Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Nagrody są już w drodze – nadchodzi stream!

12 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
142 posts
9,915 battles

Czy ja dobrze zrozumiałem. Poprawcie mnie proszę jeśli coś pokręciłem. Wystarczy, że jutro dopalę stream do 18.00 i dostanę nagrodę za twittch 50k w postaci statku lub super kontenera???

[MORSA]
Players
82 posts
3,428 battles

no nie tak hop siup :) mi się wydaje, że Epickie  Twitch Drops z okrętem będzie ciężko :/ sam przez cały lipiec "oglądałem" Twitch i dostawałem tylko zwykły Drops (100K kredytów i eksploatacyjne) albo Twitch misje. Kontenerów mi przyszło chyba ze 20szt.

>>>Tak swoją drogą ciekawe czy ktokolwiek dostał okręt<<<  oby to nie jakaś ściema

Będą jeszcze kody, więc otwarta wyszukiwarka i paluchy na klawiszach CTRL+C - CTR+V to mus heheheehe

[LUZ]
Players
30 posts
12,101 battles

Cierpliwosci , oba kody działają, cza próbować, mi za czecim razem wejszły

4NOTHERCOD3

THX4TWITCHINGWITHUS

[FT-B]
Players
547 posts
8,127 battles

Jak to działa dokładnie?  W trakcie streamu, jak dadzą kod na kontener twitch, to może w grze dać super drop? Tak jak superkontener? A te głównie nagrody, to losują z wszystkich oglądających czy co?

[GTWPL]
Players
321 posts

Wczorajszy Stream to był wyjątkowo nieprofesjonalnie przygotowana zabawa. Kody nie działały na EU, (przynajmniej nie u wszystkich) co można było zauważyć po wpisach. Pierwszy kod wszedł mi dopiero po 50 minutach, drugi odpuściłem po 1 godzinie i 10 minutach podejmowania prób wpisania. Komunikat jaki się ukazywał to  "nie można zrealizować kodu z powodów technicznych". Pierwszy kod po zrealizowaniu - szmatki. Panowie z WG - kurcze, jak coś robicie na streamie to powinniście być przygotowani na 120 %. 

Przechwytywanie.JPG

Players
39 posts
14,418 battles

Ostatnio wpadło jednorazowo 15 kontenerów z okazji 4 rocznicy. Ale posypały się same drobiazgi. Nic znaczącego jeszcze nie dostałem. Nawet misje tez były o camo.

Dobrze że coś wchodzi :)

Sign in to follow this