Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Misje bojowe w wersji 0.8.7

11 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
187 posts
13,095 battles

Nigdy z super kontenera nie dostałem nic poza np.50 camo na statki. Nigdy samego statku,dublonów czy innych fajnych rzeczy.

[TF16]
Players
2,401 posts
24,789 battles
6 minutes ago, Taiczo84 said:

Nigdy z super kontenera nie dostałem nic poza np.50 camo na statki. Nigdy samego statku,dublonów czy innych fajnych rzeczy.

To Jeszcze nie znaczy, że to niemożliwe. 

[HOB]
Moderator
1,872 posts
8,060 battles
22 minuty temu, pirat328 napisał:

jaka jest szansa na super kontener? A w nim na okręt premium? ktoś zna dane? 

Są jedynie szacunkowe dane:

-1-2% przy kontenerach "więcej"

-3-5% przy "spróbuj szczęścia"

Przy tym jakiś czerwony mówił o dwukrotnej różnicy pomiędzy nimi, choć zapytany ponownie, przemilczał.

Co do szansy na okręt - także pozostają szacunki na poziomie ok. 2%. Z czego większość to mogą być średnie tiery.

Statystycznie prędzej otrzymasz 1-2 dziewiątki premium bez konta premium niż jakikolwiek okręt z superkontenera. Możesz nawet kilka lat pozostać bez okrętu z superkontenera.

Ale może się okazać także że dziś czy jutro wypadnie jakaś wysokotierowa premka, nawet gdy wybierzesz dzienny kontener z mniejszą szansą na SK.

[ADB]
Players
139 posts
3,976 battles

jakieś premium. 50 camo 250 duplonow 333 flag specjalnych weszło ale ja poluje na grafa von spee z super kontenera z opcji spróbuj szczęścia;) ciekawe jaka jest szansa 

[A-TOM]
Players
9 posts
16,330 battles

Mutsu, "Dunkierka", Okhotnik (kajak) i chyba Arizona z okrętów a kamo i flag czy gaśnic nie pamietam ale sporo. I raz 1500 stali. Boli tylkp jak dostaniesz kontener w w nim najmniej ile można czylj np 25 flag omg

[ARES-]
Players
41 posts
12,320 battles

Gascogne, T-61, Tachibana, 1500 stali, 2 x 14 dni konta premium , 1 x 30 dni konta premium, kilkanaście k węgla + flagi ( nie pamiętam ile). Można? :Smile_trollface:

Players
295 posts
7,411 battles
53 minuty temu, Kuoka_PL napisał:

Gascogne, T-61, Tachibana, 1500 stali, 2 x 14 dni konta premium , 1 x 30 dni konta premium, kilkanaście k węgla + flagi ( nie pamiętam ile). Można? :Smile_trollface:

Też bym tak chciał... wiedzieć. :Smile_Default:

To jest gdzieś zapisywane, czy po prostu pamiętasz?

Bo ja wiem tyle, ze z SK wylosowało mi Anshana z kpt10 (bo nadal go mam), Charlestona (bo pamiętam, ze sprzedałem :Smile_trollface: ), raz (lub dwa?) "nie pamiętam ile" dni konta premium, bodajże 500 stali, "kij wie ile" węgla i "na pewno tego nie liczyłem" kamo i flag (i sprzętu eksploatacyjnego?).

EDIT:

zawsze biorę opcję nr dwa (flagi i zasoby).

Edited by sarhat0207