Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.8.8.1

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
Před 21 hodinami Sigimundus řekl/a:

Tak clanek zatim neni na EU servru tak aspon link na US verzi.

https://worldofwarships.com/en/news/game-updates/update-0881/

Akorat nesedi datum a cas a predpokladam ze ho dostaneme stejne jako Ru server zitra brzo rano

No samozřejmě to šlo prvně v NA, dneska ráno pak RU a EU.

Taky jsem to poctivě překládal do češtiny :Smile_izmena:

• Cool 1

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

V případě, že ani toto nepomůže a máte Windows 10, můžete zkusit nastavit všechny posuvníky na základní (maximum) a udělejte následující kroky, které se vážou k nejnovější aktualizaci Windows 10:

Ovšem upozorňuji, tyto kroky provádějte pouze na vlastní nebezpečí! 

• Vypněte všechny zvukové efekty u "Enhancements (odhadem vylepšení - mám Win10 v angličtině)" u vašeho reproduktoru či slluchátek u zvukového mixeru, v nastavení
  • Vypněte jakoukoliv další zvukovou virtualizaci, kterou byste mohli mít zapnutou
  • Změňte Windows zvukový formát na 16-bit 44100hz, pokud ji máte nastavenou na 24-bit
  • Kompletně odinstalujte KB4515384 (přes Windows Update > Ukázat historii aktualizací).

Ještě jednou upozorňujeme, abyste zvážili a případně provedly tyto kroky na vlastní nebezpečí! Tato informace byla nalezena u jiných her, které se setkaly s obdobnými problémy s nejnovější aktualizací Windowsu 10 a některých případech to danou situaci vyřešilo. Stále však nemáme oficiální potvrzení, že tato cesta je zaručeným řešením u World of Warships. 

Players
6 posts
6,263 battles

Zdravím,u mne se vyskytla chyba zvuku až včera což byla sobota.Od stažení aktualizace bylo vše v pořádku a zvuky ve world of warships fungovaly.Aktualizaci KB4515384 mám staženou od 13.9 a jediný problém se zvukem mám právě ve hře od stažení 0.8.8.1.1874437

Sign in to follow this