MPosp said:

Vzhledem k mému zaměření na historickou věrnost bych se přimlouval k rozvětvení všech těch stromů, které si to zaslouží a naopak k předčasnému ukončení (klidně např. na VI. tieru) těch, které dál nemají reálné pokračování. Proto ponorky chápu (ač je ve hře nechci) daleko víc než ruské zkazky, které tu nemají co dělat. Ať si mužici straší děti s Aurorou a neobtěžují mezi legendami 2. sv.v., kde nemají vůbec co pohledávat.

Když lpíš na historické věrnosti...

Tak schválně , projed si stromy výzkumu u všech národů a napiš sem kolik lodí je origo a kolik jich je/bylo jenom na papíře . Dobře uznám i položení prvního plátu kýlu . Nebudeme se hádat o stejnou třídu , kdy druhá postavená lod měla odstraněné chybky na které přišli při stavbě první a udělali z ní jinou třídu .

Děkuji

• Funny 1

Players
403 posts
4,159 battles

To, že jsou zde i koncepty mi nevadí. Všechny ty lodě vychází z reálných projektů a drží se linie vývoje, který si projektanti nastavili. Navíc se mi celkem líbí to, že si vývojáři můžou vložit trochu vlastní invence. Nicméně pokud se tu oháníte realitou, tak bych jen upozornil, že tato hra si na nějaký simulátor, nebo historickou hru rozhodně nehraje. Je to arkáda, kde má zábava prioritu. 

Jinak, abych neodbočoval od tématu, tak si myslím, že britské CA nebudou mít dobré AAA na dlouhou vzdálenost a velice průměrnou pohyblivost. Speciální perk bych viděl v tom, že budou mít posílenou penetraci a na blízko budou schopny citadelovat Yamato :D

[IDDQD]
Players
248 posts
10,240 battles

Takhle dopředu těžko soudit....ale tahle linie by nemusela být zlá. Na muj vkus budou trochu papírovější ( o 27mm si mohou nechat zdát, což ale vzhledem k chystanému sjednocení armoru na 16mm u všech křižníků, ztrácí argumentační smysl), a ty dostřely taky slabota, ale což. Hlavně mě zajímá jestli tomu premiovému Londonu zustane smoke nebo dopadne jako Exeter......  

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
3 hours ago, Sigimundus said:

" Plating — 25 mm "    . . . . .  Laughs in Haraguno and Smolensk :cap_haloween:

Stejně jako když potkáš v podstatě kterýkoliv těžký křižník - protože každý má na těchle lodích stejně IFHE, takže 27mm tě nezachrání :Smile_sad:Protože menší děla jsou vždycky lepší než větší... :Smile_trollface::cap_rambo:

Už by s tím mohli něco udělat, hlavně vzhledem k další linii těžkých křižníků se špatným DPM, kterým se budou tyhle věci vysmívat :Smile_sad: Ale co jsem zaslechl, tak z toho zmiňovaného "reworku" IFHE a plátování chtěli vycouvat :Smile_Default:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,654 battles
Před 1 hodinou Dave6 řekl/a:

Stejně jako když potkáš v podstatě kterýkoliv těžký křižník - protože každý má na těchle lodích stejně IFHE, takže 27mm tě nezachrání :Smile_sad:Protože menší děla jsou vždycky lepší než větší... :Smile_trollface::cap_rambo:

Už by s tím mohli něco udělat, hlavně vzhledem k další linii těžkých křižníků se špatným DPM, kterým se budou tyhle věci vysmívat :Smile_sad: Ale co jsem zaslechl, tak z toho zmiňovaného "reworku" IFHE a plátování chtěli vycouvat :Smile_Default:

Jen houšť a větší kapky, dobrých zpráv není nikdy dost :cap_like:

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
11 hours ago, cer243 said:

Jen houšť a větší kapky, dobrých zpráv není nikdy dost :cap_like:

:Smile_teethhappy:

A stejně jsou na tom taliani . Ty dáš rychlopalce sapama ( pokud nemáš přebito na AP ) za 7K a než přebiješ , tak ti to vrátí 3x a za víc  . Já potkal z Amalfi Clívloše , no byl jsem bit jak žito .

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles

Tak jsem slyšel asi nejlepší porovnání těžkých britských křižníků urovně pět a šest . Jasně je to zatím v testu , jenže.... 

this is the ship ?  this is the crap

Edit :Hele bote , já tam nenapsal crap :Smile_teethhappy: to se nerýmuje

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles

No , ještě jednou můj laický názor na těžký anglány .

Šetřit fríčka ( jako u talošů ) a skočit na IX ( pokud vám nepadne něco z kontíku ) . Anebo trpět a je to pain .

Nepochybuji , že nebudou , zatím nabízeli mise na získání předběžného přístupu ke všem novým liniím .

Jsou to klasické křižníky , takže se na vás něco špatně podívá pomocí AP a brečíte - Kde jsou moje hápéčka .

Trochu jsem laboroval z kapitánem a vyšlo mi z toho todle ( výhoda test lodě a kapitána u něhož je přeškolení zadáčo )

Spoiler

Bd5UAY0.jpg

Vyplatil se mi Expert loader za bodík , protože doba přebíjení . A když se ti ukáže bůčkovej křižník , tak šup na AP . Potom ty 234 bolí a nejenom jeho . BB taky a tam zase po salvě AP , zpět na HE a ohníček .

Moduly řešit nebudu , preferoval jsem dostřel , před rychlonabíjením . To zrychlí adrenalin po úpravě tvých HP od enemáků na menší hodnotu , než je zdrávo

AntiKomedianta je základ :Smile_teethhappy:

No , musíte si to vyzkoušet sami . Recenze od CC na trubce jsou , jak to říci kulantně - Nevypovidající . Nafláká tam hru kde má +200K DMG , jenže hru kde měl z bídou 40K už nezveřejní . To ho musíte odchytit na streamu ( mám je puštěný na pozadí , bo twitch kontík ) takže...

Tož asi tak :Smile_honoring:

• Cool 5

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
Před 40 minutami Stratos_HF řekl/a:

No , ještě jednou můj laický názor na těžký anglány .

Ale prd laický.. Hele když se balancuje, je důležité slyšet všechny strany (silné hráče, průměrné a rajčata). Pak se to lépe balancuje. 

No můj názor. Za mě Angláni v pohodě, až na dostřel. Ten bych krapet zvedl, protože ten stávající je fakt malý (hlavně u nízkých tierů). Styl hry mi dost připomíná japonské křižníky -> Malý spot, velká citadela, slabý pancíř, HE spam, slabá AAčka. Když to vezmu popořadě, tak HPčka jsou průměr, pancíř vás moc nepodrží, což je podobné jako u Japonců s výjimkou Myoka, kde mi pancíř přišel poměrně dobrý. Tady dostáváte fest ze všech stran a HPčka ubývají. Nicméně, máte heal prosím pěkně, takže si něco dohealujete, což je třeba oproti Japoncům výhodou. Tam jak uděláte chybu a někdo Vás nachytá v otočce, tak jste po zbytek hry odkázání na ten zbytek, co Vám po salvě nepřítele zbyl. Děla jsou do tieru 8 klasická, 203mm. Solidní šance na zapálení a poměrně silná alfa na HE granátu. Jak podotkl kolega, je dobré za ty roky už přepínat mezi HE a AP, protože AP fungují dobře. 9 a 10 už má 234mm a tak budete mít na výběr, jestli zlepšíte DPM, nebo dostřel. Podobně přemýšlíte i u Ibuki. Já tam nechal modul na přebíjení a stejně jako u low tierů jsme dost využíval spoter plane. Na stacionární a zakempené bitevní lodě, kterých je ve WoWs opravdu dost to stačí. Torpéda jsou klasická britská a zásah se mi s nimi ještě nepodařil. Je jich prostě málo. AAčka taky klasická britská a proti letadlové lodi Vás příliš neochrání, ačkoli jsem jednu bitvu, kde jsem CV smazal kolem 25 letadel měl. Pohyblivost je OK, kormidlo s modulem reaguje poměrně dobře. Škoda že to nemá, stejně jako britská DD, zabudovaný modul na zrychlení. Ten by v kombinaci s modulem na kormidlo dosti pomohl při uhýbání střel. Spot velmi dobrý (na rozdíl od italských křižníků).

V součtu, prostě IJN styl, což mi sedí. Jste HE spamer na velké vzdálenosti s tím, že můžete využít spot a k někomu se přiblížit a máznout mu do boku APčka. Máte heal, takže pokud zachybujete, tak něco doléčíte. AAčka máte špatná, takže flankovat se v bitvě s letadlovou lodí nevyplatí. Torpéda spíše pro krásu. V součtu to vypadá jako zajímavá lajna, která nebude muset řešit problémy, jako Italové (metoda SAP granátů prostě neměla přijít, pač se nedořešily neduhy stylu "co mám dělat proti naúhlované bitevní lodi"). Za mě OK, jen bych zvážil přidání toho zabudovaného modulu na zrychlení a trošičku prodloužil dostřel u low tierů. Ale píše Stratos, musíte si to zkusit + ještě se to testuje, tak je možné, že nějaké změny budou. Nicméně bych počítal s tím, že ob patch je ve hře uvidíme. To je zas názor tlapkala. o7

• Cool 6

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
2 hours ago, Wolffnstein said:

Ale prd laický.. Hele když se balancuje, je důležité slyšet všechny strany (silné hráče, průměrné a rajčata). Pak se to lépe balancuje. 

Wolfíku napsal jsi to taky pěkně .

Jenže...

Odezdikezdismus v podání firmy která tvoří tuto hru ? To i profláknutá ´´bulharská konstanta´´´je amater

Kdo neví co je bulharká konstanta 

Spoiler

je to sice z Necyklopedie , takže popsáno humorným stylem . Radši humorným , ale jinak je to vážný údaj měnící se dle prostředí a formě/potřebě použití něco okecat . Její hodnota se pohybuje od mínus nekonečno do plus nekonečno

https://necyklopedia.org/wiki/Bulharská_konštanta

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles

Ještě dodatek k tomu Odezdikezdismu . 

Todle dotáhla k dokonalosti Bethesda . Jenže ta díky modový scéně má výhodu , že lidi skoro nehratelnou věc během dvou měsíců vyladí a oni to pak vydají v patchi . Což tady - protože on-line hra jaksi nejde . A na nějakou zpětnou vazbu z 99%... a hodně zvysoka . Je to škoda

Sign in to follow this