Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.8.7: runda 1.

14 comments in this topic

Recommended Posts

[BASIC]
Players
895 posts
22,647 battles
1 hour ago, hutnik13 said:

To może dziś wpadnie nowiutki okręcik VIT za realizacje misji w  0.8.4-0.8.6

Tak, są dziś rozdawane.

Players
19 posts
20,056 battles

nie dział te wasze restowanie bo mam cały czas tylko 1000 punktów a poczeba na włoski  okręt 3000 tys  wogule mi nie dodaje punktów

[ISEN]
Moderator
4,979 posts
2 hours ago, Partyzant_Toudi said:

nie dział te wasze restowanie bo mam cały czas tylko 1000 punktów a poczeba na włoski  okręt 3000 tys  wogule mi nie dodaje punktów

A iloma ponownie zbadanymi okrętami wygrałeś bitwę? Punkty otrzymuje się wyłącznie raz - za pierwsze zwycięstwo ponownie zbadanymi okrętami T6-T10.

[KLON]
Players
568 posts
26,606 battles
53 minutes ago, bismarck_417 said:

dlaczego nie moge odebrac nagrod za testowy na glowmym? ktos, cos?

Nagrody za testowy są rozdawane dopiero po ukazaniu się na serwerze głównym testowanej aktualizacji.

Players
45 posts
15,147 battles

A jak to resetować ?

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przetłumaczył te instrukcje na polski , wszystko po polsku a opis  resetowania w klingońskim

[P-W-C]
Community Contributor
750 posts
7,057 battles

Klikasz na reset lini -> Grasz linią na nowo (badasz okręty) -> od VI tieru za każdy okręt otrzymujesz tokeny (warunek to zagranie bitwy na okręcie i wygranie jej) -> Otrzymujesz tokeny za wygraną bitwę -> wydajesz w zbrojowni -> gotowe.

Aby w zbrojowni pokazała się zakładka, gdzie wydajemy tokeny trzeba wygrać jedną bitwę zresetowanym okrętem min VI tieru.

Players
73 posts
9 godzin temu, Druvik napisał:

Klikasz na reset lini -> Grasz linią na nowo (badasz okręty) -> od VI tieru za każdy okręt otrzymujesz tokeny (warunek to zagranie bitwy na okręcie i wygranie jej) -> Otrzymujesz tokeny za wygraną bitwę -> wydajesz w zbrojowni -> gotowe.

Aby w zbrojowni pokazała się zakładka, gdzie wydajemy tokeny trzeba wygrać jedną bitwę zresetowanym okrętem min VI tieru.

Ale zdaje sie ze tylko raz danym okretem mozna zgarnac tokeny. A moze sie myle ?

[P_M_W]
Players
15 posts
5,117 battles

Bzdura. Dostalem 1000rp za odblokowanie biura. Pptem pdkrylem i zresetowalem za fxp z 5-6 galezi i nie dalo mi ani punkta. Pomimo, ze za kazdy reset gra twierdzila ze dostane 450rp. Mam dalej 1900 z czego 900 za 1 reset x2.......

[ISEN]
Moderator
4,979 posts
9 hours ago, Proximat3 said:

Bzdura. Dostalem 1000rp za odblokowanie biura. Pptem pdkrylem i zresetowalem za fxp z 5-6 galezi i nie dalo mi ani punkta. Pomimo, ze za kazdy reset gra twierdzila ze dostane 450rp. Mam dalej 1900 z czego 900 za 1 reset x2.......

A ile bitew tymi okrętami wygrałeś? Bo to trzeba jeszcze grać, a nie tylko resetować.

Guest
This topic is now closed to further replies.