Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
POLISCH_hero

BUFF DO COLORADO

38 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
411 battles

NIE SADZICIE , ŻE PANCERNIK COLORADO POTRZEBOWAŁBY BUFFA?

Colorado każdy zna a kazdy kto grał te wie o czym mówie ja nie grałem grałem na starym koncie i bardzo źle wspominam ten okręt jego predkosc to tragedia a celność dział na dalekie dystanse to jakaś tragedia znerfiony Gneisenau jest już celniejszy.

Gdyby Colorado miał np. 24 węzły a te jego 18,6 węzła jest strasznie slaba. Wypowiedzcie się czy w nastepnej aktualizacji nie mógłby dostać buffa.

• Funny 1
  • Bad 2

[MAX]
Players
411 posts
21,082 battles

Większość "starych" okrętów powinna być lekko bufnięta z tytułu implementacji do gry coraz większej ilości premek-potworów czy ruskich nieśmiertelnych papierzaków.

• Cool 2

Weekend Tester
6,396 posts
7,145 battles

Widać, że świeży i nie pamięta starego Lolorado :v

PS to prawda, nowe linie potęgują power creep i okręty z początku gry są strasznie niekonkurencyjne. 

• Cool 1

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
404 posts
8,818 battles
15 minut temu, Lucius_Dentatus napisał:

Wszystkie pancerniki powinny dostać buffa i ruskie też. 

Fajny dowcip

Players
101 posts
3,750 battles

Colorado jest naprawde spoko. Kiedys był kiczowaty ale teraz te działka robią robote. jedyne co niedomaga to predkosc ale tak ma byc :P

[MORIA]
Players
7,464 posts
37,078 battles
7 hours ago, POLISCH_hero said:

Gdyby Colorado miał np. 24 węzły a te jego 18,6 węzła jest strasznie slaba. Wypowiedzcie się czy w nastepnej aktualizacji nie mógłby dostać buffa.

No gdybyś zbadał i kupił lepszy napęd w modułach to byś miał 21 węzłów a nie 18. Z flagą na prędkość około 22. 

• Cool 2

[P-W-C]
Community Contributor
584 posts
5,006 battles

Po za tym wszystkim, po ostatnich buffach Colorado to jeden z fajniejszych pancerników na VII tierze :) Sniper jakich mało ze swoją sigmą. Przed buffami faktycznie gra na nim bolała, teraz jest całkiem przyjemy :)

• Cool 3

[MORIA]
Players
7,464 posts
37,078 battles
3 hours ago, Druvik said:

Po za tym wszystkim, po ostatnich buffach Colorado to jeden z fajniejszych pancerników na VII tierze :) Sniper jakich mało ze swoją sigmą. Przed buffami faktycznie gra na nim bolała, teraz jest całkiem przyjemy :)

Do tego ma więcej hp niż kiedyś, o 8-9k więcej . 

[MIRKO]
Players
157 posts
9,278 battles

Colorado może niekoniecznie, ale jest kilka starych okrętów którym przydałaby się parę wzmocnień jak to było np w przypadku japońskich krążowników. 

• Cool 1

Players
194 posts
2,901 battles

japonce w sumie nic nie maja, teraz wchodza nowe krążki, to dymy, doładowania na wszystko, itd itp...

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
14,047 battles
2 hours ago, zakir3214 said:

Colorado może niekoniecznie, ale jest kilka starych okrętów którym przydałaby się parę wzmocnień jak to było np w przypadku japońskich krążowników. 

23 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Wszystkie pancerniki powinny dostać buffa i ruskie też. 

O tak ja poproszę bufy do NC i Montany. Powercreep strasznie je zezarl normalnie nie da się nimi grać...

• Funny 1

[MORIA]
Players
7,464 posts
37,078 battles
6 minutes ago, Zlociutk1 said:

O tak ja poproszę bufy do NC i Montany. Powercreep strasznie je zezarlnormalnie nie da się nimi grać...

Alabama tez stała sie taka sobie bardzo. 

Players
2 posts
411 battles

wiecie ja oceniam Colorado po tym jak miałem przyjemnośc z nim walczyc i nie miał z moim Gneisenau szans.

a co do ruskich panckow to lepiej zeby z nimi nic nie robili bo wyjda im potwory albo zrobia jakies jeszcze bardziej op albo bedzie crap

[MAX]
Players
411 posts
21,082 battles
15 godzin temu, POLISCH_hero napisał:

... i nie miał z moim Gneisenau szans.

Po pierwsze, to nie okręty walczą tylko ich kapitanowie. 

Po drugie, raz spotykasz kapitana pro, który nie pozwoli Ci na podejście do torpedowania, nie ustawi się pełną burtą tylko pod odpowiednim kątem czy też będzie dobierał odpowiedni rodzaj amunicji do danej sytuacji... a kolejny raz spotkasz nupa, amebę, pomidora, któremu wrzucisz 4 cytadele i wsadzisz salwę torped. Czyli co, jaki ten Colorado w końcu będzie, zbyt OP bo Ci spuścił wpierdziel, czy może potrzebuje buffa bo Ty go złoiłeś w 3 minuty?  

• Cool 2

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
247 posts
18,864 battles

16 godzin temu, POLISCH_hero napisał:

wiecie ja oceniam Colorado po tym jak miałem przyjemnośc z nim walczyc i nie miał z moim Gneisenau szans.

a co do ruskich panckow to lepiej zeby z nimi nic nie robili bo wyjda im potwory albo zrobia jakies jeszcze bardziej op albo bedzie crap

Nie obraz się ale masz 300 bitew i już robisz z siebie znafce. Ta gra jest pełna takich expertow jak ty, pograj jeszcze trochę zrób z 1000 bitew. Po pierwsze zbadaj i zagraj Colorado porównaj okręty. Gwarantuje ci ze jak trafisz na normalnego gracza w colorado, to pozamiata ten twój gnaisenau. Powodzenia kolego :cap_cool:i nie zachłyśnij się swoja zajebistoscia w gnaisenau.

• Cool 3

[MORIA]
Players
7,464 posts
37,078 battles
On 8/25/2019 at 10:32 AM, maciek001 said:

Nie obraz się ale masz 300 bitew i już robisz z siebie znafce. Ta gra jest pełna takich expertow jak ty, pograj jeszcze trochę zrób z 1000 bitew. Powodzenia kolego :cap_cool:i nie zachłyśnij się swoja zajebistoscia w gnaisenau.

Wystarczy że trafi na MM T9, pokaże na chwilę bok i Musashi mu przywali z 20km to się wykolei :fish_boom:

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles

A co, poprawili Gnaisenau? Dali mu jakieś inne działa? Jak nim kiedyś  grałem to trzeba było uważać, by przy salwie samego siebie nie trafić, takie były celne jego lufy :cap_haloween:.

• Cool 1
  • Funny 3

Players
312 posts
914 battles
On 8/23/2019 at 3:12 PM, POLISCH_hero said:

NIE SADZICIE , ŻE PANCERNIK COLORADO POTRZEBOWAŁBY BUFFA?

Colorado każdy zna a kazdy kto grał te wie o czym mówie ja nie grałem grałem na starym koncie i bardzo źle wspominam ten okręt jego predkosc to tragedia a celność dział na dalekie dystanse to jakaś tragedia znerfiony Gneisenau jest już celniejszy.

Colorado jest ok. Buffa do prędkości nie może dostać bo historycznie był wolnym klockiem. Co najwyżej można pomyśleć o szybszym przestawianiu steru albo lepszej sigmie, ale nie wiem czy jest mu to potrzebne.

[MAX]
Players
411 posts
21,082 battles
7 minut temu, HussarKaz napisał:

... albo lepszej sigmie, ale nie wiem czy jest mu to potrzebne.

Nie jest.

[MORIA]
Players
7,464 posts
37,078 battles
18 minutes ago, HussarKaz said:

Colorado jest ok. Buffa do prędkości nie może dostać bo historycznie był wolnym klockiem. Co najwyżej można pomyśleć o szybszym przestawianiu steru albo lepszej sigmie, ale nie wiem czy jest mu to potrzebne.

Już dostał buff na sigme, miał 1.9 teraz ma 2.0

To ile ma mieć 2.65 jak Stalingrad? 

Tekst niżej z Wiki WG dotyczący Stalingrada 

Screenshot_20190826-145427~2.png

Screenshot_20190826-150044~2.png

Sign in to follow this