Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Adenai

Co mě nejvíce odrazuje od této hry

427 comments in this topic

Recommended Posts

Players
37 posts
1,610 battles

Ať se na mě autoři této hry nezlobí,ale pokud sem přijde někdo nový a pravidelně dostává 80% her +2 tier,tak může vědět kdy použít AP a HP  i to,že jezdit sám v první lajně je sebevražda,ale je mu to k ničemu.Chápu,že není tolik hráčů,aby se mohly tvořit hry jen s jedním tierem,ale na věci to nic nemění.Pro hráče,kteří už mají něco nahráno to asi není tak frustrující,ale pro ty co se s touto hrou v podstatě v tuhle chvíli zbližují to má odpuzující efekt.Ty rozdíly mezi dvěma třídami lodí jsou extrémní a za mě osobně mohu potvrdit,že právě tyhle rozdílové bitvy mě donutí pravidelně WOWS vypnout a jít na WOT,které ač je svým způsobem hodně nedokonalé,tak i při rozdílu dvou tierů můžete dost podstatně ovlivnit a často i pravidelně vývoj bitvy.Tady ten dojem nemám.Myslím,že pokud se tohle nevyřeší ( a řešením nejsou bitvy s boty),tak se obávám,že noví hráči se budou podchytávat dost těžko.Koukám se na videa,snažím se něco dozvědět o této hře,ale bohužel je to všechno extrémně komplikované a když k tomu přičtu pravidelné bitvy s hromadou vyšších tierů,tak cítím hlavně frustraci.Je super když se mi pak řekne "ale neboj na desátém tieru,už to bude v pohodě".Jenže dostat se tam přes bitvy +2 pro nového hráče je hlavně o utrpení a ne o radosti ze hry.A může graficky vypadat sebedokonaleji.

• Cool 3
  • Bad 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,598 battles
2 hours ago, Adenai said:

Ať se na mě autoři této hry nezlobí,ale pokud sem přijde někdo nový a pravidelně dostává 80% her +2 tier,tak může......

:fish_palm:

To je normální. Nemáš kapitány, vybavení a musíš se učit.

Všichni to měli stejné. Vlastně neměli. V začátcích WoWs se nedal koupit deseti bodový kapitán. Nebylo uhlí a bylo minimum prémiových lodí.

• Cool 4

[IDDQD]
Players
250 posts
10,277 battles

Hele za sebe....když jsem před o něco víc jak rokem s WOWS začínal, měl jsem možná stejné pocity jako ty. Ale že by mě to tak znechucovalo, to tedy určitě ne. Jasně, dostával jsem nálože, neuměl jsem střílet, neznal mapy, kam jet a kam nejet, statistiky byly červené - skoro bych řekl, že to bylo i normální......jenže postupem času se to začalo sice pomalu ale zlepšovat. Tímhle vývojem si prošlo 99% všech hráčů...všichni prostě začínali. Je jasné, že když narazíš na hráče co má nahráno o pár tisíc víc bitev než ty napříč národy a tiery, tak tě prostě jakožto nováčka vymaže. Když sem ta hra přišla, což byl rok 2015, tak je fakt, že začátečníci tu byli asi téměř všichni a nebyla tak velká pravděpodobnost jako dens, že narazíš na zkušené hráče. Na druhou stranu ale oproti dnešku tenkrát nebyly vymoženosti jako dnes - videa, gameplaye, recenze, návody a hlavně nebyly vlajky a vše se poctivě expilo ježděním, protože hraní je pořád jedinou cestou jak se zlepšit. Navíc dnes už funguje trochu vylepšený MM a podle vlastních zkušeností je to znát, těch her v +2 MM už tolik není jako dřív.

Nesouhlasím v tom, že by ti coop nic nedal - když nic jinýho, tak střelbu a úhlování se tam rozhodně v základu naučit můžeš. Chce to vytrvat, vybrat si do začátku hlavně vhodnou větev lodí a hrát.

• Cool 6

Players
403 posts
4,159 battles
6 hours ago, Adenai said:

Ať se na mě autoři této hry nezlobí,ale pokud sem přijde někdo nový a pravidelně dostává 80% her +2 tier,tak může vědět kdy použít AP a HP  i to,že jezdit sám v první lajně je sebevražda,ale je mu to k ničemu.Chápu,že není tolik hráčů,aby se mohly tvořit hry jen s jedním tierem,ale na věci to nic nemění.Pro hráče,kteří už mají něco nahráno to asi není tak frustrující,ale pro ty co se s touto hrou v podstatě v tuhle chvíli zbližují to má odpuzující efekt.Ty rozdíly mezi dvěma třídami lodí jsou extrémní a za mě osobně mohu potvrdit,že právě tyhle rozdílové bitvy mě donutí pravidelně WOWS vypnout a jít na WOT,které ač je svým způsobem hodně nedokonalé,tak i při rozdílu dvou tierů můžete dost podstatně ovlivnit a často i pravidelně vývoj bitvy.Tady ten dojem nemám.Myslím,že pokud se tohle nevyřeší ( a řešením nejsou bitvy s boty),tak se obávám,že noví hráči se budou podchytávat dost těžko.Koukám se na videa,snažím se něco dozvědět o této hře,ale bohužel je to všechno extrémně komplikované a když k tomu přičtu pravidelné bitvy s hromadou vyšších tierů,tak cítím hlavně frustraci.Je super když se mi pak řekne "ale neboj na desátém tieru,už to bude v pohodě".Jenže dostat se tam přes bitvy +2 pro nového hráče je hlavně o utrpení a ne o radosti ze hry.A může graficky vypadat sebedokonaleji.

Pokud se snažíš učit i ze špatných bitev, tak máš solidní pravděpodobnost být v budoucnu slušnej hráč. Máš 200 bitev a už se snažíš drandit na tieru VIII. To není zrovna ideální. 

Rozkoukej se na tieru V, VI, kde už lodě začínají mít hodně odlišné charakteristiky. Poznáš alespoň pár základních map, nauč se manévrovat a zbytek přijde sám. 

WoWs jsou například oproti WoT velice přátelské, co se týče MM. Tady nutně neznamená, že s o 2 tiery menší lodí jsi jen do počtu. 

Ideální je si najít klan, kde tě někdo zkušenější povede. 

A když ti někdo řekne, že na 10. tieru bude líp, tak nebude. Bude to mnohem a mnohem horší. Bude to ještě víc strašlivý, než si dokážeš představit, dokud nedokážeš využívat potenciál své lodě. Budeš pro tým jen velký balvan na noze a nevyhraješ ani prd. 

Vrať se na tier IV-V, vyber si třídu lodě, co tě baví nejvíc a hraj to dokola dokud nebudeš alespoň na průměrných číslech. Pak si můžeš říct, že tu loď dokážeš využít a jdi dál. 

Základní věci, co by ses měl naučit nejdřív:

1. mechanika spotování

2. mechanika poškození - HE/AP, torpéda

3. manévrování - úhlování proti palbě, vyhýbání torpédům, manévrování proti letadlům

5. situační povědomí - koukám na mapu, předvídám, kde je schovaný nepřítel. Zapni si funkci - poslední známá pozice nepřátelských lodí. 

Hlavně nechoď na vyšší tiery bez toho aniž bys dokázal být užitečný v těch menších. Bude to fakt mnohem horší.

• Cool 9

Players
37 posts
1,610 battles

Děkuji za povzbudivá slova,ale já jsem psal že mám jen šestky maximálně plus Atago a že mě to hází  dost pravidelně mezi tiery 8.Nikam se necpu.Mám opravdu hodně zkušeností z WoT,a tak chápu,že jeden potřebuje čas k osvojení a poznání nějakých herních mechanismů.Ale nejsem si jistý,jestli herní mechanismy mezi stejným tierem a nebo při hře mezi vyššími tiery jsou stejné.Jsem pár dní v klanu a snažím se využívat toho co " vykecám" o téhle hře od kluků.Dívám se na videa a snažím se to porovnat s tím jak hraju já  a jak by jsem reagoval na místě streamera.A  přemýšlím nad tím proč on rozhoduje tak jak rozhoduje.Ale mít na svém tieru maximálně jednu z pěti šesti a více bitev mi přijde prostě strašně málo.NIcméně díkes,že se mi tu nikdo nevysmál,že jsem uplakánek.Jen by jsem chtěl mít pocit,že když zahraju nějakou dobrou hru,tak že to není až tak náhoda,ale spíše můj přístup k tomu co hrát.

Players
403 posts
4,159 battles
On 9/19/2019 at 11:07 PM, Adenai said:

Děkuji za povzbudivá slova,ale já jsem psal že mám jen šestky maximálně plus Atago a že mě to hází  dost pravidelně mezi tiery 8.Nikam se necpu.Mám opravdu hodně zkušeností z WoT,a tak chápu,že jeden potřebuje čas k osvojení a poznání nějakých herních mechanismů.Ale nejsem si jistý,jestli herní mechanismy mezi stejným tierem a nebo při hře mezi vyššími tiery jsou stejné.Jsem pár dní v klanu a snažím se využívat toho co " vykecám" o téhle hře od kluků.Dívám se na videa a snažím se to porovnat s tím jak hraju já  a jak by jsem reagoval na místě streamera.A  přemýšlím nad tím proč on rozhoduje tak jak rozhoduje.Ale mít na svém tieru maximálně jednu z pěti šesti a více bitev mi přijde prostě strašně málo.NIcméně díkes,že se mi tu nikdo nevysmál,že jsem uplakánek.Jen by jsem chtěl mít pocit,že když zahraju nějakou dobrou hru,tak že to není až tak náhoda,ale spíše můj přístup k tomu co hrát.

Oproti WoT jsou hry ve WoWs i ve špatném MM procházka růžovým sadem. I tier VI bitevní loď tomu Bismarcku z boku dokáže nasolit. Jde o to nebýt sám a podporovat silnější lodě. Rozhodně to tu není tak jako stát v t150 proti Is3 ve wotku. 

• Cool 2

Players
403 posts
4,159 battles
1 hour ago, PanVeduci said:

Tiez som na zaciatku dost nadaval na mm +- 2 tiery ale ako cas ide a naucil som sa hrat, mi to ani nejak extra nevadi, da sa to uhrat. Horsie ale je, ked obrazne stou 6tkou v 8mickovych bitkach skoncis medzi top 3 hracmi v prehratom teame a to pravidelne. A len krutis hlavou co opet za nutrie ti ten mm do teamu vykakal

Je to tak, ale to spíš vypovídá o průměrné úrovni hráčů na randomu. Bohužel narozdíl od tanků se ve WoWs nedá odtahat celý tým. Díky tempu hry a počtu HP na vyšších tierech je to víceméně nemožné i v divizi. 

• Cool 1

[IDDQD]
Players
105 posts
13,422 battles

Posledni dobou, jako tresnicka na dortu k tomu, co mi na hre vadi, je, alespon u mych tymu, pomerne citelny narust pripadu, kdy do 20 sekund po startu hry je jasne, ze prohrajeme, protoze lod/e (nejlepe DD) ze startovni pozice pod capem A zacnou hrat tak, ze nasadi kurz plnou parou cap B, obcas dokonce cap C. Posledni dobou takhle zacina snad 40% mych her. Asi zacnu hrat coop, (nucene) protoze v takovych hrach tu hru po tech 20 sekundach proste leavnu, protoze nervy mam jen jedny a praskla cevka v mozku je asi dost neprijemna..:etc_red_button:

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,690 battles
Před 3 hodinami Tetrevec řekl/a:

Posledni dobou, jako tresnicka na dortu k tomu, co mi na hre vadi, je, alespon u mych tymu, pomerne citelny narust pripadu, kdy do 20 sekund po startu hry je jasne, ze prohrajeme, protoze lod/e (nejlepe DD) ze startovni pozice pod capem A zacnou hrat tak, ze nasadi kurz plnou parou cap B, obcas dokonce cap C. Posledni dobou takhle zacina snad 40% mych her. Asi zacnu hrat coop, (nucene) protoze v takovych hrach tu hru po tech 20 sekundach proste leavnu, protoze nervy mam jen jedny a praskla cevka v mozku je asi dost neprijemna..:etc_red_button:

Musíš na to koukat optimisticky. Prostě v cca 60% Tvých her hrají hráči relativně tak, jak by měli. Jiní takové štěstí nemají a mají procento nižší :Smile_trollface:

• Funny 1

Players
124 posts
11,259 battles
3 hours ago, Tetrevec said:

Asi zacnu hrat coop, (nucene) protoze v takovych hrach tu hru po tech 20 sekundach proste leavnu, protoze nervy mam jen jedny a praskla cevka v mozku je asi dost neprijemna..:etc_red_button:

moc nechápu to hraní v coopu, teď kvůli bonusům (jasným výhram a rychlosti) jsem tam lezl a tam se nic nenaučíš, boti prostě jedou, spolupráce=0, výdělky=prodělky, ani jedna výhra mě netěšila:Smile_sad:, random je o tom sledovat a snažit se předvídat, to fakt radši prohraju na randomu s opicema v teamu zakempenejma za jedním ostrovem, než vyhraju v coopu

už i chápu ty sebevrahy na dvouch bratřích co jedou tou úžinou, tuhle blbost se naučej v coopu a pak to tahaj do randomu a strašně se divěj že tam chcípnou:Smile_facepalm:

udělat mi někdo takovej leav, jak popisuješ, nasázím mu tam všechny dostupný reporty :Smile-angry:

• Cool 2

Players
372 posts
5,267 battles
4 minutes ago, Girraf said:

už i chápu ty sebevrahy na dvouch bratřích co jedou tou úžinou, tuhle blbost se naučej v coopu a pak to tahaj do randomu a strašně se divěj že tam chcípnou:Smile_facepalm:

Co si pamatuji z dřívějška, bylo projetí té úžiny vzácností. Dneska je to v každé bitvě hned několik lodí, nevím co to takhle přišlo do módy ... zrovna včera jsem tu mapu hrál v CV a pořád jsem jim tu úžinu musel prolétávat na spot, na druhé straně  stáli 4 (!!!) soupeři a čekali, kdo/co z toho trychtýře vyleze - pochopitelně chyběli na křídlech a dostali klepec ...

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,898 battles
18 minutes ago, MPosp said:

Dneska je to v každé bitvě hned několik lodí, nevím co to takhle přišlo do módy

odpověď je jednoduchá. Občas na jeho videa koukám a dělá to snad pokaždý když hraje Dva bratry...:Smile_facepalm:

• Cool 1
  • Angry 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,226 battles
Před 27 minutami MPosp řekl/a:

Co si pamatuji z dřívějška, bylo projetí té úžiny vzácností. Dneska je to v každé bitvě hned několik lodí, nevím co to takhle přišlo do módy ... zrovna včera jsem tu mapu hrál v CV a pořád jsem jim tu úžinu musel prolétávat na spot, na druhé straně  stáli 4 (!!!) soupeři a čekali, kdo/co z toho trychtýře vyleze - pochopitelně chyběli na křídlech a dostali klepec ...

Termín Darwinova ulička/Darwin Alley je používán (a stejně si myslím že © patří mě :Smile_teethhappy:)  minimálně od Beta testu. Sice dnes je extrémní množství bídných hráčů, ale Darwinovka vždy lákala jen extrémní kusy. Takže myslím že pokusy o nejrychleší smrt jsou tak nějak stále nastejno.

edit - to video od Květáka..... je skvělé, když zkušenou fialku napodobuje někdo o několik tříd horší, pro koho je termín sebereflexe sprosté slovo a komu nedojde, že to video ukazuje pouze úspěch a ne předchozích deset marných pokusů, kdy dostal na prdel.
Taky do Darwinovky jezdím, ale v daný čas a danou situaci. Vjet tam na začátku je demence.

Před 36 minutami Girraf řekl/a:

moc nechápu to hraní v coopu, teď kvůli bonusům (jasným výhram a rychlosti) jsem tam lezl a tam se nic nenaučíš, boti prostě jedou, spolupráce=0, výdělky=prodělky, ani jedna výhra mě netěšila:Smile_sad:, random je o tom sledovat a snažit se předvídat, to fakt radši prohraju na randomu s opicema v teamu zakempenejma za jedním ostrovem, než vyhraju v coopu

udělat mi někdo takovej leav, jak popisuješ, nasázím mu tam všechny dostupný reporty :Smile-angry:

CooP je fajn pro nováčky, když se učí střílet a na osahání nové lodi.

V 19. 9. 2019 v 12:10 Adenai řekl/a:

Většina věcí už ti byla napsána tak jen zopakuji ať se nikam nehrneš. V klidu se nauč ovládat své lodě na tieru 5-7 (T4 je nehratelný) a nahoru nespěchej.
MM je ten nejmenší problém. Po čase začneš spíše řešit jak nahradit více a více členů tvého teamu.

Jsi na samém začátku tak zkus použít invite na HelpMe discord v mém podpisu. Najdeš tam kopec infa v přehledné a ucelené formě. Česky. Ať se daří.

@YabbaCoe jestli opravdu sbíráte nějakou zpětnou vazbu tak tady ji máš v plné parádě.

• Cool 5

[IDDQD]
Players
105 posts
13,422 battles

Myslel jsem to tak, ze za opusteni hry musis zahrat nejdriv 2 nebo 5 nebo kolik her v coopu, nez muzes zpet do randomu.( co si pamatuju) 

Jinak coop jsem hral ted kvuli kontejnerum asi po 2 letech, 12 her, 12 kontejneru, 12x 5 minut, 12x boti vzdy stejne plnou parou cumakem do capu a nasledna smrt. Nevim co se tam naucit..

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,226 battles

Tresty se různí. Já jednou dostal 11 za TK, ale bylo to ve skutečnosti nějakých 5 a zbytek byl prominut. Ale měl jsem i na 9 a ty jsem musel odjet všechny.
Tresty za AFK/ leavnutí budou asi podobné, ale nemám zkušenost. Alt+F4 jsem dal jednou jedinkrát i když poslední dobou jsem to na TS už párkrát zmínil a zůstal jsem jen díky divizníkům, nebo-li jediným lidským bytostem našeho teamu, vůči nimž by nebylo fér je tam nechat.
Jinak naučit se tam dá střelba, ale na to stačí 5-10 bitev a vhodnější je stejně tréningovka.
Ale je docela dost lidí co Co-op hraje. Taky to nechápu, ale nemáme všichni stejné chuťe. Oni se zase mohou podivovat mým bezmála patnácti stovkám bitev na Kievu :Smile_teethhappy:

• Cool 1

Players
403 posts
4,159 battles
45 minutes ago, TheComedian1983 said:

Tresty se různí. Já jednou dostal 11 za TK, ale bylo to ve skutečnosti nějakých 5 a zbytek byl prominut. Ale měl jsem i na 9 a ty jsem musel odjet všechny.
Tresty za AFK/ leavnutí budou asi podobné, ale nemám zkušenost. Alt+F4 jsem dal jednou jedinkrát i když poslední dobou jsem to na TS už párkrát zmínil a zůstal jsem jen díky divizníkům, nebo-li jediným lidským bytostem našeho teamu, vůči nimž by nebylo fér je tam nechat.
Jinak naučit se tam dá střelba, ale na to stačí 5-10 bitev a vhodnější je stejně tréningovka.
Ale je docela dost lidí co Co-op hraje. Taky to nechápu, ale nemáme všichni stejné chuťe. Oni se zase mohou podivovat mým bezmála patnácti stovkám bitev na Kievu :Smile_teethhappy:

Ten pocit, když jsem onehdá vytorpil vlastního Conquerora z druhé lajny a on se mi omluvil, protože udělal debilní manévr (fakt jsem nepočítal s tím, že ukáže 8km vzdálenýmu Yamatu broadside). To se pak hraje ten coop s úsměvem na rtu :D

• Cool 2
  • Funny 2

[IDDQD]
Players
105 posts
13,422 battles

Na to, že letost ani v jedniném případě, minulé roky si nepamatuji, jsem nehrál v týmu, který by měl víc radarů než soupeř, jesm si už zvykl.

(Tedy nadsazených max 10% her se stejným počtem rdarů v týmu a podhodnocených min 90% her v týmu s měně radary než soupeř.)

Ale včerejší hra, kdy jsem hrál v týmu BEZ RADARU proti týmu se 2 RADARY, mě donutila podělit se s Vámi o jeden příběh.

Byl jsem v autosalónu Škoda a asi hodinu jsem čekal na opravu mého auta. Mezi tím tam přišel pan Novák a pan Krkoška. Oba si za přesně stejnou částku 350.000,- Kč koupili novou Fábii, v přesně stejné výbavě, a to s 10 parkovacími senzory. Oba odjeli na zkušební jízdu a asi po 3/4 hodiny se vrátili.

No a pan Novák se ptal pana Krkošky, "Tak co, spokojenost? Já teda jo." Pan Krkoška mu říká, "No já moc ne. 10x jsem zkusil couvat a těch parkovacích

senzorů všech 10 fungovalo jenom jednou. Někdy fungovaly 3, někdy 6, a představte si, jednou dokonce nefungoval ani jeden!"

"Šmankote!", zhrozil se pan Novák, "to je hrůza. Budete žádat slevu? Co slevu, vrácení peněz? Protože v kupní smlouvě jsem nikde nečetl, že za stejnou cenu

někomu budou fugovat všechny parkovací senzory a někomu ne? Vžyť jsme v EU? Rovné podmínky spotřebitelů? No ne?" Pan Krkoška mu odpověděl, "Jasně že nebudu žádat nic."

Pan Novák zbledl jako smrt a roztřeseným hlasem se zepatl, "Ale proč?" No a pan Krkoška mu s klidem zenového mnicha, který prošel trpkou cestou bojovníka a ctí kodex bušido,

odpověděl, "HRAJU WOWS, RNG VOLE!"

:Smile_amazed:

• Cool 1
  • Funny 3

Players
372 posts
5,267 battles

Přesně. Tohle jsem naposledy zažil coby novopečený majitel Bismarck-a.
První hra, na co jsem namířil, to jsem trefoval, nehledě na vzdálenost. Citadely lítaly, jen jsem si chrochtal ...

Druhý den jsem netrefil ani ostrov na 5km, ještě že jsou tam schopné sekundárky, které nastřílely a zapálily tolik, že jsem nebyl poslední v tabulce ...

Jsou bitvy, kdy mám po první salvě chuť to vypnout a zbaběle odejít, protože jsem tam jenom jako kanónfuter bez šance hru nějak pozitivně ovlivnit.

EDIT: Dobře stravitelné je taky při hře s CV bombardování, kdy mám ten ovál krásně posazený dovnitř bitevky s mírným předsazením, žbluňk a jedna bomba padne vlevo, druhá vpravo vedle trupu :cap_haloween:

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,898 battles

RNG je balanční prvek. Kdyby všechno lítalo po každý přesně tam kam je to namířeno tak by si slabší hráči nezahráli, protože by je dobrý hráč vypínal na salvu pohledem.

To by bylo jako když jsem si zkusil asi před rokem po letech counterstrike, dostával jsem takový headshoty jen jsem vykouknul, že jsem to po třech hrách vypnul a už nezapnul :Smile_hiding: A to jsem si po jistotu vybral Dust mapu, kterou jakžtakž znám. V lodích je holt skill v něčem jinym než v rychlým namíření a kliknutí na správný místo a je to tak dobře, proto je hraju. Občas to dá, občas ne, ale dělání věcí dlouhodobě správně výsledky přináší.      

• Cool 2

[IDDQD]
Players
105 posts
13,422 battles

Ja jsem taky muj prispevek vztahoval na radary, ne na mireni, rng u mireni, douafam, maji vsichni stejne, tam problem neni.. :Smile_hiding:

• Cool 2

Players
4,957 posts
29,717 battles
Před 30 minutami Tetrevec řekl/a:

... rng u mireni, douafam, maji vsichni stejne, tam problem neni.. :Smile_hiding:

Na to by se hodila scénka z Cimrmana - Vizionář...

Myslis, ze novacek, kterymu by se to obsypalo bez zasahu kolem lodi, na kterou miril, by to po par takovych hrach nezabalil ? A to prece WG nechce.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,690 battles
Před 3 hodinami Tetrevec řekl/a:

Na to, že letost ani v jedniném případě, minulé roky si nepamatuji, jsem nehrál v týmu, který by měl víc radarů než soupeř, jesm si už zvykl.

(Tedy nadsazených max 10% her se stejným počtem rdarů v týmu a podhodnocených min 90% her v týmu s měně radary než soupeř.)

Ale včerejší hra, kdy jsem hrál v týmu BEZ RADARU proti týmu se 2 RADARY, mě donutila podělit se s Vámi o jeden příběh.

Byl jsem v autosalónu Škoda a asi hodinu jsem čekal na opravu mého auta. Mezi tím tam přišel pan Novák a pan Krkoška. Oba si za přesně stejnou částku 350.000,- Kč koupili novou Fábii, v přesně stejné výbavě, a to s 10 parkovacími senzory. Oba odjeli na zkušební jízdu a asi po 3/4 hodiny se vrátili.

No a pan Novák se ptal pana Krkošky, "Tak co, spokojenost? Já teda jo." Pan Krkoška mu říká, "No já moc ne. 10x jsem zkusil couvat a těch parkovacích

senzorů všech 10 fungovalo jenom jednou. Někdy fungovaly 3, někdy 6, a představte si, jednou dokonce nefungoval ani jeden!"

"Šmankote!", zhrozil se pan Novák, "to je hrůza. Budete žádat slevu? Co slevu, vrácení peněz? Protože v kupní smlouvě jsem nikde nečetl, že za stejnou cenu

někomu budou fugovat všechny parkovací senzory a někomu ne? Vžyť jsme v EU? Rovné podmínky spotřebitelů? No ne?" Pan Krkoška mu odpověděl, "Jasně že nebudu žádat nic."

Pan Novák zbledl jako smrt a roztřeseným hlasem se zepatl, "Ale proč?" No a pan Krkoška mu s klidem zenového mnicha, který prošel trpkou cestou bojovníka a ctí kodex bušido,

odpověděl, "HRAJU WOWS, RNG VOLE!"

:Smile_amazed:

Když jsem naposledy vytáhl DD (Z52), tak si mě hezky vychutnalo v capu duo Moskva/Worce... Takže jsem high tier DD v randomu pro tuto chvíli "zazimoval" a hraju převážně křižníky (+ zkouším low tier CV v coopu). Tímto jsem jsem se dostal do stavu, kdy je mi de facto jedno, kolik radarů je ve hře (samo je mi líto hráčů DD, ale když to WG neřeší, tak hráči s tím nic neudělají). Když je třeba plnit mise s torpédama, vezmu DD a fičím do coopu.

• Cool 1
  • Funny 1

Players
403 posts
4,159 battles
On 10/3/2019 at 10:05 AM, Quetak said:

RNG je balanční prvek. Kdyby všechno lítalo po každý přesně tam kam je to namířeno tak by si slabší hráči nezahráli, protože by je dobrý hráč vypínal na salvu pohledem.

To by bylo jako když jsem si zkusil asi před rokem po letech counterstrike, dostával jsem takový headshoty jen jsem vykouknul, že jsem to po třech hrách vypnul a už nezapnul :Smile_hiding: A to jsem si po jistotu vybral Dust mapu, kterou jakžtakž znám. V lodích je holt skill v něčem jinym než v rychlým namíření a kliknutí na správný místo a je to tak dobře, proto je hraju. Občas to dá, občas ne, ale dělání věcí dlouhodobě správně výsledky přináší.      

Souhlasím, ale inkonzistence třeba bitevek je do nebe volající. Dřív to bylo trochu lepší. Bohužel teď už nemám čas hrát třeba 20 her denně, ale tak 4-10. No a když to zrovna nepadá, tak je to k pos....

Navíc mě to pak dohání k frustraci a yolování. No a následně je to ještě horší :(