Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.7 - Hlášení chyb

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff
7,588 posts
4,588 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.8.7 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. 

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme  :Smile_honoring:

[CZ-K]
[CZ-K]
Players
48 posts
35,354 battles

Dnes 11.8. jsem se několikrát pokoušel připojit k Veřejnému testu ale nepodařilo se. Neustále hlásil "chyba na serveru zkuste to později" a nemohu se vyjádřit k připravované aktualizaci a tak několik postřehů ke stávající verzi. Po každé aktualizaci se projeví nějaké chyby i když jsou zajímavé svou různorodostí přesto dost znepříjemňují užívání hry. V současné verzi nově nelze dělat screenshoty, nelze ovládat zvuk v PC při hře-musím přepnout na Plochu abych mohl ztlumit nebo zesílit zvuk, na liště na mne kouká podivná karta naprosto jiná než vždy předtím, do náhodných bitev se přihlašuji enormně pomalu a mnohdy slyším jak na mne troubí abych hrál hra už běží 30 sekund, přitom v hodnocených bitvách nebo kooperativních jsem přihlašován mezi prvními a také je bizarní způsob ukončení hry,   takový bugy ještě nebyly ani jsem něco takového nezaznamenal v žádné konkurenční hře a to oceňuji jen tak dál. Od přechodu na 64 bit.verzi mám stále poloviční FPS (spoluhráči hlásí totéž). Doufám že u hry vydržím do doby kdy si přestanou tvůrci hrát na frajery a ukončí vymýšlení bugů.

Přeji hodně sil do dalších nápadů na zpestření hry.

Players
5,365 posts
31,615 battles

V nastaveni hry si dej "Cela obrazovka v okne" a pak screenshoty jdou. Pred nejakou dobou jsem to tak musel nastavit, neb "vylepšení hry" v nějaké aktualizaci a od te doby to tak mam. A uz jsem nemel silu to zkouset bez toho.

Players
1,628 posts
4,330 battles
On 8/11/2019 at 2:47 PM, jirweik said:

Dnes 11.8. jsem se několikrát pokoušel připojit k Veřejnému testu ale nepodařilo se. Neustále hlásil "chyba na serveru zkuste to později" a nemohu se vyjádřit k připravované aktualizaci a tak několik postřehů ke stávající verzi. Po každé aktualizaci se projeví nějaké chyby i když jsou zajímavé svou různorodostí přesto dost znepříjemňují užívání hry. V současné verzi nově nelze dělat screenshoty, nelze ovládat zvuk v PC při hře-musím přepnout na Plochu abych mohl ztlumit nebo zesílit zvuk, na liště na mne kouká podivná karta naprosto jiná než vždy předtím, do náhodných bitev se přihlašuji enormně pomalu a mnohdy slyším jak na mne troubí abych hrál hra už běží 30 sekund, přitom v hodnocených bitvách nebo kooperativních jsem přihlašován mezi prvními a také je bizarní způsob ukončení hry,   takový bugy ještě nebyly ani jsem něco takového nezaznamenal v žádné konkurenční hře a to oceňuji jen tak dál. Od přechodu na 64 bit.verzi mám stále poloviční FPS (spoluhráči hlásí totéž). Doufám že u hry vydržím do doby kdy si přestanou tvůrci hrát na frajery a ukončí vymýšlení bugů.

Přeji hodně sil do dalších nápadů na zpestření hry.

Neco upravovali, proto nesel chvily test.

Opravdu nechapu co to mate doma za krapy?

Ja mam 10 letej krap a porad mi to bezi uplne normalne. I po prechodu na 64bit. Mam WIN7 64bit.

Akorat jsem pred, myslim 4 lety, vymenil HD5770 za Radeon R7 370 2GB

Krom stromu (vegetace) a vyhlazovani (2 nebo 4x) mam vsechno na full (1920x1080) a fps mam 50 - 61

Pro rychlejsi nacteni WoWs jsem taky pred 3-4 lety dokoupil SSD 120GB protoze na starem HDD to uz tehdy trvalo presne jak popisujes.

NJ, jine hry nemaji bugy, jenom hry od WG, to je znamo =)

[SALIS]
Players
964 posts
16,208 battles
13 minutes ago, milosak said:

Jděte se bodnout s veřejným testem na nějž se nedá připojit

A kdy jsi to zkoušel? Teďka žádný není, končil v pondělí, mám pocit... :Smile_honoring:

Players
1,628 posts
4,330 battles
16 hours ago, milosak said:

Jděte se bodnout s veřejným testem na nějž se nedá připojit

Test je bohuzel jenom pro ty, co umi cist =)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this