Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

WYNIKI – Bitwa koło zatoki Helgolandu

14 comments in this topic

Recommended Posts

[BOATY]
Players
6 posts
4,110 battles

Dlaczego w wydarzeniu dotyczącym I WŚ nie można korzystać z okrętów z okresu?

Chcecie, żebyśmy resetowali postępy w drzewku technologicznym, bo za mało graczy jest na niskich poziomach, a potem jak jest szansa na ciekawe wydarzenie dla tych poziomów, walicie limit V-X... Po co mam wracać albo trzymać w porcie okręty I-IV, jak większość wydarzeń jest minimum V albo VII+?

• Cool 6

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
6 hours ago, Nunki said:

Chcecie, żebyśmy resetowali postępy w drzewku technologicznym, bo za mało graczy jest na niskich poziomach, a potem jak jest szansa na ciekawe wydarzenie dla tych poziomów, walicie limit V-X

To jest WG Logic.

Ja wiem, że "przeciętny gracz" na wysokich tierach musi się podeprzeć portfelem a niżej niekoniecznie i to jest "myśl przewodnia" WG.

Ale potem trzeba boty puszczać na bitwy niskich tierów, bo nie ma z kogo zestawić normalnego składu.

I mamy taką paranoję, że misje można robić na coopach, ale na niskich tierach już nie.

Nawet cały ten research center nic tu nie zmieni, bo za niskie tiery nie dają punktów, więc można je spokojnie przeskoczyć za Free.

• Cool 1

Players
194 posts
2,908 battles

taki fajny event bo można zgarnąć premkę a nawet nie ma postępów w grze ? :D

to co, mam wziąć ołówek i kartkę papieru i zapisywać sobie ręcznie ? :P

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
471 posts
15,313 battles

Czy jest jakieś miejsce aby sprawdzić swój dorobek punktowy w tym wydarzeniu?? Czy  trzeba sobie zapisywać w zeszycie ile punktów się dostało.

[HOB]
Moderator
1,820 posts
7,629 battles

Do zapisywania "pod ręką" polecam stworzyć prywatny kanał na Discordzie. Chyba że zeszyt/kartka i coś do pisania zawsze pod ręką.

Na ten WOWSowy zbytnio bym nie liczył, przynajmniej w przeciągu najbliższych 5-10 lat.

[E--C]
Players
880 posts
13,575 battles
On 8/31/2019 at 12:45 AM, Avakol said:

taki fajny event bo można zgarnąć premkę a nawet nie ma postępów w grze ? :D

Był pasek (ten z 1k wygranych) był płacz, że jak to robić. Nie ma paska, jest płacz że nie ma paska. I bądź tu mądry.:cap_haloween:

• Cool 1

Players
194 posts
2,908 battles
3 hours ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Był pasek (ten z 1k wygranych) był płacz, że jak to robić. Nie ma paska, jest płacz że nie ma paska. I bądź tu mądry.:cap_haloween:

myślę że w XXI wieku, z kapitałem WG, programistami i w ogóle możliwościami, dałoby radę to jakoś zrobić mądrze i funkcjonalnie? :D

[E--C]
Players
880 posts
13,575 battles
52 minutes ago, Avakol said:

myślę że w XXI wieku, z kapitałem WG, programistami i w ogóle możliwościami, dałoby radę to jakoś zrobić mądrze i funkcjonalnie? :D

Na pewno by się dało. Tylko WuGie nie chce/nie potrafi.

[40_PL]
[40_PL]
Players
13 posts
12,722 battles

Walczcie o pokaźną nagrodę – Bitwa koło zatoki Helgolandu  , pokaźna nagroda Tirpitz , to chyba żart i to jeden z tych nieudanych , Tirpitz był dobrym okrętem ale już nie jest. Wydałem ok. 300zł na zestaw Tirpitza i było fajnie , świetnie nim się grało może 2-3 lata temu. wczoraj zrobiłem nim kilka bitew i widzę że to nie ten sam okręt , pudła z dokładnym celowaniem w burtę z ok 11-14km  4 razy z rzędu to realne ??? teraz wiem że TAK!!! praktycznie wszystkie pestki po długości celu i wszystko albo przed albo za celem. to wręcz chore . gram systematycznie od kiedy WoWs ruszyło , potrafię celować , wiem w co , z jakim wyprzedzeniem  , ale tutaj wczorajsze cuda mnie przeraziły. strach kupować premki gdyż może się okazać że za rok te okręty nie będą miały żadnej skuteczności bojowej. zostaną tak popsute , że znowu trzeba będzie kolejny okręt kupować , gdyż będzie podobna historia jak z Tirpitzem. brak słów

• Cool 1

[TF16]
Players
2,270 posts
22,152 battles
13 minutes ago, RiderMax said:

Walczcie o pokaźną nagrodę – Bitwa koło zatoki Helgolandu  , pokaźna nagroda Tirpitz , to chyba żart i to jeden z tych nieudanych , Tirpitz był dobrym okrętem ale już nie jest. Wydałem ok. 300zł na zestaw Tirpitza i było fajnie , świetnie nim się grało może 2-3 lata temu. wczoraj zrobiłem nim kilka bitew i widzę że to nie ten sam okręt , pudła z dokładnym celowaniem w burtę z ok 11-14km  4 razy z rzędu to realne ??? teraz wiem że TAK!!! praktycznie wszystkie pestki po długości celu i wszystko albo przed albo za celem. to wręcz chore . gram systematycznie od kiedy WoWs ruszyło , potrafię celować , wiem w co , z jakim wyprzedzeniem  , ale tutaj wczorajsze cuda mnie przeraziły. strach kupować premki gdyż może się okazać że za rok te okręty nie będą miały żadnej skuteczności bojowej. zostaną tak popsute , że znowu trzeba będzie kolejny okręt kupować , gdyż będzie podobna historia jak z Tirpitzem. brak słów

Oczekiwałeś Golfa GTI? 

• Funny 3

Players
16 posts
7,675 battles

To żaden event tylko wilki wał ze strony WG nie ma żadnych narzędzi by sprawdzić punktacje ludzi biorących udział w tym i innych tego rodzaju wydarzeniach, nawet sami wygrani po sprawdzeniu są co najmniej podejrzani, sprawdźcie sobie tych ludzi śmiech na sali 

3.09.2019 o 12:32, RiderMax napisał:

Dostał buffa do dodatkowej wiec nie potrzebuje dział głównych, chyba że tulisz wyspy co bitwa ;) 

• Boring 1

Sign in to follow this