Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Zpětná vazba na Beta test ponorek

41 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

Kapitáni!

Připomínáme, že ponorky jsou momentálně v Beta testování a všechno co uvidíte je předběžné a samozřejmě se může změnit.

Jelikož rozsah hráčů, kteří se chtějí připojit k testování je poměrně velký, chceme si být jisti, že bude test server zatížen rovnoměrně. Abychom toho dosáhly, chystáme se rozeslav první várku pozvánek náhodné části hráčů. Nové pozvánky budou odeslány během testu, abychom umožnili Beta test přístupný pro všechny hráče, kteří projevili zájem se účastnit. Nezoufejte, pokud se nenajdete v první várce účastníků Beta testu. Jak bude test probíhat, budeme posílat další a další pozvánky, aby všichni postupně mohli vyzkoušet Beta test!

V této fázi bychom vás chtěli vyzvat, abyste prozkoumali a zhodnotili současný koncept, jak s ponorkou, tak proti ní. Během testování pravděpodobně narazíte na bugy, které mohou přerušit vaši hru nebo způsobit jistou frustraci.

V první řadě vás zádáme, abyste zůstali klidní a za také nám poskytněte zpětnou vazbu skrze dotazník nebo v tomto vlákně.

Během beta testu budeme s vámi pracovat na úpravě hratelnosti ponorek, uděláme vylepšení nebo změny a připravíme se pro další fáze testování.

Následně po beta testu, který bude mít několik fází, ponorky budou přidány do klientu s hrou jako část separátního módu (například po stylu Závodů ve zbrojení, Divoké Vlny, Vesmírných bitev). To nám umožní nadále testovat v podmínkách hlavního serveru, s mnohem větším počtem účastníků, kde uděláme konečné úpravy a upravíme balancování této nové třídy.

Až po všech těto krocích se rozhodneme o konečném osudu ponorek.

Chceme se ujistit, že: hratelnost ponorek zaujme většinu hráčů a že zapadnou do hry a nevytvoří technické problémy.

Děkujeme za účast a velice se těšíme na vaši zpětnou vazbu!

Své názory, pohledy, zkušenosti ohledně Beta testu ponorek prosím pište pouze do tohoto vlákna, které bude především sloužit pro sběr zpětné vazby.

Mockrát děkuji

• Angry 1

[BL4CK]
Players
132 posts
21,433 battles

Aktualne nesmysl hodnotit, kdyz se to hraje jen na 2 mapach a s hraci/boty. Chybi moduly, kapitanske dovednosti a vubec spousta informaci, kdo ne-bude mit hlubinne naloze, co spotrebni doplnky atd.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,179 battles

Aha. Máme tady dva vesměs identické topicy. Půjde to sloučit?
Hodnotit to zatím opravdu nepůjde, ale zamyslet se nad tím jaký to bude mít dopad na WoWs a především, jak si s tím poradí hráči klidně můžem ne? Kdopak se rozepíše první?

edit - drobné technické detaily nahodím, ale to jsou fakt prkotiny

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 1 hodinou Vojcek1986 řekl/a:

Aktualne nesmysl hodnotit, kdyz se to hraje jen na 2 mapach a s hraci/boty. Chybi moduly, kapitanske dovednosti a vubec spousta informaci, kdo ne-bude mit hlubinne naloze, co spotrebni doplnky atd.

Naopak, každý první dojem na hratelnost, mechaniku, protiponorkové opatření, prostě cokoliv se hodí..

Před 53 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Aha. Máme tady dva vesměs identické topicy. Půjde to sloučit?
Hodnotit to zatím opravdu nepůjde, ale zamyslet se nad tím jaký to bude mít dopad na WoWs a především, jak si s tím poradí hráči klidně můžem ne? Kdopak se rozepíše první?

edit - drobné technické detaily nahodím, ale to jsou fakt prkotiny

A i každý technický detail je potřeba... 

Jinak o tom druhém topicu vím samozřejmě, beru názory i tam, zkusím tam jen poprosit o konkrétní feedback ať posílají sem (přesunutí komentů by mohlo některé zmást, že jim mažu příspěvky)

[CSSF]
Community Contributor
56 posts
10,129 battles

Píšu tady mé první dojmy a pojmy z ponorek

+ skvělý nápad přidat ponorky

+ ovládání ponorky naprosto v pohodě

+ torpédování bitevek celkem easy

+ zatím poměrně velká výdrž kyslíku

+ zkušený DDčkař bude hodně dobrý ponorkář,čist minimapu naprostá duležitost

- torpédování křižníku,torpédoborce teměř nerealné

- ponorka vs torpédoborec-nulová šance uprchnout

- celkem dlouhé nabíjení torpéd

- torpeda mají velký turning circle(velice pomalé navádění torpéd)

- hodně námořníkum bude dělat problém zaměřit torpéda

- nemožnost potopit druhou ponorku torpédem

- nefunkční dělo na palubě-strašně to prodlužuje dobu bitvy kdy se dvě ponorky nahání

celkově jsem z ponorek nadšený,samozdřejmě je tam spousta práce ale jak říkám začatek super.

shot-19.09.20_18.29.51-0163.jpg

• Cool 1
  • Bad 1

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Alpha Tester
5 posts
1,087 battles

Ako som už vravel s ponorkami som spokojný. Aj s tým, že nemajú šancu akonáhle sa na nich niekto zamerá. Celkovo sa hrajú veľmi dobre. A koncept ako taký je veľmi zaujímavý a zábavný. 

Čo sa týka bugov, tak zhruba 1/3 torpédových útokov, pri použití aktívneho pingu sonaru mi neberie, respektive nenavádza torpéda, aj keď som pingol obi dve časti nepriateľskej lode. Taktiež by bolo fajn, keby ponorky mali možnosť bojovať proti sebe aspoň na hladine. Niekoľko minút som lovil nepriateľskú ponorku. Poslal po nej 3 salvá torpéd. Všetky úspešne pingol na 2x, no ani jedenkrát sa torpéda netrafili. Obaja sme počas toho boli neustále nad hladinou.

Páči sa mi ale, že ponorky dokážu, keď sa ping podarí, zničiť torpédoborca v dymovej clone po tom, čo ho zameral sonarom. Aspoň nejakú šancu teda majú proti nim. Dobu nabíjania by som možno predĺžil o cca 15 sekúnd.

Čo sa týka boja ma mrzí iba nedostatok možností ako bojovať proti ďalším ponorkám. Snažili sme sa jeden do druhého naraziť, no nefungovalo to. Vyhýbali sme sa torpédam ako nič a na koniec po asi 5tich minútach to asi vzdal, alebo už nemal kyslik.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,179 battles

Kde začít se zpětnou vazbou k testu ponorek? :Smile_unsure:

Hm.
Tam kde Wolffík začal bude asi ideální.
WG je obecně známo neschopností balancovat prvky dodané postupně do hry. Na to téma jsou i meme což o něčem svědčí.
Ponorky totálně změní vše. A to od podlahy.
Takový spot systém může být rovnou zrušen, protože vznike neskutečný chaos a normální hráč wows, takový jaké si WG tak rádo pěstuje (40-20) nebude schopen pochopit další porci mechanik. Již nyní většina hráčů sotva zvláda 3xW (nepřeháním) a ponorky změní nejen celý "ekosystém" hry, ale i obecný gameplay a strategie budou rázem tak neuvěřitelně rozsáhlé, že i dobří hráči budou mít počítám trošku problém počítat se všemi variantami v bitvě.

Já chápu, že zaměstanci WG si potřebují udržet pracovní místo a stále vytvářejí nový obsah hry (po dokončení na 60%, kdy je implementován do hry, ho trvale opustí a vytváří nový), ale tohle je nerozum. Takhe vy kucí nemoudří podříznete větev na které sedíte a budete v háji.

Co kdyby jste šéfy překecali ať vám platí stejně za vybalancování CVs, nebo řešení letitých problémů hry a ponorky dali k ledu? Zkuste to prosím. Hru mám rád a tohle bude průser ať tak či onak a CV katastrofa vedle toho bude vypadat jako úspěch.

No řekněme, že zvítězí zdravý rozum a ponorky budou pouze v operacích (jeden z těch zapomenutých/opuštěných projektů btw).

Takže pár technických poznámek:

1/
Pokud chcete otestovat nové mechaniky a nový obsah ve hře co k tomu dát návod k použití? Netuším jak přesně funguje "pingnutí" sonarem, jestli mohu po označení poslat jiná torpéda aniž by se přerušilo navádění těch prvních, jestli je možné se ubránit hlubinným náložím (max hloubka?), jak funguje HE spalsh pod vodou atd. atd.
Testování metodou pokus/omyl je nápad hodný idiota. Pokud to je někde na portálu tak sorry, ale v té zabugované, nepřehledné srágoře se neorientuji a info hledám přes google. To berte jako zpětnou vazbu na portál mimochodem.

Spojler

Chci říct, že to je [edited] stvořená nějakým kreténem. Slova jsem schválně zvolil mírná.

2/ Značka SS na minimapě je nevhodná. Špatně se určuje kam pluje a ta mrňavá šipečka ukazující její příď je fakt marná a neviditelná.

3/ Kobercové nálety ponorce vždy dají. dev strike

4/ Orientace pod vodou. Zvláště u ostrovů je hodně zmatené se při zanořování orientovat a poznat kdy narazím do pevniny. Plus není téměř vidět a ony zesvětlující sonarové pulsy mají malý efekt. Hra je arkáda, tak se dle toho chovejte.

5/Absenece volné kamery pod vodou

6/ Chybí možnost nastavení stále hloubky. Možnost UP/DOWN a max hloubka je opravdu hodně špatná. Rád bych měl možnost ustálit ponorku třeba na 20m

7/ v MM chybí fronta SS

8/ Kopec běžných bugů hry které odmítám vypisovat, neb nejsem spisovatel. Jsou jich stovky. Sekání hry, pády, freeznutí.... je toho moc. Opravte hru a pak dělejte ponorky sakra!

9/ Není vidět trasa auto pilota. Dávám to jako extra bod páč mě to s CV extra vytáčelo.

10/ Vykašlete se na to. Prosím!

Samotné hraní ponorek bylo docela zábavné, když si člověk domyslel co a jak (návod sakra!), ale už po pár bitvách to byla docela nuda.

No to je zatím asi vše.

p.s. - Vykašlete se na to!

• Cool 11
  • Funny 1

Players
1,627 posts
4,330 battles

Ponorkou jde potopit ponorku. 

Na hladine normalne nebo v periskopove hloubce ale musis pingovat oba dva body aby se torpedo potopilo. Nebo ji naramovat. Pripadne svitit az ji dojde kyslik a pak ve spolupraci se spoluhracema ji vyridit.

Ponorkou jde potopit DD i CA ale je to mnohem tezsi = nedostavaji citadely a maji lepsi manevrovatelnost.

Ponorka prezije utok hlubinnymi bombama kdyz vypluje na hladinu. Jinak je to instakill od DD, coz se asi mozna zmeni protoze dosah tech nalozi je opravdu veliky. 

Nalet letadel bombama poskodi nebo znici ponorku jedine kdyz je na hladine nebo v periskopove hloubce.

Hosi musite vic zkouset.

Zatim jediny kdo prinesl uceleny pohled ze vsech stran, nejenom kecy

• Cool 3

Players
4,956 posts
29,671 battles

A budou protiponorkové sítě, které si kempeři budou moci natahat kolem svých bitevek ?

• Cool 1
  • Funny 6

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 34 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Moc hezký. Pochopil jsi obsah videa a návod jsi přenesl do psané české podoby. To je sice milé, ale tady se bavíme o zpětné vazbě, takže si ty své KECY můžeš zase vzít a jít :Smile_popcorn:

Náhodou i to se počítá, jako zpětná vazba, kdy sdílí své zkušenosti, jak se bojuje s a proti... stále mnohem lepší, než co tu vypsal Wolf...

• Cool 1
  • Bad 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,179 battles

Ehm. Takže sem máme psát návod k použítí? Něco jako WSAD + CF jsou klávesy pro ovládání ponorky?

Mimochodem @YabbaCoe co bylo špatného na tom, co psal @Wolffnstein? Vždyť má recht. Blbnout s ponorkama, když nejste schopni odladit ani CVs je hrozně hloupé. CV rework je katastrofa všem pro smích, takže je jasné jak dopadnou ponorky. A co se zatím ví a co šlo vyzkoušet, tak ty důvody proč to dopadne na hubu jsou očividné.

edit - doplněno

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,906 battles
Před 1 hodinou TheComedian1983 řekl/a:

Hráli jsme spolu jen doplním:

11. Z jakého důvodu je při torpení na větší vzdálenost nutné znovu pingovat loď? Jsem dlouho v periskopové a náchylná k úmrtí kvůli spotu.
12. Nad ponorkou zasvítí nějaký symbol a dotěď si nejsem jistá, co ponorka dělá - je tam nějaký čas, ale fakt si nejsem jistá
13. Rozbitá podrobná zpráva o poškození
14. Počítá se počet trefeného pingnutí (stužka) - k čemu to je, když třeba ani nezabiju, netrefím apod.
15. Náchylné na spolupráci s teamem - solo si to nedovedu představit - neinteligetní hráči vám prostě nepomůžou likvidovat DD (známe z randomu, kdy se na nasvícené DD nestřílí)

16. Poměrně špatný odhad, zda torpédo trefím, či nikoliv - u DD (z větší výšky) je to lépe vidět, z hladiny ne.
17. Pod vodou nejsem schopná vidět, kdy mám nabité torpy - taky to docela dost dlouho trvá.

• Cool 2

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Alpha Tester
5 posts
1,087 battles
4 hours ago, LucyCZ said:

Hráli jsme spolu jen doplním:

11. Z jakého důvodu je při torpení na větší vzdálenost nutné znovu pingovat loď? Jsem dlouho v periskopové a náchylná k úmrtí kvůli spotu.
12. Nad ponorkou zasvítí nějaký symbol a dotěď si nejsem jistá, co ponorka dělá - je tam nějaký čas, ale fakt si nejsem jistá
13. Rozbitá podrobná zpráva o poškození
14. Počítá se počet trefeného pingnutí (stužka) - k čemu to je, když třeba ani nezabiju, netrefím apod.
15. Náchylné na spolupráci s teamem - solo si to nedovedu představit - neinteligetní hráči vám prostě nepomůžou likvidovat DD (známe z randomu, kdy se na nasvícené DD nestřílí)

16. Poměrně špatný odhad, zda torpédo trefím, či nikoliv - u DD (z větší výšky) je to lépe vidět, z hladiny ne.
17. Pod vodou nejsem schopná vidět, kdy mám nabité torpy - taky to docela dost dlouho trvá.

11. z toho, čo som hral som si nevšimol nutnosť pingovať znovu.

12. Nieje to vľavo? Mohol by to byť ukazateľ kyslíka.

17. nabíjanie torpéd je vidieť krásne aj pod hladinou. Máš tam dva ukazovatele, ktoré sa napĺňajú oranžovou farbou a nad nimi sú sekundy, koľko to potrvá do nabitia. Akonáhle sú zelené, tak sú torpéda nabité.

Takže za mňa ponorky super. Príjemné oživenie bitiek, nový pohľad na stratégiu boja a o dôvod viac, ako donútiť hráčov začať spolupracovať. Na bugy som nenatrafil okrem nenavádzania torpéd prvé dva dni testovania. Ovládanie v pohode, interface tiež. Po 4-10 bitkách sa hráč naučí všetko, čo potrebuje. Mám len jednu výtku. Prosím pridajte lepšiu možnosť bojovania proti ostatným ponorkám. Naraziť je skoro nemožné, torpédam sa vyhýbajú a iná možnosť neexistuje. Pokiaľ do hry implementujete časom strieľanie z palubného kanónu a možno aj ten jeden guľomet ako protileteckú obranu, bolo by to skvelé.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,663 battles
Před 3 minutami Solider82 řekl/a:

11. z toho, čo som hral som si nevšimol nutnosť pingovať znovu.

17. nabíjanie torpéd je vidieť krásne aj pod hladinou. Máš tam dva ukazovatele, ktoré sa napĺňajú oranžovou farbou a nad nimi sú sekundy, koľko to potrvá do nabitia. Akonáhle sú zelené, tak sú torpéda nabité.

Takže za mňa ponorky super. Príjemné oživenie bitiek, nový pohľad na stratégiu boja a o dôvod viac, ako donútiť hráčov začať spolupracovať. Na bugy som nenatrafil okrem nenavádzania torpéd prvé dva dni testovania. Ovládanie v pohode, interface tiež. Po 4-10 bitkách sa hráč naučí všetko, čo potrebuje. Mám len jednu výtku. Prosím pridajte lepšiu možnosť bojovania proti ostatným ponorkám. Naraziť je skoro nemožné, torpédam sa vyhýbajú a iná možnosť neexistuje. Pokiaľ do hry implementujete časom strieľanie z palubného kanónu a možno aj ten jeden guľomet ako protileteckú obranu, bolo by to skvelé.

Takže ponorky jsou tak skvělé, že bys je hrál nejraději stejným stylem jako DD (nepřátelské plavidlo přestřílet a letadlům se ubránit protiletadlovými kanony)?

• Funny 1

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles

Tak jsem odehrál nějaké hry s ponorkami i s normálními loděmi, a i když jsem vždy tvrdil, že si dokážu ponorky ve WoWs představit, jsem z toho takový rozpačitý. A obávám si, že si WG ukouslo příliš velké sousto (hlavně vzhledem k nedodělaným CV a AA :Smile_sad:), ale třeba překvapí, nechají tomu čas a spoustu testování a dopadne to alespoň slušně. :Smile_hiding:

A nejsem si úplně jistý co chce WG dosáhnout tímto testem, na které mechaniky má člověk hlavně reagovat když víme, že se to k finálním ponorkám neblíží (snad)

Nějaké postřehy z mého hraní a moje názory na některé prvky - jako obvykle pravděpodobně odlišné od většiny ostatních...

1) zabijáci bitevek, především na těchle tierech kde jsou BB pomalé... a nemají v podstatě obranu krom neustálého manevrování a teoreticky TEAMPLAYE :Smile_sceptic:

2) stejně tak se dá celkem dobře dojet pro CV, Cachalot má obří výdrž (!) dokáže přeplout skoro celou mapu pod vodou jen pro CV 

3) pokud si DDčko může volně dojet pro ponorku udělá a většinou jí potopí (a ponorka má velmi malou šanci na obranu), celý proces útoku je automatický, což je podle mě špatně, ale aspoň má hráč DDčka se věnovat své snaze o přežití a nepřidává mu to další složitou činnost pro tuto již nejvytíženější třídu ve hře... Ale trochu rozlišit aspoň ty torpédoborce které byly zaměřené na boj proti ponorkám od těch pro které to byla jen vedlejší úloha nebo na to měli špatné vybavení by možná nebylo od věci (například RN vs Jap…) 

4) účinnost kobercových náletů Britských CV je velký problém :fish_boom:

5) Docela se mi líbí ta rychlost ponorek jak pod hladinou...

6) Nemožnost bojovat ponorkou proti nepřátelské ponorce dává vzniknout dost zvláštním a komickým situacím, chtělo by s tím něco udělat

7) Podle mě je dobře, že se nedá střílet s tím dělem přece jenom je to jedno (až dvě) 100mm (teda 76 - 152mm) dělo určené proti obchodním lodím a střílet s tím po Yamatu by bylo divné; ale možná nějak jako zbraň na blízko proti jiné vynořené ponorce... :cap_rambo:

8) přijde mi, že ty "naváděná" torpéda do hry nepatří, (i když pochybuji, že téhle myšlenky se vzdají, přece jenom na ní zavisí i odhalování ponorek)) asi bych to vymýšlel a balancoval nějak přes normální torpéda - hlavně u ponorek které budou mít víc torpédometů než jenom čtyři příďové (velká většina, některé třeba 10 torpédometů dopředu) bude to pingování a hlídání si vystřelených torpéd asi i otravné. Možná bych je nechal jenom pro určitou linii ponorek, nebo jen do některých torpédometů...

9) síla torpéd, pokud dají "citadelu" je také přestřelená, zatímco normální zásah by klidně mohl dostat i buff

10) Proxy spot od ponořené ponorky na ostatní lodě je také dost otravný...

11) několikrát se mi stalo, že jsem se zasekl na ostrovech a jediné co pomohlo bylo když mi došel kyslík, to ponorka vyplula na hladinu a mohl jsem pokračovat v boji...

Spoiler

image.thumb.png.ac1a6dcd4caae31f6950f69efc5ded5a.png

No nakonec je to dost zmatené, jsou tam asi nějaké nesmysly ale snad to dává trochu smysl a aspoň něco si z toho Žabák a WG vezme (teda až dořeší CV a potom se pustí naplno na ponorky) :fish_cute_2::Smile_sceptic:

Víc mě toho zatím asi nenapadá, uvidíme kam to bude směřovat v příštím testu...

• Cool 2

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 15 hodinami cer243 řekl/a:

Víš @YabbaCoe, když ono je dost hráčů, kteří Wolfíkův názor sdílí. Mimochodem, nějak nemůžu dohledat jeho příspěvek, to byl smazán?

Před 14 hodinami jurgenb řekl/a:

Aha, takže když Wolf nechválí, tak se to nehodí a je to blééé? Navíc to napsal naprosto přesně, slušně a mluvil mi úplně z (lodní) duše.

Tak vám něco řeknu - to, co nám servírujete posledních cca 14 měsíců, to je blééé. A já jako váš zákazník mám pravdu (i kdybych ji náhodou neměl).

Před 13 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Presne o to mi slo.. napsat prispevek, ve kterem zminim, ze komunita si nezada ponorky. Ale komunita chce resit chyby, co se zanedbavaji roky.. ponorky zpusobi jen dalsi "neopravitelne" problemy..

Jsem rad, ze to tu vetsina pochopila. Je fakt otrava, kdyz tu co tyden poukazujete na chyby, WG je neresi a dela nove. Zabak koukam chce zamezit kritickym prispevkum a nechat jen chvalu. Bohuzel ale jak je videt, vetsina hracu sdili nazor, ze prvne opravit stare chyby a pak zacit neco nove (ponorky). Coz proste dava smysl. A pak se divme, ze jsou vsichni toxic. 

Před 12 hodinami cer243 řekl/a:

Nevím proč, ale s tím mazáním příspěvků jsme si tak nějak vzpomněl na Orwella - 1984 a ministerstvo pravdy... A abych nebyl úplně OT, tak se vyjádřím i k ponorkám - "vidím velký špatný" (cit. Jolanda)

Takže pánové. Toto vlákno je na sběr konkrétní zpětné vazby na veškeré aspekty ohledně ponorek od hráčů, kteří je testují. Ohledně všeho ostatního se můžete bavit v jakémkoliv jiném vlákně. Toto vlákno je pouze na sběr konkrétní zpětné vazby.

Proto také budu skrývat veškeré příspěvky, které nejsou konkrétní zpětnou vazbu na jakýkoliv aspekt hry s ponorkou.

Není to z toho důvodu, že bych vám to tady chtěl cenzurovat, jen chci někde vybírat konkrétní zpětnou vazbu. Prosím respektujte to. Děkuji

Čili pokud tu uvidím další zprávu od někoho, kdo zjevně ponorky netestoval a bude tu psát cokoliv jiného, okamžitě udělím warning. Berte tuto zprávu, jako "přátelské upozornění".

Děkuji za pochopení

EDIT EDITu: Původně jsem toto vlákno nastavil na zpětná vazba, ale hned jsem si uvědomil, že je to blbost. Tím pádem jsem ho zase otevřel a veškeré příspěvky přesunul do:

Což bude fungovat, jako vlákno pro vaši diskuzi ohledně všeho k ponorkám. Prosím ještě jednou respektujte, že toto vlákno je na sdílení vaší zpětné vazby ohledně Beta testu ponorek. Děkuji

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,906 battles
Před 15 hodinami Solider82 řekl/a:

Nad ponorkou, myšleno - enemáckou z pohledu třeba DD. 

[_CSR_]
Players
95 posts
10,314 battles

Tááák vyzkoušel jsem ponorky a za mně můžu říci že je to super,chtělo by to akorát doladit pár věcí ,třeba mně vadilo že pod vodou nevím jestli mám nabité torpédomety.

Players
1,627 posts
4,330 battles
On 9/29/2019 at 10:02 AM, Ragnar6661 said:

Tááák vyzkoušel jsem ponorky a za mně můžu říci že je to super,chtělo by to akorát doladit pár věcí ,třeba mně vadilo že pod vodou nevím jestli mám nabité torpédomety.

Celkem zajimavy, ten odpocet 1:32 nad spotrebnimi doplnky ukazuje podle tebe co? =)

Spoiler

1218900830_Beznzvu.thumb.jpg.0b2c93d08489be06011b87123a4e1462.jpg

[IDDQD]
Korzár
2,393 posts
170 battles
V 29. 9. 2019 v 10:02 Ragnar6661 řekl/a:

Zaškrtni si v nastavení ukazatel "přebíjení torpéd". Pak se ti to ukáže. 

• Cool 1

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

Kapitáni!

Chtěli bychom vám poděkovat za vaši účast na prvním testu konceptu ponorek ve World of Warships. Doufáme, že jste si užili první fázi a že si o to vice užijete druhou fázi testování. Pokud jste se zrovna připojili k testu ponorek, tak doufáme, že si užijete hratelnost a také se těšíme na vaši zpětnou vazbu!

Jak je zvykem pro tyto testovací kola, chtěli bychom vás požádat, abyste se především soustředili na samotný concept, než na čisté balancování, či grafickou stránku věci. To přijde na řadu v pozdějších fázích testování ponorek.

Zde je výčet změn v druhé fázi testování:

• Přepracována interakce mezi torpédoborcem a ponorkou:
    • Lodě nesoucí hlubinné nálože budou vyzbrojeny aktivním hydrofonem, který dokáže sledovat pohyb ponorky v jistém okolí lodi. Hydrofon zobrazuje tři vzdálenosti: Dlouhá, střední a krátká. Pro každou vzdálenost je odezva ponorek aktualizována v jiném časovém interval: Čím blíže je loď ponorce, tím častěji bude příchozí informace aktualizována. S každou aktualizací bude přibližná pozice ponorky zobrazena speciální značkou.
  • Manuální hlubinné nálože:
    • Hlubinné nálože budou nyní vypuštěny zmáčknutím tlačítka “G”. Torpédoborec ponese několik náloží, které mohou být vypuštěny po sobě. Hlubinné nálože budou mít jistou dobu znovunabití.
  • Maximální hloubka: Nový spotřební doplněk pro ponorky:
    • Díky spotřební doplňku Maximální hloubka se budete moct potopit ještě hlouběji, než je zvykem. Ve větších hloubkách obdrží ponorky menší poškození od hlubinných náloží.
  • Změněny torpéda ponorek:
    • Zvýšili jsme průměrné poškození akustických torpéd, ale snížili jsme poškození udělené po dvou zásazích sonarového pulzu.
    • Druhý úspěšný zásah sonarového pulzu zvýší přesnost navádění torpéd, což dá hráčům větší šanci k zasažení křižníků a torpédoborců, ale také jsme zvýšili vzdálenost, při které navádění přestane fungovat a kde akustické torpedo budou nadále pokračovat, jako normální torpedo. Tato vzdálenost je nyní nastavena na 600 metrů pro torpéda, 900 metrů pro křižníky a 1200 metrů pro bitevní lodě.

Během druhého kola testu kapitánská schopnost Rádiové zaměřování bude deaktivována, jelikož se chystáme změnit mechaniku této schopnosti v různých hloubkách, tím pádem se tato změněná schopnost vrátí v dalších kolech testu.

Pokud vás zajímá vice informací ohledně konkrétních změn v druhém kole najdete v angličtině zde.

Ještě jednou děkujeme za účast na testu!

• Cool 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,179 battles

Konečně nějaké konkétnější info o vlastnostech fičur. Díky.
Bylo by možné stvořit nějaký souhrn mechanik ponorek třeba ve wikistylu  a pak to jen doplňovat? Ať to nemusíme zjišťovat metodou pokus/omyl a věnovali se spíše aplikaci a testovýní samotnému? Tyhle posty časem zapadnou.
Předem díky :Smile_great:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles
9 hours ago, Hrajte_WoWs said:

Nevíte někdo, zda bylo možné se do betu hlásit i v tomto okně? Já to zkusil a bez reakce.

Test byl ukončen někdy v listopadu ( možná i dříve) a další kolo zatím nebylo ohlášeno. 

Pokud mi teda něco neuniklo.

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
28 minutes ago, Houbus said:

Test byl ukončen někdy v listopadu ( možná i dříve) a další kolo zatím nebylo ohlášeno. 

Pokud mi teda něco neuniklo.

Uniklo... Nedávno spustili další kolo...

Ale mě osobně (za těch pár her co jsem tam byl) to přijde horší než to bylo... :Smile_sceptic:

• Cool 1