Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.8 - Všeobecná zpětná vazba

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

08f494d96a0e792fdce8e8c733a4988e.png

Kapitáni! :cap_horn:

World of Warships slaví 4. narozeniny! Trochu i z tohoto důvodu aktualizace 0.8.8 přichází podstatně dříve, než bylo zvykem!

Konkrétní informace o novinkách v aktualizaci 0.8.8 najdete v článku na portále nebo v tomto videu s Dashou:

Jak se Vám obsah v aktualizaci 0.8.8 zamlouvá?

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
184 battles

Škoda toho zabugovaného zvuku.. Odměny jsou rozhodně výborné! Jako v tomto se musí WG pochválit. Celý rok nám dojí peněženky, ale na Vánoce a na výročí nám to vrací. 

• Cool 1

Players
210 posts
17,346 battles

Zvuk je trošku nahlas, ale jinak se mi ta diverzita líbí:cap_like:.

Odměny jsou luxusní. Zatím sice žádná plechovka, ale vem to čert.:cap_haloween:

Jinak mám otázečku @YabbaCoe

Bylo mi řečeno, že ty chybějící francouzské žetony budou dodány tímto patchem a jaksi je nevidím. :fish_nerv:Rád bych je směnil, za toho nabízeného bageťáka, ale jaksi nemůžu.:fish_panic: Info, kdy to dorazí by bylo? (Stream sem neviděl, tak se omlouvám, pokud to tam bylo řečeno).:Smile_hiding:

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
Před 11 hodinami OscarVonReuental řekl/a:

Zvuk je trošku nahlas, ale jinak se mi ta diverzita líbí:cap_like:.

Odměny jsou luxusní. Zatím sice žádná plechovka, ale vem to čert.:cap_haloween:

Jinak mám otázečku @YabbaCoe

Bylo mi řečeno, že ty chybějící francouzské žetony budou dodány tímto patchem a jaksi je nevidím. :fish_nerv:Rád bych je směnil, za toho nabízeného bageťáka, ale jaksi nemůžu.:fish_panic: Info, kdy to dorazí by bylo? (Stream sem neviděl, tak se omlouvám, pokud to tam bylo řečeno).:Smile_hiding:

Zvuk je zabuggován.. víme o tom, pracujeme na případném rychlém hotfixu...

Trochu slovíčkaření, ale bylo řečeno, že žetony budou po zavedení 0.8.8, což je svým způsobem kdykoliv od včerejška  :Smile_trollface: 

Ale te´d vážně, máme informace, že by měly být do pátku

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,585 posts
12,558 battles
On 9/18/2019 at 12:07 PM, YabbaCoe said:

Zvuk je zabuggován.. víme o tom, pracujeme na případném rychlém hotfixu...

Trochu slovíčkaření, ale bylo řečeno, že žetony budou po zavedení 0.8.8, což je svým způsobem kdykoliv od včerejška  :Smile_trollface: 

Ale te´d vážně, máme informace, že by měly být do pátku

Ehmm do patku kterehe tydne? Kdyz uz jsme u toho slovickareni.:Smile_hiding::Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 2

Players
20 posts
8,998 battles

Moc hezka nova vlastnost, strileni skrz pevne prekazky, ted jsem mel prima hru kde jsem s Clevelandem mel zasahy diku tomu ze jsem byl za ostrovem ktery jsem nemohl prestrelit, zvuk byl presne takovy jako kdyz napalite granat do skaly a pri pohledu dalekohledem jsem setinu vteriny pote videl jak vyletuji granaty ze skaly a leti dat na nepratelskou lod. Kdyz strelim granat primo do skaly tak nevybuchne ale vleti do ni. Na druhou stranu pri strelbe skrz skalu granat dopadne na lod ale obcas neudela zadne poskozeni ani se nezapocita zasah. Vyzkouseno jiz ve 3 bitvach na ruznych mapach. Takhe verze ma tech bugu opravdu nejak vic nez obvykle.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,714 battles
Před 6 hodinami Xray0045 řekl/a:

Moc hezka nova vlastnost, strileni skrz pevne prekazky, ted jsem mel prima hru kde jsem s Clevelandem mel zasahy diku tomu ze jsem byl za ostrovem ktery jsem nemohl prestrelit, zvuk byl presne takovy jako kdyz napalite granat do skaly a pri pohledu dalekohledem jsem setinu vteriny pote videl jak vyletuji granaty ze skaly a leti dat na nepratelskou lod. Kdyz strelim granat primo do skaly tak nevybuchne ale vleti do ni. Na druhou stranu pri strelbe skrz skalu granat dopadne na lod ale obcas neudela zadne poskozeni ani se nezapocita zasah. Vyzkouseno jiz ve 3 bitvach na ruznych mapach. Takhe verze ma tech bugu opravdu nejak vic nez obvykle.

Tento bug není způsoben poslední aktualizací, už je tu s námi nějaký ten pátek. Jen pro info, střely, které proletí pevnou překážkou nedávají poškození.

• Cool 1

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,506 battles

Tak prvně hlásíte lepší zvuk palby (který mohu potvrdit, že byl) a nyní není zvuk děl slyšet vůbec. Fakt skvělé. Ten vylepšený zvuk byl jen na dva dny?

[9-NFE]
Weekend Tester
368 posts
5,262 battles
On 9/22/2019 at 9:20 AM, jurgenb said:

Tak prvně hlásíte lepší zvuk palby (který mohu potvrdit, že byl) a nyní není zvuk děl slyšet vůbec. Fakt skvělé. Ten vylepšený zvuk byl jen na dva dny?

imho se nastavilo všechno na nulu i když posuvník zůstal v hodnotě , stačí s nim zarumplovat a všechno začne fungovat normálně

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,506 battles
Před 10 hodinami Kentusacek řekl/a:

imho se nastavilo všechno na nulu i když posuvník zůstal v hodnotě , stačí s nim zarumplovat a všechno začne fungovat normálně

Zkusil jsem a změna žádná. Je to fakt vrchol diletantství opravit jednu věc a díky tomu dalších několik zmršit.

• Cool 2

[VV-CR]
[VV-CR]
Beta Tester
125 posts
12,369 battles

Poslední dvě aktualizace propady FPS během bitvy 70fps na 20fps je to dost nepříjemné!

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
V 3. 10. 2019 v 21:01 Aichi1 řekl/a:

Poslední dvě aktualizace propady FPS během bitvy 70fps na 20fps je to dost nepříjemné!

Stává se ti to stále? Kdyžtak si projeď integritu hry...

[VV-CR]
[VV-CR]
Beta Tester
125 posts
12,369 battles

Ano pořád byla i reinstalace a pořád to stejné. A podle fóra EU nejsem sám.

Guest
This topic is now closed to further replies.