Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Mogador

7 comments in this topic

Recommended Posts

[SDS7]
Players
111 posts
6,036 battles

Miałem już małe spotkanie z Mogadorem  i zjadł mojego Benhama na śniadanie niestety , 8 dział Francuza + dopalacz do działa i silnika zrobiły swoje, a moje wolne torpedy 65 węłów przeciw jego 75. rozpacz

wiłem się ale nie wiele to pomogło,  Robi się ciekawie z tymi nowymi DD :)

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
451 posts
14,461 battles
1 hour ago, Morski_Dzik said:

Miałem już małe spotkanie z Mogadorem  i zjadł mojego Benhama na śniadanie niestety , 8 dział Francuza + dopalacz do działa i silnika zrobiły swoje, a moje wolne torpedy 65 węłów przeciw jego 75. rozpacz

wiłem się ale nie wiele to pomogło,  Robi się ciekawie z tymi nowymi DD :)

Tak to jest każda kolejna linia mocniejsza od poprzedniej. W starciu z tymi nowymi DD kami najbardziej przerąbane mają co nie mnie nie dziwi japońskie torpedowce. Takie 6 dział Yugumo vs 8 Mogadora + doładowanie i o 15 w mniejsza prędkość tego pierwszego względem drugiego to po prostu błyskawiczna masakra japońca. Moje spotkanie z Mogadorem na etapie testów jest takie ze nie jest specjalnie trudny do ukatrupienia przez krążowniki. Utłukłem go na Azumie ale ciesze się ze nie spotkałem go na niszczycielu. Bo tam gdzie będą inne niszczyciele po prostu  zrobi rzeź jak szczupak w karpiowym stawie. Torpedowce japońskie po prostu RIP. Niestety ta linia to kolejna cegiełka do zwiększenia wybujałej już pod niebiosa kamperiady bo nikt przy zmysłach zdrowych będzie wpływał dd kiem na CAP-a gdy to coś będzie w pobliżu. Łza się w oku kreci za dawnymi czasami gdy standardem była walka manewrowa niszczycieli o capy a wynik starcia zależał tylko od umiejętności manewrowania i strzelania poszczególnych graczy. A teraz epidemia radarów, permaspot z lotniskowca i jeszcze coś takiego jak to. Jako taki balans w tej grze już dawno poszedł w diabły

• Funny 1

[5PIW]
[5PIW]
Players
2 posts
12,839 battles

Nie podniecajcie się tak bardzo, po zrobieniu 4 legii i w piątej oddaniu 1000 golda i tak nie dostaniecie tej deski, trzeba ją wylosować. Przy WG Ubisoft to drobni złodziejaszkowie. (Zrobiłem PrintS jakby komuś się nie podobało, pozdrowienia dla białoruskiego Cypru)

[TF16]
Players
2,224 posts
20,177 battles
16 minutes ago, misiektyn said:

Nie podniecajcie się tak bardzo, po zrobieniu 4 legii i w piątej oddaniu 1000 golda i tak nie dostaniecie tej deski, trzeba ją wylosować. Przy WG Ubisoft to drobni złodziejaszkowie. (Zrobiłem PrintS jakby komuś się nie podobało, pozdrowienia dla białoruskiego Cypru)

Jeśli dostają twoje pieniądze to dlatego, że im dajesz. To nie fundacja charytatywna ale biznes i chcą zarabiać. 

[5PIW]
[5PIW]
Players
2 posts
12,839 battles

Głębokie, a po rozmowie z tobą wydawałeś się przyjemniejszy. A jak będziesz chciał się coś dowiedzieć o biznesie, to zapraszam.

[TF16]
Players
2,224 posts
20,177 battles
11 minutes ago, misiektyn said:

Głębokie, a po rozmowie z tobą wydawałeś się przyjemniejszy. A jak będziesz chciał się coś dowiedzieć o biznesie, to zapraszam.

Masz rację, wydawałem się. 

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.