Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test beta okrętów podwodnych: gotowi do zanurzenia?

14 comments in this topic

Recommended Posts

[SIEMA]
Alpha Tester
263 posts
7,574 battles

O co chodzi z tym komunikatem po kliknięciu "weź udział"? - dostaję zwrotkę że "korzystasz już z tej oferty" ale na serwer nie idzie się wbić, ponoć błędne hasło :/. Reset też nie pomaga, bo " nie odnaleziono gracza z tym adresem email".

Ktoś ma coś podobnego?

[SIEMA]
Alpha Tester
263 posts
7,574 battles
13 minutes ago, wib_wojtek said:

Przecież hasło na maila dostaniesz

No rozumiem, tylko że z tego co pamiętam z alfy/bety i wnioskując z komunikatu na www jestem już w tych testach ("korzystasz już z tej oferty")...ale jednak widocznie nie jestem :/

[E--C]
Players
814 posts
13,227 battles
39 minutes ago, pold77 said:

No rozumiem

No właśnie źle rozumiesz.

Klikając ten guzik, dałeś znać, że chcesz brać udział w testach. Zaproszenia do testów (czyli maile z danymi konta) są partiami wysyłane. Ot, wsio.

[SIEMA]
Alpha Tester
263 posts
7,574 battles
3 minutes ago, brzeczyszkiewicz123 said:

No właśnie źle rozumiesz.

Klikając ten guzik, dałeś znać, że chcesz brać udział w testach. Zaproszenia do testów (czyli maile z danymi konta) są partiami wysyłane. Ot, wsio.

nie będę się sprzeczał, bo nie miejsce i pora ku temu, ale informację o podobnym brzemieniu dostawałem przy zgłoszeniach do bety, beta weekendów (czy jak to się nazywało) i któryś z test serwerów....i byłem ich uczestnikiem. Więc zupełnie logicznym jest, że mogło mi się wydawać iż z automatu byłem przypisany do aktualnych testów (jestem w WoWs od wczesnej alfy).

Żadnego złego rozumienia tutaj nie ma, po prostu komunikat wprowadza w błąd. Powinno być - "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte". Wtedy nie byłoby pola do żadnych domysłów i pytań.

[E--C]
Players
814 posts
13,227 battles

Panie, to jest WuGie. Bez pół litra nie podchodź. :cap_haloween:

Informacja o falowym wysyłaniu maili jest w wiadomościach.

Nie wiem, jak Alfa i CBT było, ale przy testach reworku CV było tak samo. Klik i czekanie.

[SIEMA]
Alpha Tester
263 posts
7,574 battles
11 hours ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Panie, to jest WuGie. Bez pół litra nie podchodź. :cap_haloween:

Informacja o falowym wysyłaniu maili jest w wiadomościach.

Nie wiem, jak Alfa i CBT było, ale przy testach reworku CV było tak samo. Klik i czekanie.

No ja nie musiałem czekać.

A w wiadomościach jest wiele informacji które nie pokrywają się z rzeczywistością, więc niezbyt mądrym byłoby brać je za pewnik.

Guest
This topic is now closed to further replies.