Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.8: czwarta rocznica!

47 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Beta Tester
4,640 posts
14,074 battles

To ja poproszę od razu W. Virginię do portu mi dodać

+ S.K za t10

+ brak nerfa CV

+ w końcu kolekcje skończę z zeszłych urodzin

+ sprint na t.VIII

+ zmodernizowanie Eksperta AA

+ W WGC dostępna jest nowa opcja — Generuj raport WGCheck. Można ją znaleźć na liście rozwijanej z opcjami uruchomienia klienta gry.

- Osiągnięcie Likwidator nie będzie już dostępne

- kolejne 2 bbki premium

- CW 3 vs 3

To na razie

Pgram po patrze to opisze

[PL_RP]
Players
113 posts
19,621 battles

Gratulacje WG czwartej rocznicy World of Warships.Jestem miło zaskoczony i pełen podziwu dla nowych lepszych zmian w grze.Powodzenia WG.

• Cool 1

Players
194 posts
2,901 battles

i ja się doczekałem na to:
Nowego kuponu zniżkowego na okręty premium, który będzie dostępny w Zbrojowni za dublony (zniżka dotyczy tylko okrętów dostępnych za dublony),

moje pytanie, co najlepiej/najciekawiej/najbardziej opłacalnie kupić ? :D (nie chce tirpiza a i najdroższe nie oznacza najlepsze :P )

[FJORD]
Beta Tester
615 posts
24,237 battles

Liczyłem na ciekawszy okręt za węgiel. W tej sytuacji nadal nie mam na co go przeznaczyć, podobnie jak wolnego expa. 

[ISEN]
Beta Tester
4,640 posts
14,074 battles
5 godzin temu, Avakol napisał:

i ja się doczekałem na to:
Nowego kuponu zniżkowego na okręty premium, który będzie dostępny w Zbrojowni za dublony (zniżka dotyczy tylko okrętów dostępnych za dublony),

moje pytanie, co najlepiej/najciekawiej/najbardziej opłacalnie kupić ? :D (nie chce tirpiza a i najdroższe nie oznacza najlepsze :P )

to jest kwestia od ciebie zależna, kupujesz to czym radzisz sobie na co dzień.  Jeśli nie chcesz bbków to Atago polecam

5 godzin temu, komturkonrad napisał:

Liczyłem na ciekawszy okręt za węgiel. W tej sytuacji nadal nie mam na co go przeznaczyć, podobnie jak wolnego expa. 

od 3 tyg. było wiadome że bbk za węgiel, więc nie wiem czego się spodziewałeś

[E-BOJ]
Players
139 posts
9,614 battles

Spor na plus i trochę na minus. Szkoda, że Ohio jedynie za punkty badawcze zwłaszcza, że do okrętów poziomu X mam jeszcze lata świetlne.

Fajnie, że nowe kontenery będą do ogarnięcia i nowe kolekcje do odkrywania.

• Cool 1

[FT-B]
Players
539 posts
7,826 battles

Fajnie. Ale losowy okręt 6 tieru już mi się nie podoba. No wybaczcie,ale gracie,robicie te dyrektywy,i dostajecie najgorszy 6 tier. I mam nadzieję,że z  tych SK nie wylecą mi znowu same flagi +5 do szybkości XD

• Funny 1
  • Boring 1
  • Bad 1

[WIDMO]
Players
181 posts
12,788 battles

Superkontenery - jest Ok! 

Szkoda ze ten Ohio jest za punkty badawcze. 

I w końcu kleber będzie możliwy do zbadania. 

Players
2,591 posts
15,141 battles
44 minutes ago, Toyminator said:

Fajnie. Ale losowy okręt 6 tieru już mi się nie podoba. No wybaczcie,ale gracie,robicie te dyrektywy,i dostajecie najgorszy 6 tier. I mam nadzieję,że z  tych SK nie wylecą mi znowu same flagi +5 do szybkości XD

skandal!!!!!!!

każdy polak powinien dostać stalingrada smolenska i summersa

• Cool 1
  • Funny 4

[DK-PL]
Players
2,438 posts
28,138 battles

Więcej plusów niż minusów, generalnie jestem zadowolony :Smile_veryhappy:

+ Bardziej cieszę się z premki T6 za dyrektywy niż T10 (które i tak są za darmo... tzn za grind), po za tym cieszy rekompensata w dublonach dla kogoś kto np. już ma wszystkie T6 :Smile_glasses: 

+ Dla mnie dobrze że Ohio będzie za punkty badawcze gdyż... nie muszę go badać, bo mi nie potrzebny, co innego gdyby był Siegfried, tego chciałbym mieć :Smile_teethhappy:

+ Superkontenery wracają co cieszy, mam prawie wszystkie T10 (więc jak słusznie napisał @zdzislawdyrma będę oblegał coopy :Smile_great:), poza tym skoro nie muszę resetować żadnej linii to sobie pewnie za freeXP skończę lotnie T10 :Smile_coin:

+ Sprinty na T7 i T8, nareszcie moje ulubione tiery !

+ Jeszcze może z technicznych, bardzo podoba mi się zróżnicowanie odgłosów silnika w zależności od mocy, ma to wbrew pozorom spore znaczenie taktycznie, nie będzie trzeba się rozpraszać i zerkać na telegraf maszynowy by rozpoznać jaką moc maszyn się ustawiło.

~ Kupon na okręty premium w zbrojowni tylko -25%, może nowi gracze nie pamiętają, ale kiedyś standardem były obniżki do -50% na premki T7 w dół oraz -30% T8, tak więc mogli by te dodatkowe -5% odżałować. Choć z drugiej strony sporo darmowych dublonów ostatnio dają z okazji różnych wydarzeń (np. teraz za Legię honorową), tak więc w sumie wychodzi mniej więcej na zero.

- Następne BaBeczki premium, nuda.

- Specjalne sygnały w formie kontenerów za wygranie bitew niższymi tierami ? Pamiętacie chyba że zawsze dawali specjalne sygnały od ręki po zalogowaniu, po prostu za ilość bitew rozegranych w grze, max było za 15k, teraz jest widzę podobne ograniczenie do max 20 kontenerów z prezentem, czyli trzeba rozegrać dodatkowo 20 bitew... znów coopy... 

- Brak jakichkolwiek przecen starych okrętów premium z drzewka (nie licząc jednego, marnego kuponu), w zeszłym roku było chociaż: T2-T5: 50%, T6-T7: 30%, T8: 15%.

Uwaga: Dla przypomnienia i porównania linkuję ofertę zeszłoroczną (2018):

https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-events/three-more-years/

[-FWS-]
[-FWS-]
Players
176 posts

Nie ma co narzekać. Jest wypas jak dla mnie. Mega zaskoczony na plus.

Oby tylko nie zapomnieli dać żetonów z ostatniej galerii sław, bo przez to nie mogę pływać fra dd....

• Cool 1

[KLON]
Players
404 posts
22,525 battles
9 minutes ago, mickecobra said:

- Specjalne sygnały w formie kontenerów za wygranie bitew niższymi tierami ? Pamiętacie chyba że zawsze dawali specjalne sygnały od ręki po zalogowaniu, po prostu za ilość bitew rozegranych w grze, max było chyba za 10k, teraz jest widzę podobne ograniczenie do max 20 kontenerów z prezentem, czyli trzeba rozegrać dodatkowo 20 bitew... znów coopy... 

Popraw mnie jeśli się mylę, ale z tego co widzę te max 20 kontenerów to jest nagroda za dyrektywy, natomiast za drzewkowe/ premkowe okręty T8/T9 można wyciągnąć tych kontenerów tyle ile masz okrętów w porcie.

[DK-PL]
Players
2,438 posts
28,138 battles
7 minutes ago, Firkines said:

Popraw mnie jeśli się mylę, ale z tego co widzę te max 20 kontenerów to jest nagroda za dyrektywy, natomiast za drzewkowe/ premkowe okręty T8/T9 można wyciągnąć tych kontenerów tyle ile masz okrętów w porcie.

Trzeba by zerknąć na EN stronę gry, może jest tam to dokładniej wyjaśnione. Jeśli tak to niby lepiej, bo nie ma ograniczenia i można tych sygnałów nakosić jak zborze, ale z drugiej strony ile to coopów !!! :Smile_ohmy: U mnie jest ponad  150 okrętów w porcie  :Smile_hiding:

PS. Teraz dopiero czytam że kontenery prezenty są od T8, niżej są kamuflaże, no ok, to se będzie można odpuścić...

• Funny 1

[DK-PL]
Players
2,438 posts
28,138 battles
Just now, brzeczyszkiewicz123 said:

Hm, ani słówka o nagrodach za okręty zresetowane przez Agencję.

Jest napisane że automatycznie dostaje się nagrody i jeszcze raz gdy zdążysz wyexpić linię od nowa.  

[E--C]
Players
814 posts
13,208 battles
2 minutes ago, mickecobra said:

Jest napisane

Gdzie?

Czyżby czekała mnie wizyta u okulisty?:cap_haloween:

Edycja: Czyli okulista czeka:

Jeśli użyliście agencji badawczej, żeby zresetować gałąź okrętów przed wdrożeniem wersji 0.8.8, otrzymacie automatycznie rocznicowe premie za zwycięstwo dla wszystkich okrętów z poziomów V–X z tej gałęzi. Ponadto, wszystkie okręty ze zresetowanej gałęzi, które odkupicie, mogą Wam zapewnić ponownie rocznicowe premie za zwycięstwo zgodnie z zasadami wydarzenia.

• Funny 1

[DK-PL]
Players
2,438 posts
28,138 battles
1 minute ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Gdzie?

Jeśli użyliście agencji badawczej, żeby zresetować gałąź okrętów przed wdrożeniem wersji 0.8.8, otrzymacie automatycznie rocznicowe premie za zwycięstwo dla wszystkich okrętów z poziomów V–X z tej gałęzi. Ponadto, wszystkie okręty ze zresetowanej gałęzi, które odkupicie, mogą Wam zapewnić ponownie rocznicowe premie za zwycięstwo zgodnie z zasadami wydarzenia.

[P-W-C]
Players
220 posts
5,425 battles
Przed chwilą, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Gdzie?

W podanym linku :Smile_trollface:

Takie coś jest:

"Jeśli użyliście agencji badawczej, żeby zresetować gałąź okrętów przed wdrożeniem wersji 0.8.8, otrzymacie automatycznie rocznicowe premie za zwycięstwo dla wszystkich okrętów z poziomów V–X z tej gałęzi. Ponadto, wszystkie okręty ze zresetowanej gałęzi, które odkupicie, mogą Wam zapewnić ponownie rocznicowe premie za zwycięstwo zgodnie z zasadami wydarzenia."