Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.8 - Vizuální a zvuková zdokonalení

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

890491e3e48a347791113d42304b096c.png

Kapitáni! :crab:

Bylo aktualizováno několik map a přístavů, aby se na nich využil přepracovaný model osvětlení. V aktualizaci 0.8.8 budou zdokonaleny následující mapy: Oceán, Velký závod, Sever, Linie zlomu, Arktida a Ostrovy, a také přístav Filipíny. Nebe na těchto mapách se také zcela změnilo, aby vyhovovalo vylepšené technologii HDR, která přidává herní grafice více kontrastu a vytváří realističtější vzhled. Mraky plující po obloze přepracovaných map budou nyní vrhat stíny na vodní hladinu, lodě a terén. V nadcházejících aktualizacích budeme v dolaďování herního obsahu pokračovat, aby novému systému osvětlení vyhovoval.

Kromě grafiky jsme zdokonalili také zvukový systém. V nové aktualizaci jsme přepracovali principy reprodukce zvuků:

• Zavedení systému priorit a omezení ovlivňuje reprodukci zvuků.
  • Zvuky dělostřelby byly „standardizovány“ v závislosti na počtu pálících děl a jejich ráži.
  • Motory budou nyní s ohledem na svůj výkon produkovat různé zvukové vzory.
  • Byly přidány nové zvuky a hudba.
  • Byly zdokonaleny zvuky prostředí.
  • Větší stabilita a opravení chyb, které ovlivňovaly výkon zvukového systému.

Tato změna se bude vztahovat na všechny zvuky ve hře a díky tomu mohou znít zprvu nezvykle. Ve zdokonalování zvuků a systému reprodukce zvuků ve hře nadále pokračujeme.

Jaké jsou vaše názory na vizuální a zvoková vylepšení?

Players
20 posts
8,984 battles

Prozatim jsem si vsiml jen vyrazneho zhorseni zvuku, resp. zvuk prichazi  ze stran kde by nemel byt. Priklad: jsem v zamerovacim modu zvuk je spravny jen dopad granatu je vice tlumeny nez byl v drivejsi verzi, prepnu se zpet na pohled na lod a otocim kameru napr. doprava a vse je OK pak ji otocim doleva a slysim velice hlasity zvuk motoru, otocim se zpet a zvuk je v pohode. Nedela to u kazde bitvy a casteji je to u DD. Uz jsem si toho vsiml na public testu. Zvuk mi prijde stranove nespravny, mel by byt slyset hlavne v pozici za lodi a zesilovat s priblizenim k lodi, jako kdyz hra nevi jak mam natocenou kameru.

[PPH]
Players
583 posts
13,702 battles

Osobně mi připadá.. jako by některé zvuky výstřelů přicházely " zpoza mých zad", jako by někdo další střílel těsně za mou lodí - ale pokud se otočím, žádnou loď v tom směru nevidím / není za mnou... Nejsem si jistý jestli to tedy byly cizí, špatně směrově slyšené výstřely... nebo moje vlastní výstřely s divným "ozvukem"

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,550 battles

Zvuky jsou v 0.8.8 zabugovane. Uz to i oznamil WG a pry se na tom pracuje

Players
4,956 posts
29,697 battles

Střelba ukrutně hlasitě a slyším varování před kolizí cizí lodě nebo co to je.

[KG_CZ]
Beta Tester
20 posts
13,898 battles

Po dlouhé době mi WG udělal radost. Zvuk děl, to je prostě paráda. A ty odměny taky nejsou špatné, i když, o ně snad ani nejde. Dneska tahle hra předvádí všechno, co je na ní skvělé, tak jenom doufám, že to vydrží.

[CRYO]
Players
99 posts
2,039 battles

Zrovna jsem se chtěl ptát, jestli se nebude tunit už trochu vyčpělá grafika. A bum, je to tady. Stín z lodi na hladině, dopad světla na všechno kolem, mraky a i hladina vypadá líp. Tohle se povedlo a hned je to o fous zábavnější, jen tak dál.:Smile_playing:

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.