Jump to content
  • 0
Foulicz

Velitelé

16 comments in this topic

Question

[FO3]
[FO3]
Players
3 posts
7,861 battles

Dobrý den .
Prosím Vás proč nenavýšíte zkušenosti velitelů kteří mají maximální počet jen 19 bodů , a tak jsou neúplně využité schopnosti .
Uvítal bych aspoň 30 bodů schopností , které je samozdřejmě získávat stejným postupem jako do těch 19 schopností, a pokud si je hráč vyjezdí na počet 30 bodů , tak si tak velitele každý hráč vyšperkuje podle svého uvážení. Ale 19 bodů schopností je hodně málo pro velitele.
Děkuji Foulicz

velitelé.PNG

• Funny 1

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
5,407 posts
32,278 battles

A co treba na kazde lodi mit moznost namontovat vsechny moduly a vsechna vylepseni? Omg.

Tvl - HP perk na Montane ... tak to je hukot... to jsem si vsiml az ted, jinak bych se snad ani neptal.

• Cool 2
  • Funny 2

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
4,099 posts
5,948 battles
10 hours ago, ims21 said:

A co treba na kazde lodi mit moznost namontovat vsechny moduly a vsechna vylepseni? Omg.

Tvl - HP perk na Montane ... tak to je hukot... to jsem si vsiml az ted, jinak bych se snad ani neptal.

TVL , ty jsi taky štoura . Nemáš HP perk jako kdyby jsi nebyl Homolko :Smile_teethhappy:

• 0
Players
1,213 posts
13 hours ago, Foulicz said:

Víš... možná, ale jenom možná mají kapitáni 19 bodů jako strop kvůli balancu. Ale pokud mi chceš dát 30 bodového kapitána na HIV, Khabu, Daring, atd klidně davaj, jen si pak nestěžuj až budeš dostávat klepec. :cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 1

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
4,099 posts
5,948 battles
14 minutes ago, RoIfy said:

Víš... možná, ale jenom možná mají kapitáni 19 bodů jako strop kvůli balancu. Ale pokud mi chceš dát 30 bodového kapitána na HIV, Khabu, Daring, atd klidně davaj, jen si pak nestěžuj až budeš dostávat klepec. :cap_haloween:

Rolfíku tebe bych nechal jezdit z hololodí bez vlajek , kapitána ,modulů a stejně by jsi byla arogantní, nafoukaná a zujwená fialka :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 5

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester
3,846 posts
25,717 battles

@Foulicz je to fakt kvůli balancu. To by byl neskutečnej provar, kdyby to bylo dle tebe. A jeden z hlavních důvodů proč nedávno ohášené NTC bylo okamžitě zrušeno po brutální lejno bouři (zdravím auto cenzor fičuru) měl hodně podobnej základ jako tvá idea. A dobře, že se tak stalo.

• 0
[IDDQD]
Players
294 posts
13,793 battles
V ‎15‎.‎8‎.‎2019 v 20:33 Foulicz řekl/a:

Dobrý den .
Prosím Vás proč nenavýšíte zkušenosti velitelů kteří mají maximální počet jen 19 bodů , a tak jsou neúplně využité schopnosti .
Uvítal bych aspoň 30 bodů schopností , které je samozdřejmě získávat stejným postupem jako do těch 19 schopností, a pokud si je hráč vyjezdí na počet 30 bodů , tak si tak velitele každý hráč vyšperkuje podle svého uvážení. Ale 19 bodů schopností je hodně málo pro velitele.
Děkuji Foulicz

velitelé.PNG

Tak zaslechl jsem něco o tom, že někdo psal na foru cosi o 30b kapitánovi, ale že to zrovna byl Foulicz od nás, to jsem netušil. Btw... a není těch 30 bodů málo, Antone Pavloviči? :Smile_teethhappy:.

• Funny 2

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
4,099 posts
5,948 battles

S příchodem možnosti resetu linie taky nastane velká sranda . To bude nádherný mlácení tuleňů . Ty už od jedničky devatenácku proti nováčkovi , co má zbídou trojkovýho kapitána někde okolo třetího tieru . O divizi nemluvě . 

Snad ho hodím i do sekce Dotazy pro WG

• Cool 3

• 0
[IDDQD]
Players
294 posts
13,793 battles
Před 45 minutami Stratos_HF řekl/a:

S příchodem možnosti resetu linie taky nastane velká sranda . To bude nádherný mlácení tuleňů . Ty už od jedničky devatenácku proti nováčkovi , co má zbídou trojkovýho kapitána někde okolo třetího tieru . O divizi nemluvě . 

Snad ho hodím i do sekce Dotazy pro WG

No jo....fialky budou fialovější, alzáci alzáčtější a rajčata rajčatovější....to si WG přeje a tak je to dané.

• Cool 1

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
4,099 posts
5,948 battles
10 minutes ago, Sboot_cz said:

alzáci alzáčtější

Ještě že mám doma blbou ledničku , bych se pomalu bál , že ten z*rd zelenej na mně z ní vyskočí :Smile_teethhappy:

to si WG přeje a tak je to dané.

No comment ... bych se opakoval

• 0
[CSN]
Players
196 posts
32,950 battles
1 hour ago, Sboot_cz said:

No jo....fialky budou fialovější, alzáci alzáčtější a rajčata rajčatovější....to si WG přeje a tak je to dané.

Já myslím, že to má WG u zadnice. Důležité je, aby kupovaly dublony pro konverzi na freečka, premiáky, kamufláže a vlajky.

• Cool 2

• 0
Weekend Tester
1,288 posts
16,607 battles

K veliteľom. Veliteľ Kuznetsov vhodný pre ruské BB má prísť do Zbrojnice za uhlie v ďalšom patchi?

• 0
[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
3,716 posts
15,077 battles
Před 1 hodinou Mikhail800 řekl/a:

K veliteľom. Veliteľ Kuznetsov vhodný pre ruské BB má prísť do Zbrojnice za uhlie v ďalšom patchi?

Bylo to tak v plánu - ouvidíme

• Cool 1

• 0
[BL4CK]
Players
134 posts
V 15. 8. 2019 v 20:33 Foulicz řekl/a:

Dobrý den .
Děkuji Foulicz

velitelé.PNG

Prosimte mrkni tady na ten klip a rid se touhle radou @Foulicz

Spojler

:Smile_great:

• Cool 2
  • Funny 9

• 0
[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
3,716 posts
15,077 battles