Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Tirpitz a Asashio jsou zase v boji

18 comments in this topic

Recommended Posts

[FIMRA]
Players
248 posts
10,770 battles

Hmm, Yahagi ma celkom zaujala... mimochodom jej posledny kapitan bol Tameichi Hara. Jeden z najznamejsich japonskych kapitanov torpedoborcov.

[WG]
[WG]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,480 posts
9,249 battles

shot-19.10.03_12.13.38-0320.jpg

:cap_cool:

• Cool 2

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
28 minutes ago, Avalon1270 said:

https://cs.wikipedia.org/wiki/7cm_lodní_kanón_Škoda#/media/Soubor:30,5_cm_geschützturm.jpg

Pokud je pravda co jsem četl , tak dělová výzbroj v ráži 305 mm a 66 mm pochází ze škodových závodu .

Veškerou dělovou výzbroj dodaly Škodovy závody; části pancíře dodali Vítkovické železárny a část strojů Breitfield-Daněk (teda pro první tři lodě třídy, čtvrtou stavěli Maďaři a kvalita byla prý výrazně nižší...)

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,580 posts
12,557 battles
1 minute ago, Dave6 said:

čtvrtou stavěli Maďaři a kvalita byla prý výrazně nižší...)

Myslis tu nejslavnejsi lod R-U co potopili italske torpedove cluny? :Smile_hiding:

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,068 battles

Na VU jsem se hodně těšil... Nicméně nějak nemůžu pochopit, proč WG vypustí na tieru V. tuhle loď s tak ubohým množstvím HP (35.700) a naprosto bez AA obrany? ty AAčka chápu vzhledem k historické konfiguraci, ale to množství HP je jen nesmyslnej rozmar WG... nechápu... Když to porovnám třeba s Julkem Césarovic (45.500 hp), nebo Kongem (49.500 hp) tak je to pro ně jednohubka... No a teď s tímhle mazlem vyjeďte do bitvy proti sedmičkám... Letadlovky (na tomto tieru často 2 na každé straně) ho roztrhají na kusy a Nelson a spol si naprosto smlsnou... To množství HP je trapas páni vývojáři... :(

[CSNL]
Players
268 posts
10,358 battles

Takže BB na V tieru jsou po (nekdy hypotetických) modernizacích, a VU jede v konfiguraci z WW1? 

Hmmm... :cap_like:

[FIMRA]
Players
248 posts
10,770 battles

Za tychto oklnosti je VU lod pre zberatelov. Vsetky ostatne tier 5 BB ju sfuknu ako sviecku. Ako HP, tak aj vyzbrojou. Takze WG chcelo by to vyrazny buff, alebo sup spat na tier 4.

[T-N-T]
Players
3,581 posts
16,393 battles

Dejme tomu, že na tieru 4 byl VU trošku moc silný (ne že by to dřív vadilo - err, Nikolai :Smile_trollface: ), ale snad všichni při testování říkali, že na T5 prostě nestačí.

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že z nějakého důvodu vypouštějí všechny ty lodě, co v testování dopadly blbě a vzhledem k nízkým tierům na nich vlastně z hlediska výdělku nezáleží. Před týdnem Yahagi, teď VU. Čili příští týden Leone?

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles

Kdyby byl na tieru 4, tak si ho i koupím do sbírky a sem tam bych si s tím asi i zahrál. Třeba ani takový Arkansan Beta nemá žádné AAčka, navíc výzbroj i rychlost jsou stejné nebo podobné. Jo VU má o něco lepší penetraci děl díky abnormálně vysoké hodně krupp, ale pořád jsou to 305ky. VU má pak ještě rychlejší kormidlo, menší poloměr otáčení (taky souvisí s velikostí lodě, ale jsou i výjimky) a lepší kamufláž. Arkansas má pak více HP, VU by měl zase o něco lepší pancíř. Navíc Arkansas má ještě obrovskou výhodu šesti slotů na vylepšení lodě. Nemusel by mít ani tak dobrou sigmu, klidně by stačilo 1.5 na 12 laufů. Tohle prostě nechápu a je to podle mě od WG docela fail. Taky mě hned napadlo, jak záživný bude gameplay proti T7 lodím. Ohledně HPček. Výdrž lodě se bere podle výtlaku lodě dané třídy lodí. Proto má tak málo HP, protože výtlak lodě byl jen cca 21 500 tun. Pro srovnání zaokrouhleno. Kongo má 38 000 tun, Péťa Velký 34 000 tun, New York 32 000 tun, König 31 000 tun atd ... Nejméně má Bretagne a je to celkem chudák loď, ale aspoň je po modernizaci, má i větší řáži děl a moderní AAčka. Tohle mi prostě nedává moc logiku, proč je tato loď na pátém tieru vedle monster jako je GC, nebo nedávno vydaný sovětský Pítr Veliký.

• Cool 4

Players
372 posts
5,267 battles

Já v tom naopak logiku vidím zcela zřetelně. Jenom jedna země byla(/je) schopna vyrobit techniku na úrovni, všichni ostatní se jen krčí ve stínu piedestalu ...

• Boring 1

[CSNL]
Players
268 posts
10,358 battles

Mohli ho v tomhle stavu dat na čtvrtý tier, a na pátý tier udělat hypotetickou modernizaci Tegetthoffa, kdyby zůstal na hladině, v Jugoslávským námořnictvu... 

Potom by si každý mohl vybrat čemu dá přednost...

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles

Takovouhle pííčovinku včele z ponorkama přidaj , Na to čas je , ale opravit ty rozmrdaný manualní sekundárky , o reworku CV ani nemluvím , na to čas není . Nasrat a rozmazat .

Jak je ta trojítá  a odstupňovaná negace ( imsi to psal u černýho na streamu ) ? 

NE

NIKDY

[edited]

PS : LEJNO

[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles
4 hours ago, ims21 said:

ne, nikoli, h...o

Já vím , ale byl jsem zeditován . Původně to tam bylo :Smile_teethhappy:

• Funny 1

[FIMRA]
Players
248 posts
10,770 battles
On 10/3/2019 at 6:32 PM, Dave6 said:

(teda pro první tři lodě třídy, čtvrtou stavěli Maďaři a kvalita byla prý výrazně nižší...)

prave ta nizsia kvalita sposobila, ze Szent Istvan sa po utoku talianskych torpedovych clnov dost rychlo potopil

Sign in to follow this