Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
kmkris1410

Hill - t5 premium

7 comments in this topic

Recommended Posts

[-PGS-]
Players
387 posts
8,589 battles

Witam

Coś cisza straszna w tym temacie. 

Nowa premka za darmo i nikt nic? 

To ja zacznę naturalne porównanie do Nicholasa

HP Hill mniej o tysiąc

Lufek Hill więcej o jedną ale:

kąty ostrzału środkowej słabe i reload gorszy o 0,8 sek !!!!!!!!!!!!

Torpedy Hill o 3 mniej

Przestawienie steru Hill gorsze o 0.4 sek

Prędkość Hill lepiej o 0.5 km/h i promień skrętu ciaśniejszy o 40m

Kamo - Hill gorsze o 720m !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wygląda na to że WG zrobiło sobie jaja z tych którzy tracili czas przed monitorem przy takiej fajnej pogodzie za oknem.

Pomijam tych którzy grali na laptopie nad brzegiem basenu z drinkiem/piwem w łapce.

Pozdrawiam

[MORIA]
Players
7,195 posts
33,627 battles

Bo ogólnie nasze forum jest w letargu jakieś ostatnie 2 miesiące.

Okręt fajny ale bez szału.

[DV]
Players
131 posts
16,942 battles

Z zalet możesz dodać trochę niższą sylwetkę niż Nicholas, z wad- 10mm poszycie na całym okręcie - nicholas ma 15mmna burtach śródokręcia i 13mm pokłady dziobu i rufy przez co przy dobrym ustawieniu udaje mu się trochę dingać ap 152mm.

Wg mnie aby miał sens to musiałby mieć jakieś znaczące buffy, np przeładowanie jak Nicholas, ew dłuższe torpedy, lub np lepszą trajektorię pocisków. Okręt i tak jest "papierowy" nigdy nie istniał, więc można robić co się chce.

Obecnie Hill nie ma sensu do normalnego grania, Nicholas go wciąga kominem, może do podszkalania kapitanów przy zmianie specjalizacji...

Modder
4,667 posts
21,590 battles

To przez politykę WG, balansowania rozdawanych okrętów niskiego tieru z uwzględnieniem możliwości przekładania 19 punktowych kapitanów. Np. Drednought, Charleston są też mniej lub bardziej gorszymi kopiami.

Ja po wzięciu Hilla, wywaliłem Nicholasa z portu, bo jesli zechciałoby mi się zagrać V US DD, to i Hillem w randomie wynik wyszedłby pewnie identyczny. W trybie rankedowym i tak łatwiej mi sie grało Kamikaze.

[DV]
Players
131 posts
16,942 battles

Ja rozumiem "trochę" gorszy, ale to co oni zrobili to kastracja, a ponieważ mam Benhama to takie wypatroszone z sensu guffna jak Hill mam w poważaniu

[DV]
Players
131 posts
16,942 battles

Realnie to Hill ma gorsze dpm. A na pewno nie lepsze. Przy kątach jakich używa się najczęściej w walce to nicholas wygrywa bo wprowadzi do walki tyle samo luf co Hill, czyli ma dpm 20% większe, Hill będzie miał przewagę w odwrocie gdzie zazwyczaj wprowadzi 3 lufy(nie zawsze, ale często), kiedy Nicholas zazwyczaj 2.

0,6 km różnicy w kamo to koszmar, , dodatkowo 3 torpedy mniej... i 1000hp.... naprawdę porównywalny?

Już pomińmy dyskusyjny dpm, czy mniej torped, mniej HP czy słabszy kadłub, ale 0,6km spota???

No brawo.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.