Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RazWKozeToNieHaram

Możliwy fix zbyt głośnych dźwięków

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
194 posts
4,302 battles

Wrzucam tu, bo nie każdy zagląda na inne części forum. Oczywiście info niepewne, bo ode mnie :Smile_trollface:
Zmieniamy zaznaczoną na screenie opcję (źródło dźwięku) z głośników na słuchawki. Nie będzie idealnie, ba, nawet nie będzie dobrze, ale wystrzał dużego kalibru nie będzie powodował głuchnięcia ludzi i zwierząt w okolicy. shot-19_09.17_14_02.12-0802.thumb.jpg.1a61b92b63c60a00b940f05aa93e8142.jpg

• Cool 2

[TYTAN]
Players
16 posts
17,885 battles

Sytuacja jest taka ze grajac krazownikiem masz dzwiek na normalnym poziomie. Zmieniasz na BBczka i przy wystrzale mozna ogluchnac !! 

Kolejna ciekawostka na Desie wystrzaly ok ale obrazenia slychac chyba w sasiednim powiecie

• Cool 3

[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
13,776 battles

Na każdym okręcie otrzymywane obrażenia są zbyt głośne - nieważne niszczyciel, krążownik czy pancernik.

• Cool 1

Players
190 posts
6,227 battles
55 minutes ago, Tanaka_15 said:

a swoja droga ma ktoś problem z niemożebnie dlugim czasem logownia do gry? 

Ja miałem rano, aż proces ubiłem i spróbowałem raz jeszcze. Póki co jest w miarę OK.

[QTAZ]
Players
170 posts

Wow, niesamowite. Nawet coś takiego jak dźwięki spartolą :D Nie wierze, taka uznana firma, tyle świetnie odbieranych, okrzykniętych sukcesem gier i takie potknięcia co miesiąc, bo patch bez bugów patchem straconym. 

• Funny 2

Players
3,296 posts
5,097 battles
56 minutes ago, PunishedSnakePL said:

Wow, niesamowite. Nawet coś takiego jak dźwięki spartolą :D Nie wierze, taka uznana firma, tyle świetnie odbieranych, okrzykniętych sukcesem gier i takie potknięcia co miesiąc, bo patch bez bugów patchem straconym. 

O, przepraszam! Po dwóch latach "ą" naprawili!

• Funny 2

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,981 posts
5,521 battles
12 hours ago, PunishedSnakePL said:

patch

Ptach proszę pana. Proszę się poprawić.

Players
115 posts
11,194 battles

nie słychać niektórych komend głosowych a jak bitwa się kończy i złapie na jakimś samplu to dźwięk sampla słychać jak zatrzymującą się płytę na gramofonie .łeeeeeee

Sign in to follow this