Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
pudelosha

Aktualizacja 0.8.7 i nowa mechanika sektorów AA

8 comments in this topic

Recommended Posts

[ODIUM]
Beta Tester
285 posts

Czy ktoś z szanownych forumowiczów dotarł do jakiegoś ciekawego poradnika jak działa nowa obrona przeciwlotnicza i zmiana sektorów?

Mam lekką zagwozdkę co do umiejętności kapitana "Massive AA Fire".

Generalnie gra podpowiada, że ten perk nie nadaje się na pancerniki (jest skreślony np. u gwałciciela Janka Bartka jak i na Mutsu, który ssie przeciwlotniczo).

Podpowiadacz kapitańskich umiejętności nie widzi nic złego w doborze tej umiejętności dla francuskich DD czy pogromcy lotnictwa na 5 tierze - Kamikaze :)

Players
345 posts
15,918 battles

Panie to WG, tego nie ogarniesz!! Test nowych CV nadal trwa na nas. Poradnik na nowe AA hmmm, zbanowali tych graczy co je tworzyli na forum, więc raczej nie licz na taki. A co do nowego sposobu wzmacniania AA, to chyba ktoś się ....................................................................

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,919 posts
27 minutes ago, pudelosha said:

Czy ktoś z szanownych forumowiczów dotarł do jakiegoś ciekawego poradnika jak działa nowa obrona przeciwlotnicza i zmiana sektorów?

Mam lekką zagwozdkę co do umiejętności kapitana "Massive AA Fire".

Generalnie gra podpowiada, że ten perk nie nadaje się na pancerniki (jest skreślony np. u gwałciciela Janka Barka jak i na Mutsu, który ssie przeciwlotniczo).

Podpowiadacz kapitańskich umiejętności nie widzi nic złego w doborze tej umiejętności dla francuskich DD czy pogromcy lotnictwa na 5 tierze - Kamikaze :)

Krótko:
umiejętność jest przydatna na okrętach ze słabą obroną plot - daje duże uszkodzenia pewne przy aktywacji. Np. taki Kamikaze potrafi zestrzelić tylko tym 1 czy 2 samoloty. Jednak wydłuża czas oczekiwania na następne użycie. Dla okrętów z dobrą pelotką - nie opłaca się - lepiej częściej zwiększać i tak mocną plotkę niż długo oczekiwać, a strącać po 2- 3 samoloty.

Players
345 posts
15,918 battles
31 minutes ago, Dark_Havoc said:

Krótko:
umiejętność jest przydatna na okrętach ze słabą obroną plot - daje duże uszkodzenia pewne przy aktywacji. Np. taki Kamikaze potrafi zestrzelić tylko tym 1 czy 2 samoloty. Jednak wydłuża czas oczekiwania na następne użycie. Dla okrętów z dobrą pelotką - nie opłaca się - lepiej częściej zwiększać i tak mocną plotkę niż długo oczekiwać, a strącać po 2- 3 samoloty.

Jestem chyba kretynem i niestety nie kumam tego poradnika do końca.

• Funny 1

[ODIUM]
Beta Tester
285 posts

Ok, kiedyś miałem na Scharnhorst/Gneisenau prek co się zwał "manualne AA" czy jakoś tak i wiedziałem, że dubluje DPS na dalekim sektorze.

Różnica była odczuwalna bo niemiaszki miały największe obrażenia na dalekim zasięgu.

A tutaj nie wiem jak to działa. Czy z gówno okrętu jestem w stanie zrobić łajbę co się obroni (szczerze wątpię) i dlaczego z łajby o mocnym AA nie mogę zrobić rzeźnika (przynajmniej według podpowiedzi gry).

[MCNC]
Players
321 posts
26,903 battles
31 minutes ago, pudelosha said:

A tutaj nie wiem jak to działa. Czy z gówno okrętu jestem w stanie zrobić łajbę co się obroni (szczerze wątpię)

Może lepiej tego czegoś nie brać ?!

Tuż przed aktualizacją zagrałem na testowym Daringiem ( full zero pod AA ) .  I jak mi nieostrożny  Midway zaczął fikać to 55 mu zestrzeliłem ( a masz ty samolotowy dziadzie )  .

Dla dwóch - trzech latadeł więcej raczej się nie opłaca :Smile_amazed: .

[PLO]
[PLO]
Players
807 posts
20,312 battles
9 hours ago, Dark_Havoc said:

Krótko:

Czy ja wiem? Wydłuża czas oczekiwania o 50% czyli o 5 do 7,5 sekundy.

Inna sprawa że wydanie 4 punktów na to uważam za ekstremalne marnotrawstwo.

[THESO]
Players
8,159 posts
41,982 battles
8 hours ago, DrTorbix said:

Może lepiej tego czegoś nie brać ?!

Tuż przed aktualizacją zagrałem na testowym Daringiem ( full zero pod AA ) .  I jak mi nieostrożny  Midway zaczął fikać to 55 mu zestrzeliłem ( a masz ty samolotowy dziadzie )  .

Dla dwóch - trzech latadeł więcej raczej się nie opłaca :Smile_amazed: .

To musiał być słaby gość że dał się zrobić w bambuko. Jakbym ja grał na Midway to byś 20 nie zdążył zestrzelić :Smile_trollface:

• Cool 1

Sign in to follow this