Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Wyniki wydarzenia – Bitwa koło wyspy Savo

18 comments in this topic

Recommended Posts

Players
42 posts
2,585 battles

Dla mnie tylko kamuflaż, ale warto było spróbować sił. 1 los na 12 tyś, wiedziałem że będą nikłe szanse. Gratulacje dla kolegi powyżej :)

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles

Dziękuję za bardzo fajne wydarzenie :Smile_great: Na wszelkie takie historyczne eventy (nawet jeśli tylko z nazwy) jak najbardziej się piszę. Identycznie jak przy wcześniejszym evencie gdzie wygrałem Atago, przynojafienie na kolejnym tygodniu urlopu dało wynik drugi i Wichitę :Smile_glasses:

WICHITABitwa koło wyspy Savo.jpg

• Cool 1

[THESO]
Players
9,071 posts
46,273 battles
13 minutes ago, mickecobra said:

Dziękuję za bardzo fajne wydarzenie :Smile_great: Na wszelkie takie historyczne eventy (nawet jeśli tylko z nazwy) jak najbardziej się piszę. Identycznie jak przy wcześniejszym evencie gdzie wygrałem Atago, przynojafienie na kolejnym tygodniu urlopu dało wynik drugi i Wichitę :Smile_glasses:

WICHITABitwa koło wyspy Savo.jpg

Farciarzu :cap_cool:

• Funny 1

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles
1 minute ago, MacArthur92 said:

Farciarzu :cap_cool:

To nie fart, bo zdobyłem najwięcej pukntów na drugim miejscu po prostu. Fart to mieli gracze którzy wygrali w losowaniu :Smile_teethhappy:  

• Cool 1

[R-Y-K]
Alpha Tester
347 posts
12,128 battles
1 minute ago, mickecobra said:

To nie fart, bo zdobyłem najwięcej pukntów na drugim miejscu po prostu. Fart to mieli gracze którzy wygrali w losowaniu :Smile_teethhappy:  

Możesz mi powiedziec ile miales punktów?

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles
Just now, passwd said:

Możesz mi powiedziec ile miales punktów?

Nie pamiętam dokładnie. Gdzieś koło 80 za wygrane i ponad 80 za top 2.

[THESO]
Players
9,071 posts
46,273 battles
3 minutes ago, mickecobra said:

Tak czy siak miałeś farta bo mógł być jakiś no life co by cię przebił. 

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles

Tak czy siak miałeś farta bo mógł być jakiś no life co by cię przebił. 

Jest na pierwszym miejscu :Smile_teethhappy: Tylko że ja bym nawet już nie chciał siedzieć dłużej jak siedziałem, bez przesady :Smile_sceptic: Nawet na 2 godz przed końcem odpuściłem i poszedłem spać, bo na 14 do pracy (ostatni dzień urlopu). 

[THESO]
Players
9,071 posts
46,273 battles
1 minute ago, mickecobra said:

Jest na pierwszym miejscu :Smile_teethhappy: Tylko że ja bym nawet już nie chciał siedzieć dłużej jak siedziałem, bez przesady :Smile_sceptic: Nawet na 2 godz przed końcem odpuściłem i poszedłem spać, bo na 14 do pracy (ostatni dzień urlopu). 

No wiesz... Ja nie grałem. :Smile_trollface:

• Funny 1

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles

No wiesz... Ja nie grałem. :Smile_trollface:

Na dublony za Indianapolis też bym nie narzekał :Smile_coin: Tym bardziej że do Wichity muszę się przekonać, w statach nie wygląda imponująco, choć @Odo_Toothless bardzo ją zachwala :Smile_glasses:

[R-Y-K]
Alpha Tester
347 posts
12,128 battles
11 minutes ago, mickecobra said:

Nie pamiętam dokładnie. Gdzieś koło 80 za wygrane i ponad 80 za top 2.

Dzieki za odpowiedz , jesli sie nie mylisz to niezla sciema z tym jest bo ja mialem 200 pkt i nic nie dostalem

edit: powinni podać liczbę punktów

[THESO]
Players
9,071 posts
46,273 battles
2 minutes ago, mickecobra said:

Na dublony za Indianapolis też bym nie narzekał :Smile_coin: Tym bardziej że do Wichity muszę się przekonać, w statach nie wygląda imponująco, choć @Odo_Toothless bardzo ją zachwala :Smile_glasses:

Jak znasz jej zalety to ją dobrze wykorzystasz. Jest dużo lepsza od Indianapolis. 

• Cool 1

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles
1 minute ago, passwd said:

Dzieki za odpowiedz , jesli sie nie mylisz to niezla sciema z tym jest bo ja mialem 200 pkt i nic nie dostalem

edit: powinni podać liczbę punktów

Po przemnożeniu 80+80*3=320 (nie wbijałem na coopach, tylko randomy), ale to tak około bo jak wspomniałem nie pamiętam dokładnie, może być + - 10 w te czy we wte.

[R-Y-K]
Alpha Tester
347 posts
12,128 battles

to wychodzi na to ze we wszystkich top  2 wygrales  a inne przegrales .... ok.  Co nie zmienia faktu że powinna być podana liczba pkt wygranych , zreszta to jest WG-prawde mówią jak sie myla xD . Nie bedzie okretów podwodnych , nie bedzie kołowców , itp . Gratuluję wygranej.

[DK-PL]
Players
2,995 posts
32,867 battles
2 hours ago, passwd said:

to wychodzi na to ze we wszystkich top  2 wygrales  a inne przegrales .... ok.

Właśnie zapomniałem jeszcze przeprosić wszystkich którzy grali przeciwko mnie, bo wbijałem te topki na  Flincie, chyba najbardziej OP shipie na T7 :Smile_teethhappy: Podczas tego eventu zresztą zrobiłem życiówkę którą już się chwaliłem (9 fragów). Naprawdę, top 2 na takim mini-gunie to nie problem :Smile_glasses: Więcej było tych top 2 od wygranych ogólnie, bo też częściej nawet gdy przegrałem byłem w stanie jeszcze utrzymać się na górze do ostatnich chwil bitwy (wtedy zamiast 1+3pkt były tylko 3pkt, w sumie niewielka strata). Też specjalnie wybrałem T7, najkorzystniejsze losowania MM. Jak mi Flint zniszczony czekał na koniec bitwy to grałem też troszkę na Perthcie (wspólnota liczona w evencie razem z USN), czyli również krążek spamer z dymem, ale z racji mniejszej siły ognia trudniej było utrzymać top 2. 

Players
196 posts
3,685 battles

gratulacje wygranym, aczkolwiek mam pytanie, ostatecznie miałem bodajże 5 ptk za wygraną i 4 ptk (4*3 ?) za zajęcie top2 w druzynie, no i nie dostałem kamo, a trzeba było uzbierać 10 ptk  tak? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this