Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
brzeczyszkiewicz123

Zamrożone UI oraz kamera w trybie lornetki.

6 comments in this topic

Question

[E--C]
Players
884 posts
13,589 battles

Panowie, gram sobie Heńkiem, pif paf, takie tam. Nagle chce wyjść z lornetki i...

UI mi zamarzło. Działa czat, informacje o obrażeniach, widzę jak przemieszcza się okręt przeciwnika, minimapa też git.. cała reszta:

shot-19_08.06_12_00.22-0021.thumb.jpg.cea0a33d1f484dcc9f11a3e02dbbc929.jpg

Uroboros poszedł w rybki...

Dopisek:

Port ma ciągle ikonkę ładowania, gry się zamknąć nie da, inaczej niż menagerem...

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
41 posts
4,548 battles

Normalnie napisał bym że problem z modami ALE. Podepnę się. Podobna ale odwrotna sytuacja. W połowie bitwy przestała mi działać lornetka. Nie mogłem jej wywołać ani przez klawisz shift ani przez kółko myszy.  W następnej bitwie już działała normalnie a w trzeciej ta sama sytuacja tylko na koniec bitwy. Klient steam, czysty, bez modów, nie wydaje mi się żebym widział żeby w ciągu ostatnich 24h gra mi się aktualizowała.

Edit. O przepraszam skłamałem. Od wczoraj używam Matchmaking Monitor.

• 0
[MORIA]
Players
7,471 posts
37,161 battles
22 minutes ago, __Davy_Jones_ said:

Edit. O przepraszam skłamałem. Od wczoraj używam Matchmaking Monitor.

MM monitor nie ma z tym nic wspólnego. On nie oddziaływaje na pliki gry.

• 0
Players
41 posts
4,548 battles
1 minutę temu, MacArthur92 napisał:

MM monitor nie ma z tym nic wspólnego. On nie oddziaływaje na pliki gry.

Sądziłem że działa jak każdy mod, dlatego podałem go w opisie. To jedyna zmiana jaka nastąpiła u mnie w grze. Jak na razie sprawdziłem spójność plików gry, coś tam się pobrało i problem w kolejnej bitwie już na kooperacji nie wystąpił. A zresztą skoro czerwone barony radzą sobie bez lornetek, to czemu ja mam sobie nie radzić :cap_look:

• 0
[MORIA]
Players
7,471 posts
37,161 battles
18 minutes ago, __Davy_Jones_ said:

Sądziłem że działa jak każdy mod, dlatego podałem go w opisie. To jedyna zmiana jaka nastąpiła u mnie w grze. Jak na razie sprawdziłem spójność plików gry, coś tam się pobrało i problem w kolejnej bitwie już na kooperacji nie wystąpił. A zresztą skoro czerwone barony radzą sobie bez lornetek, to czemu ja mam sobie nie radzić :cap_look:

Możesz odinstalować MM monitor i zobaczyć czy coś to zmieniło. Program ten można gdziekolwiek zainstalować tylko wskazać w jakim folderze jest zainstalowana gra. Ja go mam na desktopie w byle jakim folderze, skrot tylko na pasku zadań. 

Sign in to follow this