Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
HoldMyBeerAndWatch

Mechanika celowania

3 comments in this topic

Question

Players
26 posts
7,459 battles

Witam, może nowy nie jestem ale kto pyta nie błądzi. Jak to jest z tą mechaniką celowania, w jeden dzień wchodzi pięknie a na drugi, pomimo prawie identycznych warunków, nie trafiam nic. Nie zrozumcie mnie źle, wiem że rng itp, ale na 3 salwy z ~10km władkiem w nagato stojące prawie bokiem trafiłem raz. A jak już trafie, to wygląda jakbym drewnianym pociskiem strzelał. Sytuacja z dziś, też władkiem, 2 salwy z 9 i 7 km w yorka płynącego burtą do mnie i ~3500 dmg? Jak sprawić żeby salwy były jako tako powtarzalne, bo daje identyczne wyprzedzenie itp, i jednego dnia 2 z 9 pocisków nie trafia a następnego odwrotnie. Lecą niby w przeciwnika, a nagle łubudu i lądują przed, za i z obu stron, a głowę daję że celuje identycznie. Przecież w ciągu nocy nie zapominam wszystkiego, żeby drugiej sobie przypomnieć. Dziękuję z góry za pomoc i zapewniam, że zaznajomiłem się z tematami o rng i celowaniu, ale mój problem jest zgoła inny. Wiem jak celować, ale jednego dnia to działa a innego nie.

• Bad 1

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[WIDMO]
Players
158 posts
11,707 battles

Jak w Ciebie stojącego bokiem strzelają i nie dewastują Cię każdą salwą to już problemu nie widzisz ;) Ahh to myślenie :cap_tea: ROZRZUT MAKSYMALNY PODANY W STATYSTYKACH DZIAŁ NIE JEST PODANY DLA JAJ... TAK SAMO SIGMA :cap_like:

• 0
Players
26 posts
7,459 battles

Nie chodzi mi o rozrzut, rng itp. Rozumiem że nie każdy pocisk musi wejść, ale o to że jednego dnia celuję i jest dobrze a na drugi nic nie idzie trafić. Chyba powinno być mniej więcej tak samo? Gdzie napisałem że nie widzę problemu w strzelanie do mnie, zresztą staram się boków nie pokazywać. Przecież sigma nie zmienia się z dnia na dzień, a mam takie odczucie. Skoro celuje w ten sam sposób, to i wynik strzału powinien być podobny. Część wchodzi, część nie. Chyba że to moje odczucie tylko. Moje pytanie dotyczy powtarzalności strzałów, może być nawet 5% celnych, byleby były powtarzalne. I proszę nie krzyczeć, jeszcze głuchy nie jestem. Jak w takim wypadku poprawić swoją skuteczność, skoro celując w ten sam sposób otrzymuję diametralnie różne wyniki. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.