Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Misje bojowe wersji 0.8.8

21 comments in this topic

Recommended Posts

Players
16 posts
6,910 battles
On 10/11/2019 at 7:25 AM, pirat328 said:

czołem , trafił się komuś graf spee? 

Najgorszy okręt do wzięcia z tych 6, ale sporo ich widać ostatnio w bitwach więc myślę ze ludzie trafiają 

[FKI]
Players
1 post
11,560 battles

W czwartą rocznicę wszystkiego naj ... , najlepszego, wiele  atrakcyjnych niespodzianek  z emocją zdobytych, - czekam na dalsze  w kolejnej WŁOSKIEJ

Players
7 posts
2,394 battles

A ktoś mógłby mi na polski przetłumaczyć co to są te dyrektywy i które je trzeba po kolei zrobić ? Ja nie widzę ani w wyzwaniach ani w misjach bojowych żadnych dyrektyw a jedynie misje bojowe

[ISEN]
Moderator
4,775 posts
20 minutes ago, Aniasli said:

A ktoś mógłby mi na polski przetłumaczyć co to są te dyrektywy i które je trzeba po kolei zrobić ? Ja nie widzę ani w wyzwaniach ani w misjach bojowych żadnych dyrektyw a jedynie misje bojowe

W porcie - poniżej nicku, a powyżej napisu Sklep premium masz taki szerszy kafelek z poczwórną wyrzutnią torpedową w logo - kliknij tam, a znajdziesz dyrektywy.

Players
7 posts
2,394 battles
9 minutes ago, Dark_Havoc said:

W porcie - poniżej nicku, a powyżej napisu Sklep premium masz taki szerszy kafelek z poczwórną wyrzutnią torpedową w logo - kliknij tam, a znajdziesz dyrektywy.

No to ja tam miałem reklamę z którejś tam aktualizacji. Szkoda, że akurat w tym samym miejscu co opcja dyrektyw :cap_fainting:

[ISEN]
Moderator
4,775 posts
26 minutes ago, Aniasli said:

No to ja tam miałem reklamę z którejś tam aktualizacji. Szkoda, że akurat w tym samym miejscu co opcja dyrektyw :cap_fainting:

Tam zawsze były dyrektywy - a nie reklamy aktualizacji. 

Players
7 posts
2,394 battles

Z całym szacunkiem nie chodzi mi o reklamę aktualizacji tylko taki złoty znaczek... nie mam screena to nie pokażę, ale suport przyzna mi rację

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
460 posts
14,827 battles

Powiem bez ogródek coś co chyba wszyscy zauważyli. Takiej bryndzy jaka w czasie tego ewentu wypadła z Super Kontenerów to ja jeszcze w tej grze nie widzialem. Na 20 SK żadnego okretu czyli prawdopodobieństwo tego w SK jest okręt wynosi mniej niz 5%. Z wartościowych rzeczy tylko 1500j stali. W ogromnej większości zawartość stanowiły jakieś dziadowskie sygnały i kamo raczej średniej jakości. Deprecjacja SK po prostu totalna. 

• Boring 2

[ISEN]
Moderator
4,775 posts
21 minutes ago, Barwena said:

Powiem bez ogródek coś co chyba wszyscy zauważyli. Takiej bryndzy jaka w czasie tego ewentu wypadła z Super Kontenerów to ja jeszcze w tej grze nie widzialem. Na 20 SK żadnego okretu czyli prawdopodobieństwo tego w SK jest okręt wynosi mniej niz 5%. Z wartościowych rzeczy tylko 1500j stali. W ogromnej większości zawartość stanowiły jakieś dziadowskie sygnały i kamo raczej średniej jakości. Deprecjacja SK po prostu totalna. 

Przeceniasz szansę na okręt. Według moich danych na ponad 110 SK z dziennych misji wypadł 1 okręt, a jak dodam wszystkie SK od początku gry to wypadły 3 okręty - ale gdzieś na ponad 200SK... to muszę sprawdzić dokładnie.

Daje to jakieś 1 % szans na okręt z SK.