Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
blady_13

Szukam klanu PL

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WOB]
[WOB]
Players
3 posts
17,191 battles

Witam .

Szukam klanu w którym można pograć w dywizjonie lub w klanówkach, niestety obecny klan mimo że jest w nim sporo graczy na hasło dywizjon lub bitwa klanowa wychodzą z gry.

Mam 50+i Chciałbym jeszcze pare bitew klanowych/chociaż jestem w nich zielony/ rozegrać orłem w statystykach też nie jestem,ale myślę że bardziej doświadczeni Koledzy nauczą i pomogą.Mam pare okrętów Xpoziomu. Discorda,TS nie mam, ale to nie problem.

Pozdrawiam

[P_M_W]
Players
1,237 posts
7,503 battles
21 minut temu, blady_13 napisał:

Witam .

Szukam klanu w którym można pograć w dywizjonie lub w klanówkach, niestety obecny klan mimo że jest w nim sporo graczy na hasło dywizjon lub bitwa klanowa wychodzą z gry.

Mam 50+i Chciałbym jeszcze pare bitew klanowych/chociaż jestem w nich zielony/ rozegrać orłem w statystykach też nie jestem,ale myślę że bardziej doświadczeni Koledzy nauczą i pomogą.Mam pare okrętów Xpoziomu. Discorda,TS nie mam, ale to nie problem.

Pozdrawiam

Witaj zapraszam Ciebie do naszego klanu tutaj masz naszego Discorda   https://discord.gg/eJf7RYg   gramy bez spiny na staty.

[WOB]
Players
65 posts
15,090 battles
3 godziny temu, blady_13 napisał:

Witam .

Pozdrawiam

Whisky On Board zaprasza Discord https://discord.gg/d5qddr5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.