Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
LucyCZ

Ponorky - "FUN" diskuze

102 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,909 posts
14,313 battles

ST, submarines

Back in 2018 many of you have participated in the operation called 'Terror of the Deep'. This event allowed everyone to try a new class in our game — submarines. By the end of the event, it became clear that our players are highly interested in submarines and we should be engaged in full development.

And now, we are happy to announce that the first stages of closed testing will begin shortly, where the new gameplay of submarines will be tested. The American and German submarines will be the pioneers of the new class.

After the SuperTest submarines will be available for players to try on a special server, before being added to the main game client. Once introduced, the new class will initially be available in a special separate battle type only and this final configuration stage will last for several months. This will allow us to make additional changes to the new class under the conditions of the live server.

We will be sharing more details with you shortly. Follow our official game channels for more news!

p351dkz21eg31.jpg

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,692 posts
23,852 battles

Už nějakou dobu říkám na TS, že někdy na podzim přijdou ty očekávané ponorky a sranda teprve začne. No máme tady začátek další epizody WoWs. Bude sranda :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:. Já jen doufám, že je to na četnou žádost komunity :Smile_great:. Akorát EN forum říká něco jiného ale to není komunita zdá se :Smile_teethhappy:

Nicméně.
Připomeňte mi nějaké bitvy mezi ponorkama a bitevnima loděma za druhé světové války. Prosím. A nemyslím šikanu obchodního loďstva ponorkami a šikanu ponorek následnou reakcí. Nějak nechápu tu pointu proč je dávat do této hry.

Nicméně vol.II
Téměř čtyři roky se WG neúspěšně snaží vybalancovat ve hře třídu CV. Snaží se tak urputně, že před půlrokem kompletně předělalo celou mechaniku CVs jen pro to, aby byli tam kde začali. Tedy v :etc_swear:. Za pár dní tady bude patch, který tomu nasadí korunu.
Mňo a tak mě zajímá jak bude chtít WG vybalancovat naprosto nevybalancovatelnou třídu, když samo WG je absurdně slavné především svoji obludnou neschopností cokoliv vybalancovat? Ano. Bavím se i o zkušenostech z WoT.
Tohle bude naprosto užasná sranda a teším se až to budu sledovat. Úplně se kroutím nedočkavostí na ty samé pocity jako když jsem viděl prvně Borata. Takové to něvěřícné zírání s neuvěřitelným pocitem studu prokládané explozemi smíchu :Smile_veryhappy:

Nicméně vol. III
Malý hezký frk přímo od WG:

Vím. Vím. Určitě se tady ozve pár lidí s argumenty typu, že ponorky do hry patří, že byly za druhé světové války hojně používány (to atomové bomby také :Smile_honoring:), že to bude děsná sranda a hlavně ta grafika a že jsem hrozně negativní a vůbec, ty rádoby komiku! Co si vo sobě myslíš!
No. Myslím si, že čas nám ukáže co a jak a já snad řeknu jen dvě slova závěrem:
Remember Rubicon 34634643_300x.jpg.9ed8aeb048291f91472300f218989882.jpg

• Cool 7
  • Funny 1
  • Boring 1

Players
342 posts
4,897 battles

O tom,  že DD bez hydra není schopný zlikvidovat ponorku a co by udělalo rozdání hydra všem DD jsem už psal do  vlákna vývojářského blogu, ale nejvíc zajímavý bude, až všichni hráči na "kalkulačkách" začnou na své kalkulačce rozbíhat podvodní prostředí na mapě 30X30km.

Jo to budou mít hasiči radost...:Smile_trollface::cap_horn:

Zvlášť když i conwayovi při streamu a hraní na WG kompu šli FPS při spawnutí jedné letky do hodnot, že by se za to mohly stydět i konzole...

• Funny 1

[IDDQD]
Players
252 posts
10,961 battles

Věděl jsem, že WG je plný nadaných, schopných a nápaditých lidí, co celou dobu ukazují báječný cit pro hru. Toto je jen další krok ke kýžené dokonalosti. Tleskám všem, co za tímto nápadem stojí.  :cap_like: 

[PPH]
Players
641 posts
14,143 battles

Jako zábavný, dobrovolně volitelný mod... dejme tomu.... nejlépe jen na Halloween... Velikonoce či Valentýna ( je mi u zádele k jaké akci to přilepí). Mít to jako trvalou součást hry?? Po tom co CV "řeší" 8 měsíců a nejsou ve stavu kdy by se dalo říct "ok - teď je to fajn".. ? Tak to pak díky.. asi ale po ozkoušení budu následovat Václava - ten uninstaloval WoWs a žije šťastným a produktivním životem... :-D

WG to ale mrzet nemusí - prachy už jim stejně nedávám a nedám..

• Cool 2

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
15 hours ago, TheComedian1983 said:

Nicméně.
Připomeňte mi nějaké bitvy mezi ponorkama a bitevnima loděma za druhé světové války. Prosím. A nemyslím šikanu obchodního loďstva ponorkami a šikanu ponorek následnou reakcí. Nějak nechápu tu pointu proč je dávat do této hry.

Tak ponorky potopily snad víc BB než BB mezi sebou :cap_rambo:. Celkově vzato nejvíce válečných lodí potopilo letectvo, pak jsou ponorky a křižníky a až na chvostu BB a DD.

Taky to byla jedna z nejpočetněji zastoupených tříd lodí.
Jen tak namátkou pár potopených lodí ponorkama: 

HMS Courageous (CV)

HMS Royal Oak (BB)

Karlsruhe (CL)

Elli (CL)

Armando Diaz (CL)

HMS Bonaventure (CL)

HMS Ark Royal (CV)

HMS Dunedin (CL)

HMS Barham (BB)

HMS Galatea (CL)

HMS Audacity (CV)

a desítky dalších.

Ten výčet je mnohem delší, ale ponorky potopily víc válečných lodí než DDčka a BBčka dohromady.

Takže ve hře samozřejmě smysl mají a rozhodně tam z logiky věci patří více než třeba BB, jež už tehdy dosluhovaly a byly neefektivní a neekonomické.

Druhá věc je jejich implementace.

• Cool 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,653 posts
12,849 battles

Argument ze ponorky nepotapeli valecne lode neobstoji. Dokonce kapitani Japonskych ponorek meli zakazano pouzivat torpeda na obchodni lode a setrit si je na valecne.
A asi nejznamejsi valecne lode potopene ponorkami jsou HMS Ark Royal, USS Indianapolis, Shinano.

ALE rozhodne bych argumentoval tim ze styl boje a utoku ponorek na osatni lode naprosto nezapada do konceptu akcni arkady kterou je aktualne WoWs.
Takze pokud razantne nezmeni parametry ponorek oproti realite tak si nedovedu predstavit jejich smysluplne zapojeni do aktualniho formatu bitev ve Wows.

• Cool 4

[IDDQD]
Alpha Tester
3,692 posts
23,852 battles
Před 25 minutami HavranRyc řekl/a:

Tak ponorky potopily snad víc BB než BB mezi sebou :cap_rambo:. Celkově vzato nejvíce válečných lodí potopilo letectvo, pak jsou ponorky a křižníky a až na chvostu BB a DD.

Taky to byla jedna z nejpočetněji zastoupených tříd lodí.
Jen tak namátkou pár potopených lodí ponorkama: 

HMS Courageous (CV)

HMS Royal Oak (BB)

Karlsruhe (CL)

Elli (CL)

Armando Diaz (CL)

HMS Bonaventure (CL)

HMS Ark Royal (CV)

HMS Dunedin (CL)

HMS Barham (BB)

HMS Galatea (CL)

HMS Audacity (CV)

a desítky dalších.

Ten výčet je mnohem delší, ale ponorky potopily víc válečných lodí než DDčka a BBčka dohromady.

Takže ve hře samozřejmě smysl mají a rozhodně tam z logiky věci patří více než třeba BB, jež už tehdy dosluhovaly a byly neefektivní a neekonomické.

Druhá věc je jejich implementace.

Hezky jsem si naběhl :Smile_honoring:
Spíše mi jde o ten gameplay. V tom duchu jak jsem zmiňoval obchodní loďstvo a ponorky. Vždy poněkud jednostraná záležitost. Prostě to nemá vejšku.

edit: Sigi to vystihl

• Cool 1

[IDDQD]
Players
252 posts
10,961 battles
Před 1 hodinou Wolffnstein řekl/a:

Konecne bude mit nemecke elite hydro uzitku. To bude brekotu, az si dam ke svacine s Eugenem 3 ponorky..

Wollfe...jen se neboj, oni to soudruzi z WG totálně překopou a nám Kriegsmariňákům nám zbydou oči pro pláč...... už takhle máme pomalu nejhorší lodě v každé kategorii ... 

• Cool 4

[CRYO]
Players
99 posts
2,053 battles

Ponorky budou mít, podle mě, se svou rychlostí ( cca 17 uzlů nad a 8 pod hladinou) celkem vtipnej gameplay: Na začáku hry se rozhodnu doplížit na A a chleba se bude lámat na C. Jsem v loji. :Smile_teethhappy:

• Cool 2

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
6 hours ago, Sigimundus said:

Argument ze ponorky nepotapeli valecne lode neobstoji. Dokonce kapitani Japonskych ponorek meli zakazano pouzivat torpeda na obchodni lode a setrit si je na valecne.
A asi nejznamejsi valecne lode potopene ponorkami jsou HMS Ark Royal, USS Indianapolis, Shinano.

ALE rozhodne bych argumentoval tim ze styl boje a utoku ponorek na osatni lode naprosto nezapada do konceptu akcni arkady kterou je aktualne WoWs.
Takze pokud razantne nezmeni parametry ponorek oproti realite tak si nedovedu predstavit jejich smysluplne zapojeni do aktualniho formatu bitev ve Wows.

Vzhledem k tomu, jak arkádové je cv, nevidím důvod proč by nemohly být SSN stejně arkádový. 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,231 posts
13,255 battles

Ja už sa teším. Keď môžu byť v hre tie hnusné CV, prečo nie noblesná neviditeľná PONORKAAAAAAA! Aspoň sa zahrám na veliteľov akými boli Kretschmer, Prien, Wanklyn, Hartenstein

• Cool 1

Players
5,068 posts
30,536 battles
Před 4 hodinami Mikhail800 řekl/a:

Ja už sa teším. Keď môžu byť v hre tie hnusné CV, prečo nie noblesná neviditeľná PONORKAAAAAAA! Aspoň sa zahrám na veliteľov akými boli Kretschmer, Prien, Wanklyn, Hartenstein

Nebo třeba "ostříleného mořského vlka" Alexandera Marineska, ne ? Ten bude ale asi hlavně do scénářů.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,692 posts
23,852 battles

Jinak bych také rád PT boats. A mini ponorky! A žabí muže!!
No a co myšlenka zrušit team damage? Co? To si teď nedělám srandu. Bojím se že to přijde....
A rovnou bych všem schoval, respektive zrušil staty. A taky bych opustil tu hloupou ideu s vítězstvím a porážkou. Prostě by se jen hrálo 20 min. Vždyť se máme rádi.
A taky bych časem zrušil jakoukoliv střelbu. Je to přeci mocinky moc oškivoušké a bude lepší když z laufů půjde jen duha.

• Cool 2
  • Funny 1
  • Boring 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,909 posts
14,313 battles
Před 1 minutou TheComedian1983 řekl/a:

No a co myšlenka zrušit team damage? Co? To si teď nedělám srandu. Bojím se že to přijde....
A rovnou bych všem schoval, respektive zrušil staty. A taky bych opustil tu hloupou ideu s vítězstvím a porážkou. Prostě by se jen hrálo 20 min. Vždyť se máme rádi.
A taky bych časem zrušil jakoukoliv střelbu. Je to přeci mocinky moc oškivoušké a bude lepší když z laufů půjde jen duha.

Splní se mi můj nápad, že místo střelby na sebe budem troubit :cap_horn:

• Funny 1
  • Boring 1

[IDDQD]
Privateer
3,701 posts
5,244 battles
7 minutes ago, LucyCZ said:

Splní se mi můj nápad, že místo střelby na sebe budem troubit :cap_horn:

Ale prdlačku , kouknu do šuplíku a opráším pořádnou řezničinu - DOOM , Painkiller atd. a do toho od Priestů taky Painkillera . Vana na krev co poteče z monitoru nutností

• Cool 1

Players
1,205 posts
12,694 battles
12 minutes ago, TheComedian1983 said:

tenor.gif?itemid=5067986

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
362 posts
11,397 battles
21 minutes ago, LucyCZ said:

Splní se mi můj nápad, že místo střelby na sebe budem troubit 

Kéž by. Vzhledem k tomu co Wargaming vymýšlí poslední rok, bych očekával spíš něco takového:    https://store.steampowered.com/app/379980/Panzermadels_Tank_Dating_Simulator/ 

Nebo jakoukoli jinou zvrácenost. :Smile_facepalm:

Players
5,068 posts
30,536 battles
Před 5 minutami TheComedian1983 řekl/a:

tenor.gif

No fuj, Come! RGB 255,255,255 přece už dávno není povolená (viz píseň ve večerníčku o Včelích medvídcích) . A ještě ve spojitosti s 0,0,0 .

• Funny 1