Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Druvik

Zagraj z Druvikiem i wygraj!

17 comments in this topic

Recommended Posts

[P-W-C]
Community Contributor
590 posts
5,021 battles

main.thumb.jpg.bd3edb069a6a25948bfba347dbe299f4.jpg

Co zrobić aby wygrać?

Zagrać razem ze mną w dywizjonie na wyznaczonym streamie (terminy poniżej).

Gramy razem dwie bitwy dowolnymi okrętami VIII tieru. Min jedna bitwa musi być rozegrana okrętem drzewkowym.

Nagrodę główną wygrywa osoba, która osiągnie największy wynik sumowanego doświadczenie bazowego z obu bitew.

Bazowe doświadczenie to to, które wyświetla się w zakładce "wynik drużyny". W przypadku gdy dwie osoby zdobędą taką samą ilość doświadczenia rozgrywamy jeszcze po jednej bitwie.

Przykład: Pierwsza bitwa 1000 podstawowego exp'a, druga 1300 podstawowego exp'a. Łącznie masz 2300 doświadczania. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej.

Wśród uczestników zostaną rozlosowane dodatkowe nagrody, 2x CC box. W przypadku dużego zainteresowania dodatkowo 2500 dublonów.

Zasady:

- Gramy w dywizjonie dwie bitwy na dowolnych okrętach VIII tieru.

- Jedna z bitew musi być rozegrana okrętem drzewkowym.

- Gramy bez doscord'a. (Nie każdy go ma a zabawa ma być fair).

- Bitwy rozgrywamy tylko na streamie (terminy poniżej)

- Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Nie ma list zapisu.

Nagrody:

- Główną nagrodą jest dowolny okręt VIII tieru ze sklepu premium. Sam/a wybierasz a ja wysyłam Ci go w formie podarunku.

- Rozlosujemy też dodatkowe nagrody wśród uczestników, 2x CC box oraz w przypadku dużego zainteresowania 2500 dublonów.

Streamy:

- 06.09.2019 (piątek) zaczynamy o 20:00 do 23:00

- 07.09.2019 (sobota) zaczynamy o 20:00 do 23:00

- 08.09.2019 (niedziela) zaczynamy o 18:00 do 21:00.

Wyniki:

Zostaną ogłoszone 09.09.2019 w tym wątku. W przypadku dogrywki, pojawi się termin kolejnego stream'a gdzie zostanie rozegrana.

• Cool 3

[MAX]
Players
418 posts
21,237 battles

Wszystko fajno jest, konkurs, nagrody... na pewno będzie niezła zabawa... tylko małe "ale". Jakikolwiek exp nie jest dobrym wyznacznikiem w konkursach indywidualnych z tytułu możliwej bitwy wygranej lub przegranej.  Już bardziej do mnie przemawia średni DMG z obu bitew, bo tutaj akurat nie wpływa na to czy team wygra czy też nie.

Takie moje przemyślenie ;) 

Pozdrawiam i powodzenia w konkursie :)

• Cool 1

Players
227 posts
10,525 battles
2 godziny temu, Jasoandr napisał:

Wszystko fajno jest, konkurs, nagrody... na pewno będzie niezła zabawa... tylko małe "ale". Jakikolwiek exp nie jest dobrym wyznacznikiem w konkursach indywidualnych z tytułu możliwej bitwy wygranej lub przegranej.  Już bardziej do mnie przemawia średni DMG z obu bitew, bo tutaj akurat nie wpływa na to czy team wygra czy też nie.

Takie moje przemyślenie ;) 

Pozdrawiam i powodzenia w konkursie :)

imo jak twoja ekipa przegra masz pecha a dmg skłania do campienia i nie grania dla zwycięstwa (lepiej strzelać w bb na max zasięgu niz resetować capa)

[MAX]
Players
418 posts
21,237 battles
10 minut temu, 1031 napisał:

imo jak twoja ekipa przegra masz pecha a dmg skłania do campienia i nie grania dla zwycięstwa (lepiej strzelać w bb na max zasięgu niz resetować capa)

No właśnie masz pecha. 50% szansy co nie? Czyli jest to uczciwe tak? Więc jest to konkurs czy loteria? 
Ktoś może mieć dwie naprawdę świetne bitwy, ale jego team wtopi bitwę i już konkursu nie wygra, bo pokona go średniak, którego team wygrał dwa razy. Sprawiedliwe? 
Nie ja ustaliłem zasady konkursu i reszta to nie moja sprawa, ot tylko zwróciłem uwagę na ten drobny szczegół losowości na który uczestnik nie będzie miał tak naprawdę wpływu.

[CATCH]
[CATCH]
Players
34 posts
1,883 battles
10 minut temu, Jasoandr napisał:

No właśnie masz pecha. 50% szansy co nie? Czyli jest to uczciwe tak? Więc jest to konkurs czy loteria? 
Ktoś może mieć dwie naprawdę świetne bitwy, ale jego team wtopi bitwę i już konkursu nie wygra, bo pokona go średniak, którego team wygrał dwa razy. Sprawiedliwe? 
Nie ja ustaliłem zasady konkursu i reszta to nie moja sprawa, ot tylko zwróciłem uwagę na ten drobny szczegół losowości na który uczestnik nie będzie miał tak naprawdę wpływu.

Nie ma to jak w grze opartej na RNG narzekać na... RNG. :p

[P-W-C]
Community Contributor
590 posts
5,021 battles

Szczęście sprzyja somsiadowi! Pamiętajcie ;)

[P-W-C]
Community Contributor
590 posts
5,021 battles
16 hours ago, Jasoandr said:

Jaki jest Wow's każdy widzi. RNG i MM to dodatkowe utrudnienie. Cała gra polega na losowości więc czemu w "turnieju" opartym o taką grę ma nie być losowości? W ten sposób wszystkie zabawy i eventy organizowane przez WG też nie mają sensu :) No proszę Cię to tylko gra i chodzi o wspólną zabawę a nie szukanie dziury w całym.

P.s Sory za post pod postem.

Players
227 posts
10,525 battles
19 godzin temu, Jasoandr napisał:

a jak 1 dostanie MM na X  a 2 dostanie MM na topie to co ? też loteria.

wiecej expa moża dostać grając TVIII vs TX ni ż będąc TVIII na topie

to też "drobny szczegół losowości na który uczestnik nie będzie miał tak naprawdę wpływu."

Exp zawsze się przelicz na wpływ na zwycięstwo (spotowanie capowanie/resetowanie oraz dmg/kille), to wszysko ma wpływ na zwycięstwo.

[P-W-C]
Community Contributor
590 posts
5,021 battles

Pierwszy dzień zabawy za nami :) Podsumowanie:

Srajboj__12 - 2055 + 757 = 2812

Czarny_Husarz_2016 - 713 + 828 = 1541

Daniel_Damian_0 = 839 + 1358 = 2197

BaronBCD = 2217 + 1688 = 3905      <- obecny lider

Dragonfly33 = 1671 + 1073 = 2744

I tak minęły nam pierwsze trzy godziny turnieju :) Bitwy były długie i zacięte ;)

• Funny 1

[P-W-C]
Community Contributor
590 posts
5,021 battles

Podsumowanie dnia drugiego :)

Kapitan_Al - 2426 + 1767 = 4193 <- Nowy lider!

Avakol - 1131 + 1461 = 2592

Przemek_553 = 383 + 1490 = 1873

Cyraxinainen = 1008 + 1850 = 2858

Zapraszam dziś o 18:00 na stream :) Ostatni dzień aby wziąć udział w naszej zabawie ;)

[P-W-C]
Community Contributor
590 posts
5,021 battles

Podsumowanie dnia trzeciego i całej zabawy :)

Artur_dabkowski - 696 + 1721 = 2417

John__random - 1208 + 1191 = 2399

Partyzant_Toudi - 1078 + 571 = 1649

Adm_wiewiorek - 665 + 1093 = 1758

Lysander_20 - 1743 + 801 = 2544

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego turnieju i ilości uczestników :) Strzelałem ilość chętnych między 14 a 16 więc jest git. W miedzy czasie pojawił się pomysł aby coś takiego organizować nie co jakiś czas tylko robić cały miesiąc. Jak miało by to wyglądać?

Przez cały miesiąc będzie można brać udział w takiej zabawie. Powiedzmy raz na miesiąc określamy tier bitew np w listopadzie IX. Wtedy na każdym streamie w listopadzie chętni mogą brać udział w bitwach dywizjonowych. Pod koniec miesiąca robimy podsumowanie i dwie najlepsze osoby zgarniają nagrody. Jakie, jeszcze nie wiem. Muszę przeanalizować budżet ;) Więcej informacji o tym bliżej października. Dziękuje wszystkim za udział i gratuluje wygranym ;)

Gratuluje wygranemu @kapitan_Al :)

Nagrody dodatkowe zgarniają @Avakol oraz @BaronCBD Odezwijcie się w PW na forum lub na streamie w środę a przekaże kody :)

Film z losowania:

• Cool 3
  • Funny 1

Players
194 posts
2,919 battles

[edited]me :D znowu coś wygrałem, idę dziś puścić totka bankowo!
gratulacje wygranym! dziękuję za możliwość wzięcia udziału i za cały konkurs!

czekam na następne ;)

• Cool 1

Sign in to follow this