Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Tirpitz oraz Asashio wracają do walki

6 comments in this topic

Recommended Posts

[BEKA]
Players
1 post
3,827 battles

No właśnie z rozpędu bo okręt jest nieprzemyślany i poza torpedami, podkreślam samymi torpedami jest niestety porażką... A tak się jarałem moją ulubioną Aganośką. Liczę na rework/buffy/cokolwiek żeby podnieść satysfakcję z gry nią!

• Cool 3

[DK-PL]
Players
2,442 posts
28,243 battles
1 hour ago, Poidachi said:

No właśnie z rozpędu bo okręt jest nieprzemyślany i poza torpedami, podkreślam samymi torpedami jest niestety porażką... A tak się jarałem moją ulubioną Aganośką. Liczę na rework/buffy/cokolwiek żeby podnieść satysfakcję z gry nią!

Mam identyczne zdanie. Czekałem na ten okręt od chwili gdy po zainstalowaniu WoWsa na dysk nie znalazłem klasy Agano w drzewku IJN, tak więc 4 (!!!) lata. Teraz gdy w końcu można go mieć, jest WIELKIM rozczarowaniem ! Liczę że bierzecie pod uwagę feedback graczy i okręt dostanie srogie buffy razem z przeniesieniem na wyższe tiery. Skandal by okręt historycznie z lat 1942-44 był na tierze 5 razem z jednostkami międzywojennymi, a nawet jeszcze z okresu IWŚ ! Aha, jeszcze bla bla bla, że WoWs nie jest grą historyczną, zdarta płyta, to może jeśli macie wprowadzać okręty historyczne w takiej formie jak Yahagi to najlepiej zrezygnujcie z tego w ogóle i dodawajcie już tylko zmyślone koncepty jak Smoleńsk itp. szkaradziejstwa rozwalające balans :Smile_facepalm:

• Cool 10

Players
1,707 posts
18,646 battles
20 godzin temu, mickecobra napisał:

Teraz gdy w końcu można go mieć, jest WIELKIM rozczarowaniem ! Liczę że bierzecie pod uwagę feedback graczy i okręt dostanie srogie buffy razem z przeniesieniem na wyższe tiery...

Prezentacja na portalu może i ładna, ale okręt totalnie niezbalansowany. Jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że Furutaka z 16 pkt. kapitanem (docelowo na Yoshino) jest lepszym rozwiązaniem. Obejrzałem kilka test-filmików różnych jutuberów. Jeden z nich, Mountbatten (jeśli nie przekręciłem nicku) zaprezentował "osiągnięcia" okrętu - w 16 minut uzbierało się kilka bitew, chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego :-(  Parę smakowitych kąsków:

- strzela Dunkierka z 16 km (to w końcu nie są działa potworów jak Colo, Nagato czy Sinop) - pociski ładnie lecą, Yahagi zaczyna skręt- łup! i po zabawie (zob. screeny);

- w kolejnej bitwie Yahagi ma duży problem, aby ubić papierowego Arbuza italiano. Jedna salwa, druga, w końcu Arbuz paradujący burtą odpala torpedy, strzela Yahagi w dziób, do widzenia, sayonara Yahagi;

- koszmarnie wąski kąt strzału torped to podwójna wada: ustawiając się bokiem informujemy cały przeciwny team, że zamierzamy torpedować ("z niewidki" nie zawsze się da), a jednocześnie stajemy się smacznym kąskiem dla wszystkich pancerników na dowolnie dużym dystansie (vide Dunkierka powyżej).

Biedne te japońskie premki. Zresztą, to nie pierwszy raz, gdy WG daje ciała, wypuszczając śmieciowe okręty premium (i dopiero potem "łaskawie" je buffując). Przykład pierwszy z brzega - T7 Ashitaka. Ile było kpin i śmiechów z tego okrętu, gdy tylko się ukazał? aSHITaka, działa 410 ale tylko na niby (pierwotnie BB miał znacznie gorsze pociski), blind battleship - ni sonaru, ni choćby przeciętnej pelotki, nawet marnego samolotu brak :-(   No chyba że marketing WG chce zupełnie zniechęcić graczy do kupna premek, wtedy gratuluję kreciej roboty :-)))

86582201_OstatniYahagi1.thumb.jpg.5c4ff961d8422eef1b2fece13a67105f.jpg1751574282_OstatniYahagi2.thumb.jpg.be0db0f23aaeebbab579711455729e90.jpg

• Cool 1

[P-W-C]
Players
220 posts
5,460 battles

Nie bronię Yahagi, bo wygląda strasznie to co piszecie, ale pod takim kątem jaki jest na screenie to nawet Baltimore miałby spore szanse zgarnąć kilka cyt od Dunkierki... :Smile_sceptic:

[DADT]
Players
20 posts
10,675 battles

Czy Viribus ma opcję na austro-węgierską (bądź austriacką) banderę czy tylko panueropejską. Jak wygląda?

Sign in to follow this