Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
zdzislawdyrma

zetony francyji

101 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,528 posts
14,352 battles

mam taki dylemat moralny

czy wydac dziesiątki milionow kredytow żeby odkupić statki z tierow 7 8 9

żeby zgarnac więcej zetonow republiki

czy gra jest warta swieczki

• Cool 1

Modder
4,683 posts
21,643 battles

sama łajba to VII, z wiosłem już VIII, a z silnikiem myślę, że dobrze zbalansowana IX

• Cool 4
  • Funny 1

Players
194 posts
2,901 battles

ja myślałem że te żetony będzie można robić co dzień przy zbiciu "gwiazdek" a nie jednorazowo... beznadzieja!

do tego dyrektywy, każdy stopień opóźnione, również kpina :D

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 1
  • Bad 1

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles
57 minutes ago, zdzislawdyrma said:

mam taki dylemat moralny

czy wydac dziesiątki milionow kredytow żeby odkupić statki z tierow 7 8 9

żeby zgarnac więcej zetonow republiki

czy gra jest warta swieczki

Możesz wydać dziesiątki milionów i odkupić - będzie dobrze.

Możesz nie wydawać dziesiątków milionów i nic nie kupować - będzie dobrze.

Jak pomogłem, to daj lajka. Jak nie pomogłem, to też daj lajka :)

• Cool 5
  • Funny 2

[P-W-C]
Players
74 posts
8,271 battles

Ale te żetony republiki coś dają? Kontenery z szansą na okręty i tak są za dublony. A za miesiąc będą za darmo.

Weekend Tester
749 posts
10 minut temu, koholet napisał:

Ale te żetony republiki coś dają? Kontenery z szansą na okręty i tak są za dublony. A za miesiąc będą za darmo.

Tak. Pierwszy 2 miliony i 5 tysięcy węgla.

Kolejny więcej. Mnie zależy tylko na węglu, więc coś tam porobię.

Players
194 posts
2,901 battles

no i co? kupiłem kilka kontenerów za dublony i nie wypadła mi misja, tylko pierdoły same...

nie uzbieram tych talonów na cokolwiek... 

event pozdro 600 normalnie..

Najbardziej mnie wkurza to że nie mogę robić dyrektyw!!! jest weekend, zamiast pograć sobie i wypełnić misje z dyrektyw to muszę czekać kilka dni na odblokowanie kolejnego etapu!!! parodia

już samo to że na pierwszym stopniu jest misja na ukończenie tylko okrętami franc. niszczycieli xD

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 1
  • Bad 1

[FT-B]
Players
535 posts
7,250 battles

Event jest zrobiony pod graczy, którzy mają wszystkie okręty, i masę premek :) Z zestawów mógłbym zrobić dwa. Na razie mam 250 żetonów z gwiazdek, 250 czeka za misję. Pewnie 6 tier mi wyskoczy, to następne 250. Myślałem nad stałym camo, ale chyba zgarnę węgiel. 3 dyrektywy nie mam jak zrobić, bo nie mam jednej linii . Najlepsze jest to,że w 3 dyrektywie, kontenery francuskie, są tylko za misje, w których trzeba mieć odpowiednie premki, albo właśnie 7  tier z kontenera. Mam jeszcze 20 szans na 7 tier. Zobaczymy.Przerwa się przyda,W końcu może ogram Grim dawn .

[WOB]
Players
4,750 posts
14,350 battles
7 minut temu, Toyminator napisał:

Event jest zrobiony pod graczy, którzy mają wszystkie okręty, i masę premek :) 

Jeśli takie założenia przyjął też marketing WG, to trochę się mogą zdziwić. Jeśli "klient masowy" nie zdobędzie żetonów na 4 zestawy, to nie będzie mógł kupować za 1000 dublonów losów na drzewkową premkę wartą jakieś 150k fxp.

• Cool 1

[TF16]
Players
593 posts
13,310 battles

Wcale nie jest tak źle, jak tu piszą - zawsze się znajdą niedopieszczeni. Ja mam tylko 65 okrętów, w tym 26 premek (7 kupionych) i zdołałem uzbierać 900 żetonów, a zostało jeszcze 130 do ugrania. Fakt, że wypadły mi misje na francuskie niszczyciele tier 5 i 6 i z nich wyskoczyło 500 żetonów za granie, ale to pokazuje, że skoro pierwszego dnia eventu tak się stało, to znaczy, że WG nie robi nas tutaj w bambuko. Podobnie jak w poprzednich eventach, ze zwykłych darmowych kontenerów powinniśmy mieć prawie na pewno przynajmniej dwa okręty. Wystarczy spokojnie grać, a nie płakać, że pierwszego dnia nie zdobyliśmy jeszcze wszystkiego...

Przy okazji - dla tych, którzy planują grać jednak francuskimi niszczycielami, dobrą opcją jest zakupienie stałego kamuflażu, zamiast łaszenia się na chwilowy zysk w postaci węgla z kontenerów. 

Players
194 posts
2,901 battles

ja zrobiłem wszystko co się dało zrobić wczoraj + kupiłem parę kontenerów i nie wypadło mi nic, a premek z których dostałem żetony mam 1, łącznie uzbierałem 70... także pozdro :D

ale event skierowany jest do wąskiej grupy odbiorców, no chyba ze chce się płacić.

więc dlatego jestem nie zadowolony

• Cool 1
  • Bad 1

Players
2,528 posts
14,352 battles

otworzyłem już 3 kontenery  i jak dokupię sobie okretow to ten za 500 tez wpadnie

a z pierwszego darmowego kontenera wypadla mi francuska 5

[MORIA]
Players
7,206 posts
33,772 battles
10 minutes ago, Avakol said:

ja zrobiłem wszystko co się dało zrobić wczoraj + kupiłem parę kontenerów i nie wypadło mi nic, a premek z których dostałem żetony mam 1, łącznie uzbierałem 70... także pozdro :D

ale event skierowany jest do wąskiej grupy odbiorców, no chyba ze chce się płacić.

więc dlatego jestem nie zadowolony

Są ludzie co nie mają farta a są tacy co kupią jeden kontener mikołajowy i dostają Belfasta xD

• Cool 2

[P-W-C]
Players
74 posts
8,271 battles

Mimo wszystko, mnie to nie przekonuje. Ale spoko, grind Siroco zrobi się i tak sam. A po maratonie grindu Benhama przyda się trochę luzu.

Węgiel będzie do zgarnięcia na rankingach i klanówkach.

Zrobienie nowej linii od II do V tieru to jeden dzień spokojnego pływania w następnej aktualizacji.

Dublony przydadzą się na czarny piątek lub noworoczne promocje.

• Cool 1

Modder
4,683 posts
21,643 battles
39 minutes ago, Avakol said:

Event jest źle skonstruowany (skierowany do grona ludzi co ma dużo okrętów i premek), bo nie wszyscy mogą go realizować/progresować - to tak trudno zrozumieć?

To jest polityka WG, żeby jak "najlepiej" zmonetyzować swoją grę. Z tego punktu widzenia, ten, jak i poprzednie, są wręcz idealnie skonstruowane, bo coraz mocniej kładą nacisk na kupno kontenerów ;-)

Czekanie na kolejne dyrektywy, to norma. Gra jest skonstruowana pod wielką cierpliwość w ciułaniu i nawet wyłożenie realnej kasy często niewiele zmienia. Benhama i Hilla brało się za darmo po prawie miesiącu grindu.

Swoją droga - po ci te żetony ? Rozumiem, że koniecznie chcesz mieć te kamuflarze, bo francuskie deski i tak będą za darmo.

• Cool 1

Players
194 posts
2,901 battles
24 minutes ago, Odo_Toothless said:

Swoją droga - po ci te żetony ? Rozumiem, że koniecznie chcesz mieć te kamuflarze, bo francuskie deski i tak będą za darmo.

głównie chodziło mi o węgiel i surowce :P po powrocie do gry praktycznie nic nie mam, a przyzwyczaiłem się w innych grach na eventy skonstruowane bardziej ku graczom :)

[BASIC]
Players
390 posts
19,200 battles
55 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Ja już skończyłem farmienie żetonów, Mogador w porcie.

Za którą razą wypadł Ci Mogador? 

[WOB]
Players
4,750 posts
14,350 battles
1 minutę temu, grzesiek83d napisał:

Mojemu koledze za 30. Wydał 30000 dublonów!!!!!

Kolega z Kulczyków czy z Rockefelerów?

• Funny 3

[BASIC]
Players
390 posts
19,200 battles
1 minute ago, grzesiek83d said:

Mojemu koledze za 30. Wydał 30000 dublonów!!!!!

Kto bogatemu zabroni się hazardzić :Smile_trollface:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.