Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

VII Lazo

3 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
4,019 posts
23,913 battles

Lazo je velice komfortní křižník, se kterým dobře zahraje každý znalý sovětské CL linie.

Je to v podstatě totéž co Schors na stejném tieru, jen s pár drobnými rozdíly, které z Laza dělají ještě většího specialistu na boj na dlouhou vzdálenost.

Základ Laza v Chapayevovi vede k ještě krapet větší neobratnosti oproti Schorsi (ale tuším i ke krapet silnějšímu pancíři, ne že by na tom záleželo).

No a hlavní fíčura Laza je pak spotter plane "on demand". Máte jich hromadu a jsou dostupné skoro nonstop. Čili všechny enemy BB vás budou nenávidět kvůli farmení na 20km. Za tuhle specialitku Lazo platí drobet delším přebíjením, ale toho si sotva všimnete.

 

Prostě jako se Schorsem pepřete všechno, co na dálku trefíte a spalujte enemáky. Pokud nebezpečí velkých děl pominulo, respektive jste před nimi chráněni ostrovy, pak nic nebrání přiblížení a vypínání DDček. 12 přesných děl je prostě dost.

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Players
331 posts
16,655 battles

Jo, tohle je lodička, kterou mám hodně rád.....dá se s ní hrát solidně i proti IX. tieru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×