Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Agencja badawcza: Nowe nagrody za awanse na wyższe poziomy

126 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
11,559 battles

:Smile_coin::fish_palm::Smile_facepalm:

געלט געלט געלט געלט געלט געלט

Jestem na nie. Edit: Dawajcie w odpowiedziach ile wg Was będą kosztować "przyśpieszenia" expienia drzewek (była niedawno linia ciężkich krążowników US). Stawiam 400 zł. :)

• Cool 3

[MAX]
108 posts
11,559 battles
1 minute ago, szczekan said:

Masz na szczęście wybór.

Jeżeli Colbert i Ohio będą tylko za tą walutę, to gdzie tu wybór? :)

[MAX]
108 posts
11,559 battles
Just now, szczekan said:

A musisz mieć Colberta/Ohio?

Rozumiem Twoje podejście "nie chcesz, nie graj" :) :fish_palm:

• Bad 1

[E--C]
[E--C]
Players
262 posts
22,560 battles

Przecież możesz grać, wybór okrętów jest ogromny, a "cena" Colberta/Ohio - nieproporcjonalna do reszty premek. Gdyby chociaż wraz z resetem linii resetowały się staty (tzn gdyby była taka opcja dla chcących).....no to bym się chyba zdecydował. Ale tak to raczej podziękuję.

[E-BOJ]
Players
149 posts
10,413 battles

Jeśli dobrze zrozumiałem ten cały myk z resetem dotyczy tylko graczy z okrętami X tieru. Jeśli tak to kolejny strzał w kolano.

Players
6 posts
19,911 battles

Ludzie opamietajcie sie   i odinstalujcie to cos    szkoda czasu i waszej kasy   nie mowiac juz o nerwach

konstrukcja tej gry nie pozwala na dobra zabawe :/

madrzy streamuja i zbieraja datki  a idioci niestety tylka traca czas i nerwy

• Cool 3
  • Funny 4
  • Boring 1

Players
194 posts
2,919 battles

trzeba mieć minimum 5x X tier :P

czyli to dla kogoś kto juz gra trochę dłuzej, a takie coś nie przyciągnie im nowych graczy :P bo robią to dla tych co mają miliony zasobów i wszystkie X oraz się nudzą bo nie mają co grindować.

nie jest to skierowane do mnie, bo ja jestem na etapie wciąż expienia dopiero pierwszych X, aczkolwiek tylko wyrażę swoją opinię. Wg. mnie 10k ptk za re-exp linii to za mało :P do tego automatyczne sprzedanie całej linnii za 50% wartości, wydaje mi się że w tym przypadku, powinno się zwracać całą ilość kredytów, żeby móc bez strat odkupywać te okręty :P a tak wychodzi na to że się za te same okrety będzie płacić 2x ze stratą :D no ale jak mówię, ja i tak nie wezmę w tym udziału, więc dobrej zabawy wszystkim :)

[FJORD]
Beta Tester
622 posts
25,436 battles

Widocznie wspaniałomyślne WG uznało, że mamy stanowczo za dużo czasu i pieniędzy i potrafimy tylko marudzić, więc w tym kontekście znajdują nam zajęcie poprzez wielokrotny grind.  Coś jak syzyfowe prace...

• Cool 2

Players
112 posts

To centrum badawcze to propozycja dla graczy, którzy już w grze osiągnęli prawie wszystko i nie mają co "ekspić" i nie wiedzą jak wykorzystać zgromadzone zasoby. Dla przeciętnego gracza cena tego Colberta jest horrendalna. Ciekawe, czy komuś chciało się to policzyć? Szacuję, że sporo ponad 100 mln kredytów i ponad 5 mln free expa. Na razie na pewno nie skorzystam. Może jak też nie będę wiedział co robić z kredytami i free expem :). Na razie trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację pełnego dobrobytu. Myślę, że powtórzy się sytuacja jak ze Stalingradem. Część graczy ponosząc duże wyrzeczenia osiągnie cel, a potem podniesie się płacz, że my też chcemy Colberta i WG "pójdzie na rękę" reszcie graczy.

[BASIC]
[BASIC]
Players
97 posts
19,735 battles

To sobie wymyslili. Ciekawe ile osob sie na to nabierze?. Panowie i panie z WG kto podpisal wam roczne badania kontrolne. Nie do wiary.

• Cool 1

[FT-B]
Players
555 posts
8,346 battles

No to ludzie żeby dostać Colberta, to trzeba ile linii zresetować? Biorąc pod uwagę bonusy? 4 linie? a potem jeszcze Ohio. I czy to będzie jedyny sposób, żeby zdobyć te okręty(prócz kupna) Bo jeśli tak, to chyba wielu graczy, szczególnie kolekcjonerów, którzy nie będą chcieć się bawić, w ponowny grind(no chyba że wydadzą wolne exp) to będą wkurzeni.  Mnie to tam nie dotyczy,cieszą jedynie flagi za misje i tyle.

Players
66 posts
9,578 battles

A ile osób nie zauważy, że te resety będą przed "urodzinami" gry, gdzie za każdą pierwszą bitwę tierem X jest superkontener? :D

• Cool 7
  • Funny 3

[ISEN]
Moderator
4,831 posts

No ja na przykład się na to "nabiorę". Od początku gram i mam wybadane wszystkie okręty w grze i właściwie nic do roboty. Zatem nic nie stoi na przeszkodzenie bym sobie jakoś linię, którą dawno temu robiłem - zrobił od nowa. Są okręty których parametry wielokrotnie się zmieniały - może będzie ciekawie :)

• Cool 3
  • Funny 1

[COMA]
Players
72 posts
10,748 battles

CO ONI ĆPIĄ...

A wystarczyło by podnieść koszty obsługi X tieru i całe rzesze noobów przeniosły by się na niższe poziomy.

• Cool 1

[E--C]
Players
889 posts
13,613 battles
31 minutes ago, Dark_Havoc said:

mam wybadane wszystkie okręty w grze

Mnie zostało do wybadania 3 gałązki (z tVIII-IX, więc tyle co nic), nie licząc CV.

I zaczynam się zastanawiać, czy nie zresetować okrętów, na których już mam legendarki.

[N-W]
Players
12 posts
18,032 battles

Do tego wymyślili SEZONY. Doczytałem że od VI T jak zagrasz okrętem to dadzą za wygraną pierwszą bitwe żetony badawcze. Czyli sezonowo trzeba będzie to powtarzać? Sprzedawać i robić od nowa żeby dostawać te żetony na następne premki.

Znaleźli sposób na powtórkę wszystkiego.

Players
66 posts
9,578 battles
1 hour ago, Vanquish_PL said:

A ile osób nie zauważy, że te resety będą przed "urodzinami" gry, gdzie za każdą pierwszą bitwę tierem X jest superkontener? :D

Ok, nieaktualne, Lumber chyba przeczytał i zadzwonił do centrali, że może być zjebka.

Teraz kwestia statów - czy reset linii resetuje graczowi statystyki na danych statkach? :D

Players
39 posts
13,241 battles
25 minut temu, Vanquish_PL napisał:

A ile osób nie zauważy, że te resety będą przed "urodzinami" gry, gdzie za każdą pierwszą bitwę tierem X jest superkontener? :D

A jeszcze nie wiadomo czy tak owe kontenery beda rozdawane.Moze jakis inny dziwny urodzinowy event WG wyduma.