Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.7 - Matchmaker

3 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff
7,681 posts
4,602 battles

Kapitáni! :cap_rambo:

Matchmaker v testované verzi 0.8.7 prošel podstatnou změnou. 

Konkrétní informace o tom, co se v matchmakeru změnilo najdete zde.

Jak se vám tyto dlouho očekávané změny líbí?

[R_R]
Players
6 posts
7,652 battles

Malý výběr hráčů

Jako, co k tomuto napsat. Když jsem chtěl hrát s T6 letadlovoukou, tak jsem na bitvu čekal skoro 20 minut. Rozumím, že to není chyba WG a nikomu to nevyčítám, ale neměl jsem možnost matchmaking vyzkoušet, protože prostě nebylo dost hráčů. Maximum co se podařilo, bylo 6 hráčů na každé straně. A to bylo pouze v jedné bitvě. Dvě bitvy jsem měl 1 vs 1 s letadlovou lodí. Nevím, jestli to takto probíhalo celý test, bohužel jsem měl možnost vyzkoušet to pouze dnes.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,681 posts
4,602 battles
V 5. 8. 2019 v 17:57 Je8terCZE řekl/a:

Malý výběr hráčů

Jako, co k tomuto napsat. Když jsem chtěl hrát s T6 letadlovoukou, tak jsem na bitvu čekal skoro 20 minut. Rozumím, že to není chyba WG a nikomu to nevyčítám, ale neměl jsem možnost matchmaking vyzkoušet, protože prostě nebylo dost hráčů. Maximum co se podařilo, bylo 6 hráčů na každé straně. A to bylo pouze v jedné bitvě. Dvě bitvy jsem měl 1 vs 1 s letadlovou lodí. Nevím, jestli to takto probíhalo celý test, bohužel jsem měl možnost vyzkoušet to pouze dnes.

Pravda, že populace hráčů na PT není dostatečně vysoká na to, aby se tato nová úprava MM adekvátně vyzkoušela. Taky jsem zkoušel letadlovku kvůli úpravám AAček.. měl jsem tři bitvy 1 vs 1 proti další letadlovce, pak jsem to vzdal, jelikož to nemělo smysl...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this