Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Bojové mise v aktualizaci 0.8.7

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
108 posts
3,137 battles

nazdar zase mate v tom bordle jak sa patri chat nefunguje vysoky ping este ze som si nekupil premium na jeden den to by som nadaval ze by som vam dal zbytocne jedno euro a potom nadaval jak debil ze neviete s tym nic spravit len stale tie vase vysoke aktualizacie to co je na test server je aj na hernom serveri zaco vlastne maju tak vysoke platy programatori ked nevedia dat do kopy jednu aktualizaciu ktora i tak pada kde je vela hracov a stale to seka a nepiste mi tu vase blbosti ze je to internetom hram aj ine hry podobne tejto hre fakt psycho je to 

Players
108 posts
3,137 battles

A potom zase bonus zato ze tak vsetko pada len preto aby ste utulali jak to vlastne je v skutocnosti jednoducho to spojte vsetko na jeden server vsetky globali a je to v pohode 

Players
130 posts
10,527 battles
On 22. 8. 2019 at 22:12, The_Bismarck_1941 said:

A potom zase bonus z toho istého hráča, ktorý chce byť majiteľom, je vlastníkom je v skutočnosti, môže byť použitý ako hráč vsetko na jeden server 

Precitaj si po sebe ako to píšeš lebo fakt mam problém pochopiť co si chcel nám všetkým vlastne povedať....myslim to v dobrom.... 

Sign in to follow this