Jump to content
Release of 0.11.4, 19/5/2022, downtime 6 hours Read more... ×
  • 0
Sign in to follow this  
HoldMyBeerAndWatch

Mechanika celowania

3 comments in this topic

Question

Players
331 posts
10,073 battles

Witam, może nowy nie jestem ale kto pyta nie błądzi. Jak to jest z tą mechaniką celowania, w jeden dzień wchodzi pięknie a na drugi, pomimo prawie identycznych warunków, nie trafiam nic. Nie zrozumcie mnie źle, wiem że rng itp, ale na 3 salwy z ~10km władkiem w nagato stojące prawie bokiem trafiłem raz. A jak już trafie, to wygląda jakbym drewnianym pociskiem strzelał. Sytuacja z dziś, też władkiem, 2 salwy z 9 i 7 km w yorka płynącego burtą do mnie i ~3500 dmg? Jak sprawić żeby salwy były jako tako powtarzalne, bo daje identyczne wyprzedzenie itp, i jednego dnia 2 z 9 pocisków nie trafia a następnego odwrotnie. Lecą niby w przeciwnika, a nagle łubudu i lądują przed, za i z obu stron, a głowę daję że celuje identycznie. Przecież w ciągu nocy nie zapominam wszystkiego, żeby drugiej sobie przypomnieć. Dziękuję z góry za pomoc i zapewniam, że zaznajomiłem się z tematami o rng i celowaniu, ale mój problem jest zgoła inny. Wiem jak celować, ale jednego dnia to działa a innego nie.

  • Bad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Players
174 posts
19,268 battles

Jak w Ciebie stojącego bokiem strzelają i nie dewastują Cię każdą salwą to już problemu nie widzisz ;) Ahh to myślenie :cap_tea: ROZRZUT MAKSYMALNY PODANY W STATYSTYKACH DZIAŁ NIE JEST PODANY DLA JAJ... TAK SAMO SIGMA :cap_like:

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Players
331 posts
10,073 battles

Nie chodzi mi o rozrzut, rng itp. Rozumiem że nie każdy pocisk musi wejść, ale o to że jednego dnia celuję i jest dobrze a na drugi nic nie idzie trafić. Chyba powinno być mniej więcej tak samo? Gdzie napisałem że nie widzę problemu w strzelanie do mnie, zresztą staram się boków nie pokazywać. Przecież sigma nie zmienia się z dnia na dzień, a mam takie odczucie. Skoro celuje w ten sam sposób, to i wynik strzału powinien być podobny. Część wchodzi, część nie. Chyba że to moje odczucie tylko. Moje pytanie dotyczy powtarzalności strzałów, może być nawet 5% celnych, byleby były powtarzalne. I proszę nie krzyczeć, jeszcze głuchy nie jestem. Jak w takim wypadku poprawić swoją skuteczność, skoro celując w ten sam sposób otrzymuję diametralnie różne wyniki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×