Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Veřejný test aktualizace 0.8.7: 3. kolo

17 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Players
977 posts
16,304 battles

Vzhledem k tomu, že chybí správné topicy zkusím to tady :Smile_Default:

Na testu se mi vůbec nenačítá zbrojnice; když ji otevřu vidím jenom prázdnou obrazovku a předpokládám, že by na tomhle testu měla fungovat, že ano? Setkal se s tím někdo?

Players
139 posts
3,251 battles

Nejde vystupit z divize ked ze je chat nedostupní to same aj na hernom serveri zase v tom mate gulas ako obvykle a este chyba je na test server ze mam tam vsetko prehodeno z herneho servera aj moje premiove lode ci ze mam v tom chaos ci mi neodpocitava signali z herneho uctu na ten test server  

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

To, že jsou překlopené věci z live serveru znamená, že například ocel nebo uhlí se mi odečtou v případě použití v testu i z live serveru? Tahle věta umožňuje minimálně dvojí výklad:
Během Veřejného testu aktualizace 0.8.7 budou moci všichni účastníci, kteří odehráli alespoň jednu bitvu během Veřejných testů aktualizací 0.8.4 – 0.8.6, využít mnoho věcí z obsahu svých účtů na živém serveru, s výjimkou volných ZK a dublonů.
Nerad bych si totiž testem ku*vil hru. Díky předem za vysvětlení.

Players
1,628 posts
4,330 battles
45 minutes ago, hugys14 said:

To, že jsou překlopené věci z live serveru znamená, že například ocel nebo uhlí se mi odečtou v případě použití v testu i z live serveru? Tahle věta umožňuje minimálně dvojí výklad:
Během Veřejného testu aktualizace 0.8.7 budou moci všichni účastníci, kteří odehráli alespoň jednu bitvu během Veřejných testů aktualizací 0.8.4 – 0.8.6, využít mnoho věcí z obsahu svých účtů na živém serveru, s výjimkou volných ZK a dublonů.
Nerad bych si totiž testem ku*vil hru. Díky předem za vysvětlení.

VZDYT TO JE UPLNE JINY SERVER, NIC TI NEODECTOU.

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

Rád bych tomu věřil, ale chci mít jistotu, že to WG nepřeklopí zpátky/neodečtou. 

Players
1,628 posts
4,330 battles
15 hours ago, hugys14 said:

Rád bych tomu věřil, ale chci mít jistotu, že to WG nepřeklopí zpátky/neodečtou. 

No naposledy odecetli taky zlataky, protoze tam byli ruzovy, jako penalizaci, ze kazi test.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,677 posts
4,602 battles
V 3. 8. 2019 v 14:43 M8ii řekl/a:

No naposledy odecetli taky zlataky, protoze tam byli ruzovy, jako penalizaci, ze kazi test.

Nic takového neexistuje. Za test server ti nikdo odebírat zlaťáky na live serveru rozhodně nebude.

A ohledně překlopení, věci z live byly překopírovány na PT. Ale pak je jedno co s němi na PT provedeš, jelikož zpátky se to klopit rozhodně nebude.

Players
1,628 posts
4,330 battles
18 minutes ago, YabbaCoe said:

Nic takového neexistuje. Za test server ti nikdo odebírat zlaťáky na live serveru rozhodně nebude.

ALE MOHLO BY BYT =)

[CZ-NF]
Players
1 post
2,493 battles

Dobrý den vespolek,

můžete mi někdo, prosím, vysvětli, kde mohu založit účet pro testovací server ? Ať kliknu na jakékoli tlačítko, v jakémkoli článku ohledně aktuální testované verze, vždy mne to přesměruje na normální přihlašovací obrazovky pouze v rozdílném grafickém kabátku. Pouze jednou z mnoha pokusů o vytvoření testovacího účtu se mi zdálo, že vytvoření účtu proběhlo korektně, nicméně popisované potvrzení do mailové schránky nepřišlo. Pokus o příhlášení do stažené instalace herního klienta testovacího serveru skončí pokaždé neúspěchem.

Z popisu na oficiálních stránkách jsem pochopil, že je nutné vytvořit nový účet na testovacím serveru, pouze mailová adresa musí být shodná s mailovou adresou účtu z ostrého serveru pro převod případných odměn. 

Děkuji za radu a nasměrování na stránky, kde je možné vytvořit účet pro testovací server.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Již netřeba odpovídat.

Zkusil jsem vytvořit profil s jinou mailovou adresou a vše je funkční. To, co mne mátlo bylo chybové hlášení o již použité mailové adrese z čehož jsem usuzoval, že kontrola je prováděna na účtech ostrého serveru. Proto vznikal falešný dojem, po stisku tlačítka registrace mne to hodí na přihlášení k ostrému serveru. Patrně při výše zmiňovaném zdánlivě úspěšném pokuse o vytvoření účtu skutečně k nějakému vytvoření došlo, nicméně přihlásit se na něj nelze a potvrzení o úspěšném založení účtu se rovněž neobjevilo = patrně chyba v Metrixu.

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles
V ‎5‎.‎8‎.‎2019 v 14:14 YabbaCoe řekl/a:

A ohledně překlopení, věci z live byly překopírovány na PT. Ale pak je jedno co s němi na PT provedeš, jelikož zpátky se to klopit rozhodně nebude.

Díky!

Players
2 posts
2,749 battles

Zdravím mládeži, zkoušel jste si někdo vybrat odměny za splněné mise ? Myslím tím ty které se mají připsat na live server.

Mě to vždy po kliknutí na "Vyzvednout odměnu" hodí na další stránku, kde je další "tlačítko" a po jeho stisknutí se dozvím že žádné odměny/bonusy nejsou dostupné. Mise mám splněné skoro všechny (chybí mi jen 2 a ty už nestihnu), tudíž by mě zajímalo co s tím ? 

Věnoval jsem tomu nemálo času a je mírně frustrující že opětně něco nefunguje jak má.

[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
3,502 posts
14,996 battles
Před 19 hodinami BorekStavitel75 řekl/a:

Zdravím mládeži, zkoušel jste si někdo vybrat odměny za splněné mise ? Myslím tím ty které se mají připsat na live server.

Mě to vždy po kliknutí na "Vyzvednout odměnu" hodí na další stránku, kde je další "tlačítko" a po jeho stisknutí se dozvím že žádné odměny/bonusy nejsou dostupné. Mise mám splněné skoro všechny (chybí mi jen 2 a ty už nestihnu), tudíž by mě zajímalo co s tím ? 

Věnoval jsem tomu nemálo času a je mírně frustrující že opětně něco nefunguje jak má.

Uplne normalni, proto uz je nejezdim. Delej si printscreen, ze jsi vyzvedl a ze nedoslo -  jinak dopadnes jak ja, kdy mi dvakrat odmeny nedosly a prej nemam dukaz. Hodne zdaru

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

Zdravím,
píšu ohledně Vývojového centra. Zkusil jsem vynulovat vývojové větve lodí Francie, Německa, USA a Velké Británie (dohromady za cca 5000 možných vývojových chechtáků). Abych si mohl koupit Trento, potřeboval bych jich 3500 (cena za Trento celkem 4500, ale 1000 už bylo v základu). Ovšem abych je získal (píšu pro ty, co náhodou neví, já blb si toho všim  až během nulování), tak je nutné znova lodě vyzkoumat a vyhrát s nima bitvu. Což mi přijde vzhledem k té kupě lodí neúměrně časově náročná záležitost ( i kdyby to bylo vítězství v kooperativní bitvě). Prosím, máte někdo pozitivnější pohled na věc?

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles
Před 20 hodinami BorekStavitel75 řekl/a:

Hele, zatím mi vždycky přišly, většinou poté, co byla testovaná aktualizace zprovozněná na live serveru. Takže spíš "počkej si a dočkáš se" :Smile_sceptic: