Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sklep premium w sierpniu. Okręty do bitew rankingowych

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
3,703 battles

I znowu na [edytowane] natasza gada jak i tak dabing w języku angielskim, nie można oglądać w orginale ?????????

na ch .... dabing nikomu nie potrzebny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

[DK-PL]
Players
2,331 posts
26,913 battles
3 hours ago, stonus1 said:

I znowu na [edytowane] natasza gada jak i tak dabing w języku angielskim, nie można oglądać w orginale ?????????

na ch .... dabing nikomu nie potrzebny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Masz kanał WoWsa w ichnim języku, tylko napisów polskich nie będzie.

PS. Też wolę oryginał, a że w szkole co nieco ruskiego się uczyłem to nawet coś tam łapie :Smile-_tongue:

https://www.youtube.com/user/worldofwarships/videos

Players
25 posts
6,466 battles

Chcesz wyrozniac sposrod tłumu innych graczy w swoim teamie,chcesz skupiac na sobie uwage wrogiego teamu w pierwszej kolejnosci KUP SOBIE KOLEJNA BEZWARTOSCIOWA PREMKE VIII tieru i badz jedynym graczem na tym tierze w teamie w losowaniu na X. Za kazdym razem jak daja nowa linie to wciskaja ludziom te g***** w kolorowym papierku. jeszcze ktos sie na to nabiera???

• Cool 2
  • Funny 1

[BROS]
Players
142 posts
6,691 battles

Mam wrażenie, że za każda nową "edycją" nowych drzewek nerfią prawdopodobieństwo wypadnięcia bonusowej misji z kontenerów premium w wydarzeniu..

• Cool 5
  • Funny 1

[SDS7]
Players
111 posts
6,007 battles
14 godziny temu, kenaj30 napisał:

Wg co to za sneky nerf dla zarobków benhama?!

Tez to zauważyłem i w czasie  wczorajszego grania gdzieś do 14:00 było dobrze z kasą a potem spadek kasy dramatyczny niestety, :(

Players
1 post
7,398 battles

Kupiłem 4 kontenery francuskie - SAME ŚMIECI - SZKODA PIENIĘDZY !!!!

• Cool 4
  • Funny 1

[-PGS-]
Players
387 posts
8,589 battles

Ogólnie odradzam zakup jakichkolwiek lekkich krążowników. Zwłaszcza tych 8 tieru. Niedługo wejdzie rework IFHE i może sie okazać ze ich przydatność w bitwie dramatycznie zmaleje. Radze się wstrzymać do tego momentu. Pozdrawiam

• Funny 1

[E-BOJ]
Players
131 posts
8,301 battles

Promocje urodzinowe po zbóju 210 dublonów za miejsce porcie, a nie tak dawno temu i to dość długo można było miejsce kupić za 100.

Players
37 posts
14,403 battles
59 minutes ago, Taiczo84 said:

Promocje urodzinowe po zbóju 210 dublonów za miejsce porcie, a nie tak dawno temu i to dość długo można było miejsce kupić za 100.

Trzeba było brać po 100 dublon ów miejsce w porcie. Dokupilem wtedy za chyba 2000 dublonow choć miałem 130 statków i nie ukrywam nie żałuję bo teraz mam 150 i nie muszę się zastanowić która 6 czy 7 czy 5 sprzedać by zwolnić miejsce. Tak z ciekawość powiem że miejsce w porcie można wylosować biorąc ostatni kontyner ten z kostkami do gry., Kiedyś sporo wypadało że skrzynek  mi tego tak samo jak miejsc dla kapitanow(boks z flagami). Plus po przekroczeniu 150 dostanę następny znaczek/proporzec do wyboru przy moim koncie  choć to akurat nie jest istotne. Czekam na włoskie okręty 

[WIDMO]
Players
37 posts
22,785 battles
Prezenty urodzinowe

989229b8-b430-11e9-bf4e-38eaa735f4cc.pngZdobądź 50 000 bazowych PD.

Nagroda: po 3 wzory kamuflaży Wiosenne niebo, Mozaika oraz Azjatycka latarnia

Ograniczenia dot. okrętów: okręty V–X poziomu

Ograniczenia dot. bitew: operacje, bitwy losowe, kooperacyjne klanowe oraz rankingowe

"Soczysty" prezent urodzinowy :)

• Funny 1

[O-R-P]
Players
2,070 posts
18,994 battles
1 hour ago, Atos_Prodigys said:
Prezenty urodzinowe

989229b8-b430-11e9-bf4e-38eaa735f4cc.pngZdobądź 50 000 bazowych PD.

Nagroda: po 3 wzory kamuflaży Wiosenne niebo, Mozaika oraz Azjatycka latarnia

Ograniczenia dot. okrętów: okręty V–X poziomu

Ograniczenia dot. bitew: operacje, bitwy losowe, kooperacyjne klanowe oraz rankingowe

"Soczysty" prezent urodzinowy :)

Bo prezent to Ty im masz zrobić... :Smile_trollface: Nie oni Tobie...

• Cool 1
  • Funny 1

[MORSA]
Players
76 posts
2,951 battles

Żeby chociaż jeden okręt z kontenera wypadł :/  no cóż: nie ma okrętu nie ma misji. Oj event mi nie przypadł do gustu, czekamy na kolejny oby lepszy.

PS. Śmiać mi się chce bo w wocie też jest akcja zerżnięta z wowsa (kup czołg za 143zyla to zrobisz misje hehehehehe)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.