Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Betatest ponorek: Jste připraveni se ponořit pod hladinu?

19 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
5 posts
9,418 battles

Sorry, but go to hell with those submarines crap and of course also remove the carriers! This game should be about gun ships and gunships only ! More and more unplayable.

• Bad 4

Players
4,958 posts
29,750 battles

A ruskej Ekran se přidá taky ... pořád je ještě zaparkovanej v Kaspijsku (vlastně jsou tam dva).

• Funny 1

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Alpha Tester
5 posts
1,087 battles

Takže prvý deň dopadol veľmi dobre. Mal som iba jeden freeze obrazovky a potom disconnect, keď som hral za Pensacolu a poslednú hru mi to vyhodilo critical error pri hľadaní bitky, ale to bolo 19:42, takže predpokladám, že už sa servery chystali ku spánku :D

Čo sa týka hrateľnosti. Veľmi sa mi páči, že ponorky nie sú OP ale ani veľmi slabé. Možnosť nekonečného pohybu pod vodou je veľmi dobre vyvážená kyslíkom a protiponorkovými možnosťami torpédoborcov. Akonáhle však ponorka nájde osamotený križník alebo lietadlovú loď, na jeden, dva útoky je väčšinou dole. Torpéda neničia protivníkov nekompromisne. Jediný problém na ktorý som natrafil je, že pri zameraní jednej časti lode sa torpéda nenaviedli na cieľ, ale pokračovali ďalej. Ale to sa mi stalo iba raz. Ďalšou vecou, čo ma mätie je, že keď vypustím obe salvy za sebou, nieje žiadna možnosť (alebo o nej neviem) prepínať medzi jednotlivými pingmi navádzacieho systému. A keď stlačím znovu 1, tak mi to vyberie nabíjané torpéda a nie ten samotný ping.

Bude v budúcnosti implementovaná možnosť streľby z palubného kanónu, alebo protileteckej obrany, keď je ponorka nad hladinou?

Celkovo sa mi koncept veľmi páči. Za 3-4 hry s ponorkou som sa ju naučil ovládať, takže nieje moc mätúca. Horšie je to s naučením sa vyhýbať torpédoborcom jak sa len dá, uchovávaním kyslíku pre prípad núdze a vyhýbaním sa strelám z lodí. :P

Zajtra skúsim viac pretestovať navádzací systém voči každému typu nepriateľa.

• Cool 2

[CULMY]
Players
293 posts
12,662 battles

Jednou mi ujela letadlovka (hrál jsem ji)... musel jsem restart hry. 

Jinak mechanika ponorek je úplně nesmylná, a nemám na mysli dmg, ikdyž dvě torpéda do bitevky na šestce za 35k ehm ehm. Ale spot,  praktickou imunitu mimo dd a letadlovky (v ráíci národu naprostá nerovnováha učinnosti proti ponorkám). Pokud bude současná podoba v randomu, tak šanci na výhru bude ve velké míře ovlivňovat sestava týmu.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 31 minutami Lupiko řekl/a:

Jednou mi ujela letadlovka (hrál jsem ji)... musel jsem restart hry. 

Jinak mechanika ponorek je úplně nesmylná, a nemám na mysli dmg, ikdyž dvě torpéda do bitevky na šestce za 35k ehm ehm. Ale spot,  praktickou imunitu mimo dd a letadlovky (v ráíci národu naprostá nerovnováha učinnosti proti ponorkám). Pokud bude současná podoba v randomu, tak šanci na výhru bude ve velké míře ovlivňovat sestava týmu.

Stalo se nám to taky, mě osobně gamecrash - nevím jestli vina WGC
BTW imunita vs jenom DD? Děláš si srandu? Jak dlouho jsi to hrál kluku. CV ji v periskopu dává šlupky a Fúrie devastate. Torpy na 8/9 - kyslík není nekonečný :cap_wander_2: = vylezeš a bye bye protože tě nasvítí razdva. Navíc pod vodou se jede 9 (házím od boku) uzlů dostat se z nešvaru není easy. A to jsme měli polovinu botů - chytřejší než někteří hráči na live serveru. 
Vytorpena botem jsem byla jenom jednou na live se to stane častěji :D

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 1 hodinou Solider82 řekl/a:

Takže prvý deň dopadol veľmi dobre. Mal som iba jeden freeze obrazovky a potom disconnect, keď som hral za Pensacolu a poslednú hru mi to vyhodilo critical error pri hľadaní bitky, ale to bolo 19:42, takže predpokladám, že už sa servery chystali ku spánku :D

Dropy a pády potvrzuji

Akonáhle však ponorka nájde osamotený križník alebo lietadlovú loď, na jeden, dva útoky je väčšinou dole.

Nemyslím si při dobrém naměření jde cíl celý na oba torpy

Jediný problém na ktorý som natrafil je, že pri zameraní jednej časti lode sa torpéda nenaviedli na cieľ, ale pokračovali ďalej. Ale to sa mi stalo iba raz.

Potřeba loď focusovat co nejdéle a navádět torpy po celou dobu, když loď dodguje torpy. Prostě furt pingovat. Pokud je moc blízko už se nestočí nemaj takovou křivku - či jak to říct.

Bude v budúcnosti implementovaná možnosť streľby z palubného kanónu, alebo protileteckej obrany, keď je ponorka nad hladinou?

Zatím se testuje holý gameplay - nejsou možnosti na kapitína- spotřebáky atd - vyčkej. Jsme ráda že stíhám ten základ.

Ďalšou vecou, čo ma mätie je, že keď vypustím obe salvy za sebou, nieje žiadna možnosť (alebo o nej neviem) prepínať medzi jednotlivými pingmi navádzacieho systému. A keď stlačím znovu 1, tak mi to vyberie nabíjané torpéda a nie ten samotný ping.

Nač posílat vícero torpů když je práce i s naváděním jednoho torpu?

• Cool 1

[CULMY]
Players
293 posts
12,662 battles

Lucy psal jsem mimo DD a letadlovky, když chceš kritizovat nejřív si to přečti. 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 6 minutami Lupiko řekl/a:

Lucy psal jsem mimo DD a letadlovky, když chceš kritizovat nejřív si to přečti. 

No já nevím zabila jsem i s CA - v periskopové. - BB jsem nehrála. :Smile_hiding:
Jo a jak jsi psal CV - to jsem přehlédla pardon. :Smile_facepalm:

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Alpha Tester
5 posts
1,087 battles
16 minutes ago, LucyCZ said:

Potřeba loď focusovat co nejdéle a navádět torpy po celou dobu, když loď dodguje torpy. Prostě furt pingovat. Pokud je moc blízko už se nestočí nemaj takovou křivku - či jak to říct.

Dobrý tip. Myslel som, že akonáhle je loď zameraná oboma pingmi, tak už sa o to starať netreba a môžem vypáliť ďalšiu salvu, pretože tie torpéda nedávali moc dmg a chcel som spraviť čo najväčšie škody.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,249 battles

Opustťte dumání nad mechanikou ponorek ano?
Začněte intenzivně myslet na normální random a co tam můžete zažít.
...
Máte to?
...
Teď si přestavte random s ponorkama a všemi důsledky, které to přinese (je jich hodně, ba přímo obludně moc, když se nad tím člověk zamyslí).
...
Už to vidíte?
...
Líbí? Těšíte se?

• Cool 1
  • Boring 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 22 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Opustě dumání nad mechanikou ponorek ano?
Začněte intenzivně myslet na normální random a co tam můžete zažít.
...
Máte to?
...
Teď si přestavte random s ponorkama a všemi důsledky, které to přinese (je jich hodně, ba přímo obludně moc, když se nad tím člověk zamyslí).
...
Už to vidíte?
...
Líbí? Těšíte se?

Ne netěšíme - jako by bylo málo věcí na fokus ve hře. Přijde jedna malá mrška a je hotovo.
Asi jako Asashio který je dobrý a team ho ignoruje - suše si pak přijede a pozabíjí co může - protože co? Může.
No a DD očividně celou dobu neměly na práci nic. Protože jim WG hází klády pod nohy. Radary, hydra, op cruisery, CV, dvě CV, capování, spotování, přijdou SAP a teď ještě válcování ponorek. RIP DDs 12/2019

• Cool 2

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
143 posts
14,067 battles
Před 9 hodinami LucyCZ řekl/a:

Ne netěšíme - jako by bylo málo věcí na fokus ve hře. Přijde jedna malá mrška a je hotovo.
Asi jako Asashio který je dobrý a team ho ignoruje - suše si pak přijede a pozabíjí co může - protože co? Může.
No a DD očividně celou dobu neměly na práci nic. Protože jim WG hází klády pod nohy. Radary, hydra, op cruisery, CV, dvě CV, capování, spotování, přijdou SAP a teď ještě válcování ponorek. RIP DDs 12/2019

Souhlasím s Tebou,  že na DDčka toho bude moc, ale teď si představ,  co to bude pro BBčka. Představ si bitvu,  kde budou 3 ponorky,  3 DDčka,  3 CAčka (ideálně Smolensk nebo Mino),  1 CV no a konečně 2 chudáci  v BB. Jejich hra se smrskne na snahu přežít co nejdéle. Teď jsem dokončil hodnocenky. V jedné z bitev jsem byl se Sinopem a 5 DDčky. Na druhé straně byl Nelson.  Stihly jsme na sebe 1 salvu, on pak dostal 4 torpéda. Byl ten šťastnější. Já pak už jen kličkoval asi 6 minut v torpédové polívce. Takže tak nějak si to představuju po nasazení ponorek. :Smile_sad:

• Cool 4

[WG]
WG Staff
3,952 posts
4,304 battles

Kapitáni!

Jsem moc rád, že tady diskutujete konkrétní aspekty ohledně ponorek. 

Nicméně bych vás všechny, kteří momentálně mají přístup k ponorkám, aby konkrétní názory, postřehy, reporty bugů atd. psali především zde:

Potřebujeme každý názor, pohled, postřeh, jak se vám zamlouvá gameplay, protiponorkové opatření, spotting, vizuály, ovládání, jakékoliv bugy, prostě cokoliv, co váš napadne během testování ponorek.

Děkuji

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 6 minutami TheComedian1983 řekl/a:

16.5. 2020

Nebude to 1.4.2020 :Smile_amazed: