Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Odměny jsou na cestě – blíží se Stream!

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
409 posts
6,301 battles

To jako vážně na tohle někdo kouká? A co na tom streamu vůbec je? Na uvedeném odkazu a na dalším odkazu na podrobnosti jsem se dozvěděl pouze seznam různých odměn za to, že naladím a koukám. Ale o obsahu streamu jsem nenašel vůbec nic. To jako nikoho ze sledujících obsah nezajímá a čekají jen na odměny? Divná doba, vskutku ... :Smile_facepalm:

Players
5,365 posts
31,615 battles

Ten stream je az ve ctvrtek - tusim az vecer. Tak co bys tam dneska rano chtel videt ?

Players
409 posts
6,301 battles
53 minutes ago, ims21 said:

Ten stream je az ve ctvrtek - tusim az vecer. Tak co bys tam dneska rano chtel videt ?

Hehe ... tady někdo už z podstaty musí být vždy a všude v opozici. Potřebuješ to k životu?
Ptám se na program toho streamu, který mimochodem jde už dnes večer, neb je čtvrtek. PROGRAM. Když mě někdo láká, abych si zapl jeho kanál, musí mi nabídnout obsah. Jediným obsahem streamu WG, který stojí za to inzerovat, jsou odměny? Nebo je tam i něco, na co se dá koukat? Tak proč o tom nenapíšou, co tam bude za obrázky?

Players
83 posts
1,739 battles

Očividně neví jaký je den ani datum,ale má prostě nutkání se stále zviditelňovat,někdo je hold takový.

Players
5,365 posts
31,615 battles
Před 32 minutami MPosp řekl/a:

Hehe ... tady někdo už z podstaty musí být vždy a všude v opozici. Potřebuješ to k životu?
Ptám se na program toho streamu, který mimochodem jde už dnes večer, neb je čtvrtek. PROGRAM. Když mě někdo láká, abych si zapl jeho kanál, musí mi nabídnout obsah. Jediným obsahem streamu WG, který stojí za to inzerovat, jsou odměny? Nebo je tam i něco, na co se dá koukat? Tak proč o tom nenapíšou, co tam bude za obrázky?

Nechápu, co bylo ve větě " Ten stream je az ve ctvrtek - tusim az vecer. Tak co bys tam dneska rano chtel videt ? " opozičního ??? 

Všeobecně jsou streamy o tom, že se tam ukazují hry za nějakou loď a podobně... nebo se hrají odpočty, divize. Mluví se o novinkách. Máš to asi jako když jdeš do hospody na oběd. Taky víš, že se tam vaří, ale co mají se dozvíš az v hospodě.

S tebou musí být doma asi sranda ...

[SALIS]
Players
963 posts
16,208 battles
33 minutes ago, lubos1954 said:

Kvuli technickym obtizim nelze WG kod uplatnit 

Zkus tam ten kód vložit o něco později (třeba teď :cap_haloween:), měli to přetížené...

Sign in to follow this