Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Rocznicowy Stream! To już dziś!

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
194 posts
2,901 battles

ciekawe czy będą nagrody przyznawane losowo np 5 okretów na 300 tyg oglądających ? :P czy może jakieś gwarantowane np kodzik do wpisania. zdecydowanie wole słabsze i gwarantowane bo moje szczescie nie jest aż tak wysokie

[P_M_W]
Players
14 posts
4,187 battles

A ja wolę coś fajnego z mała szansą wygrania, np. Missouri. Po co mi jakieś dziadostwo V tieru. Mam już kilka i nie gram tym.

Players
194 posts
2,901 battles

tak szczerze, na strim zapowiadany tak gorąco i na wszystkich kanałach filmikami z Dashą, to co dostaliśmy ? 5 kodów ?? +30 okretów do losowania na kilka tysięcy osób? hmm coś słabo, na czeskim strimie w pon, o którym nikt nie wiedział rozdali więcej kodów ;p
a ten kod na Mikase na 24h :D haha no poważnie? przecież to II tier i nie mogli go dać już na stałe?

był jakiś konkurs?

goście spoko, zwłaszcza Dasha

jestem zwiedziony jak na 4h strim, tak mocno reklamowany na specjalny i w ogóle wyjątkowy a tak mało poszło w świat gratisów

czekam na hejty :D

• Cool 2
  • Boring 2

Players
390 posts
21,707 battles

404BONUSCODENOTFOUND   BDAYCAKENOTINCLUDED   LETSGETSHIPTFACED 4YEARSSHOOTINGBOATS   4YEARSOFGETTINGSHIPT   GETSHIPT4WOWSBIRTHDAY CHEERSTO4YEARSOFWOWS   MEOWHAPPYBIRTHDAY   THUMB STOLENFROMOFFICIALCHANNEL   BIRTHDAYPARTYMADNESS   PURRFECTCODE DONOTSHARETHISCODEKAPPA   STOPASKINGFORCODESPLS   MOARRESOURCES NICEANDSHINY   TORPEDO   IAMSKORPION

• Cool 1

[R-NG]
Players
1,456 posts
17,973 battles

71 kontenerów w sumie. Otwieranie ich zajęło mi dobre z 10-15 minut:Smile_playing:

• Bad 1

Players
194 posts
2,901 battles

raczej tak :D no bo w tych kodach nie było tyle! te kody to głownie kamo urodzinowe, przynajmniej pierwsze 7, z ur. strimu dwa to też camo "dream coś tam" + z thumb 15 losowych zwyklych kontenerów (możliwe 1 SK) i kilka konetenów koteł Sam, więc bankowo on liczy ze swoimi z X i z innych shipów :D

• Cool 1

[R-NG]
Players
1,456 posts
17,973 battles
24 minuty temu, Garlic_of_Terror napisał:

licząc te za dziesiąte tiery?

Dokładnie. Stream, kontenery za poziomy 8-10, dzienne i z dyrektyw rocznicowych. Ale się otwierało, ŁO!

• Bad 1

Sign in to follow this